Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fabregas jest lepszym rycerzem wiosny
1
raczej na Granadę.Messi go będzie gonił,przegoni,a ten w ostatniej kolejce z Getafe zrobi Granadę
2
Kapitan Grzmot nic nie strzelił,a terminarz Real ma cięższy niż Barca,więc walka o złotego buta będzie do końca
1
bezlitośnie?Słupek i poprzeczka...
1
Jose już jedzie
0
Byliście czwarci...
3
Aguero grał tam jeszcze gorzej niż Higuain.Potrzeba było Teveza.
1
Nie przesadzałem odpadli,Robben nie zgra z nami,a co z Lewym nie wiadomo.
1
A który jest Arsenal zazwyczaj?
1
Real wygrał w 2002 roku z Leverkusen(wcześniej wygrali Niemcy),później odpadł w 1/2 z Juve.Teraz wygrali po Niemcach iw 1/2 z Juve
1
Przestrzelili 3:Neuer,Alonso* i Lahm*
Obroniono:Strzał Gotze
*Poszli na Terry'ego i przed strzałem się wywalili
2
średnio bo Leverkusen przegrali,a Neuer broni dobrze(strzela jak Messi)
2
Bayern bawił się w Barcę i w Chelsea:
Alonso i Lahm na Terry'ego(z MU)
Neuer na Messiego(z Chelsea)
No i tylko Barca z Juve mają szanse na tryplet
1
Bayern ma ciężko i kontuzja Robbena.
1
Mnie to się podoba,będzie ciekawiej w grupach,w końcu to liga MISTRZÓW
2
No i jeszcze Copa America i Pucharu Konfederacji
1
Gdybyśmy ten mecz zremisowali i przegrali mistrzostwo jego ocena byłaby 2-3
1
A Munir,Sandro,Tello,Deulofeu,Denis?
1
Masz rację Żoze nie stawia autobusów.On je parkuje
1
Zrujnowałby sobie karierę tam.W Anglii sędziowie pozwalają na więcej aniżeli w LM czy w Hiszpanii
1
Sam sobie winny Gerrard
2
Bo zadaniem Skszydłowego(to coś innego niż skrzydłowy)jest strzelać bramki,a zadaniem napastnika(fałszywej 9) są asysty
1
Już na zdjęciu widać,że mogłeś dać.
1
Tam nie było spalonego,a jeśli był to nie było czerwieni dla Alby.
1
Póki co ty nie znasz polskiego
2
Bo Ronaldo to Skszydłowy i schodzi na szczał z prawej
2
Messi zależy nie od kolegów,ale od trenera od przygotowania fizycznego.
1
Co zrobił Darmian teraz:P
1
Messi jakby chciał też by leżał.I by dostawał jeszcze więcej karnych,ale to jest różnica między nimi jeden gra fair,a drugi próbuje pobić jego rekordy rożnorodnymi sposobami
0
Sanchez po dobrym początku przygasł,Aguero kontuzjowany przez pół sezonu,a reszta to pomocnicy