33

AS pisze o błędzie sędziego. Szkoda że po meczu ze Espanyol nie napisał albo że real jest liderem dzięki sędziemu który dwa razy w tym sezonie podaje rękę realowi

1

Nie wiem po co w ogóle zwracać uwagę na takie rankingi.

13

Burak i Prostak

0

gdzie kupić bilety?

0

chciałem sam osobiście lecieć, a teraz tylko dostępne dla członków zespołu tak samo na Valencia, Wiecie jak jeszcze można dostac bilety?

0

Gdzie są dostępne bilety na ten mecz bo chcę lecieć

0

Anglia truje dupe, bo odpadają ich zespoły są słabe więc odpadają. Zniesienie finansowego fair play to jeszcze większy absurd. I tak piłka nożna przegrywa z pieniędzmi. Tak jak to mawia za każdym razem Alves

2

Na tej stronie wszystko jest pod kontrolą na tą chwilę jest trzech zawodników spełniających wymagania.Zdecydowanie bardziej powinni zająć się drugą stroną obrony, Alba nie ma rywala. Moim cichym marzeniem jest Ricardo Rodriguez, młody bardzo ofensywie grający.

2

Świetny materiał bardzo przyjemnie się czyta takie coś. Pokazuje to nie tylko jak jak mądrze to gra Enrique ale i cały zespół przez cały mecz potrafi zachować tą symetrie bez względu na jakiej gra pozycji.

1

Efekt Zidane obiera prawidłowy kurs.

0

Sroga porażka Realu do zera, albo bezbramkowy remis.

0

Dlaczego tak sądzisz.

2

Wiem wiem że trochę ryzykowne, ale wolałbym nie obciążać Sergio i Iniesty

0

Ter Stegena, Alves, Pique, Bartra, Adriano/Mathieu , Mascherano, Vidal, Roberto, Messi, Suarez, Neymar. Co wy na to?

4

Zdecydowanie. To tłumaczenie jego haha, nie byłem jego fanem a po tym stracił jeszcze więcej.

0

To jest tragiczne. Kompletne zero. W tym meczu poza wynikiem dla gospodarzy nic nie wygląda dobrze.

4

To Laporta zebrał ten zespół do tylu sukcesów na przestrzeni ponad dziesięciu lat ściągając swego czasu Ronaldinho, Eto'o czy Deco i stawiając na mało doświadczonego Guardiole. Od tego czasu Barca się zawsze liczy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. A by ta fala cały czas niosła trzeba myśleć o La Masii przede wszystkim a nie ściągając na potęgę jak Real, Chelsea czy Man U

0

Młodzi młodzi i jeszcze raz młodzi

0

Wspaniała suma. Jestem za jego odejściem by nie hamował rozwoju Munira, Sandro czy też Adama

1

Mały ale WIELKI Messi :-)

4

Pewnie go zdejmie przed końcem by mógł odebrać owacja.

0

Obrona coś mi podejrzanie wygląda oby dali radę. Rafinha też słabo ostatnio wygląda. Trzeba to wygrać

3

W poprzednim meczu z Valencia wyszła ta sama linia pomocy i o ile pamiętam to mecz ciężko się oglądało za bardzo defensywnie jak dla mnie Barca musi grać o zwycięstwo. Mam nadzieję że dadzą radę Visca el Barca

0

Bravo Alves Pique Mascherano Alba Busquets Rakitic Xavi Messi Neymar Suarez

0

Gdybym tylko mógł tam być.

0

To jest wypożyczenie

0

No to Lucho zaszalał tego się nie spodziewałem

0

Mascherano i Busquets razem zagrają

4

Mascherano elegancki mecz, po Messim ten piłkarz najbardziej mi się podobał. Po mundialu ten piłkarz jest w fantastycznej formie.

0

Beznadzieja z tym Alvesem oby zgarnął kolejną kartkę i na PSG bez niego, mając tak dobrego Montoye cały czas gra piłkarzem którego w przyszłym roku w drużynie nie będzie, a z Pedro podobnie tylko pewnie ten zostanie :( czemu nie zagra Munirem lub Sandro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?