Pujol11
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Messi samodzielnym najlepszym strzelcem LM ta statystyka też mogła by się zmienić
0
Przy braku Mathieu to Masche to jedyny z Bartrą dobry zawodnik na tej pozycji ja wiem że to nie tam powinien grać i tez nie jestem za tym ale lepszy on szybki i mocny niż Pique który na boisku tylko jest ciałem a resztę zostawia chyba w domu
0
Ter Stegen, Montoya, Mascherano, Bartra, Alba, Busquets, Rakitić, Rafinha, Massi, Suarez, Neymar tak bym chciał to widzieć tylko nie Xavi i Pique w pierwszym składzie i oby Suarez zagrał na środku
0
Ivana ma zjeść presja? W Sewilli grał też przeciwko najlepszym jest mądry
0
Paranoja zdecydowanie za wolna
0
Gdzie jest Alba co robi Pique w składzie i Xavi jakos nie rozumiem tego składu dzis trzeba szybkiej piłki. Liczyłem na obronę Alves, Mascherano( jest szybki i da radę z ronaldo Pique za wolny), Mathieu,Alba
Pomoc Busquets, Rakitić, Iniesta Xavi juz powinien wiedzieć że latka ma i Lucho też
Przód nie rozumiem powołania Pedro Sandro jest lepszy gra mądrzej
0
Bravo,Alves,Pique,Bartra,Alba,Busquets,Xavi,Inesta,Munir,Messi,Neymar
Nie ma na 100% Pedro i Rakiticia
3
po co S.Roberto dla mnie nie powinno być już go w Barcelonie na plus występ Sampera brawo Lucho
0