1

Moim zdaniem to tak będzie wyglądać:

Rafinha-Benatia(Dante)-Boateng-Bernat
Neuer
Alonso-Thiago-Schwein(lub Lahm za kogoś z nich bądź na PO)

Gotze(Muller)-Lewy-Muller(Ribery)

1

Ozdobą dwumeczu 7-0 był gol Gerrarda Pique:

1

Może się powtórzyć
Bayern-Barca 7-0 (12/13)
Barca-Bayern 7-0(14/15?)

1

nie,bo jak tak się stanie to onet eksploduje,a jak onet eksploduje to po internetach będzie

3

Chodzi, o to,że ma trudny charakter i źle mu z Błaszczykowskim

1

Były momenty,że gdyby nie kontuzja ręki Mayweather padł by na deski.To bodajże 4,8 i 10 runda

1

Gdzieś pisałem,że "Majowa pogoda"wygra na punkty.Oglądałem kiedyś jego walkę,w której gdyby to nie był on na punkty by przegrał.Tu też mało brakowało.

2

na 1 rundę dostaje 15 mln dolarów

1

Miało się zacząć 4:45,a zaczęło o 6

1

21 dopiero( o 6 rano)

1

jak ma 0,8 metra to nie,bo za niski...

1

Ja chcę Iwańskiego

1

3-1...Szmaty masakryczne

10

2-1 do przerwy?Deja Vu?

1

Jeszcze nie koniec.Z nami też było 2-0

1

1.Asysty
2.Ilość meczów

1

Bój się Bayernie

1

Myślałem,że Ci chodzi o http://pl.wikipedia.org/wiki/Chris_Paul

1

Mayewather,bo Pacquiao będzie musiał go znokautować

1

Można by odpuścić:
Brav0
Montoya-Mathieu-Mascherano(Vermaelen)-Adriano
Busquets
Rafinha-Xavi
MSN

1

Wy i $hity żyjecie dzięki produkcji zielonych.

1

Chodzi o ich szacunek...

1

klubu,inni będą nam zazdrościć,że żyliśmy w jego czasach

2

Raul i Puyol są jak Xavi i Casilas.Nieważny wynik i tak są przyjaciółmi w szatni.Ci czterej zawodnicy to największe legendy Barcy i Realu(Messi nie jest legendą,on jest kimś więcej).Szkoda,że Raul musiał odejść z Realu.Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć klasyk Raul vs Puyol.Może na fotelu prezesa bądź ławce trenerskiej

1

Ronaldinho,Rivaldo,Ronaldo.Cała trójka wygrała Brazylii mundial.
Poza nimi bramki strzelali po jednej Carlos,Junior i Edmilson

1

Bale trenuje...Robben też trenował przed BVB

2

Nie zagłosowałbym na Mascherano-byli przecież Veron,Cambiasso,Redondo

1

A mi się wydaje,że jednak nie.Mają dużo szans stać się takim,ale jeszcze nic nie wygrali.Według mnie najlepsze tridente to RRR z 2002 roku

1

Ma rację.W piłce,ale ręcznej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?