Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wątpię w to. Juventus jest wzmocniony, Bayern ma nowego trenera, jednego z najlepszych w historii, my mamy znacznie mocniejszą ławkę niż rok temu, Atletico również się wzmocniło, City ma Pepa. Real natomiast nie w swoim stylu- Perez nie wydał dużo hajsu,a Zidane nie jest skory do stawiania na Jamesa czy Isco, brak im także jakiegokolwiek zmiennika dla Casemiro.Ogólnie Francuz mnie nie przekonuje. Jeśli nie będzie niespodzianek to ćwierćfinalistów widziałbym tak:
Real
BVB
Bayern
Juve
Barca
City
Atletico
PSG
3
Griezmann.
21
Masche jest dwukrotnie
0
Każdy z kupionych rezerwowych jest lepszy od Pogby
1
Ciekawe, komu dzisiaj nie dojdzie faks
0
Koleś wygrał życie na loterii jaką była łaska Zubiego
3
Myślę, że więcej ludzi w Europie ogląda NBA niż klasyk w Ameryce
4
Najlepsza byłaby 22 w sobotę
0
Oglądałem 90% meczów Barcelony Lucho i pamiętam 1 interwencję Ter Stegena z rewanżowego meczu z Bayernem.Szczególnie początek poprzedniego sezonu MATS miał wybitny...
3
Zidane jest gorszym trenerem niż Bekanitez. To Benitez postawił na Casemiro i przywrócił formę Bale'owi. Zizou ma na szczęście lepsze relacje z drużyną i z kibicami. Jego umiejętności pokazuje finał lm, gdy zrobił 3 bezsensowne zmiany w drugiej połowie
0
Pokaż mi interwencje Stegena na miarę interwencji Bravo w meczu z Realem(4-0)
0
Jest na zbliżonym poziomie?Popatrz sobie na ostatni sezon, gdy Bravo był kontuzjowany, a grał Ter Stegen. Ja nie przeczę, że jest młody ,że ma potencjał by stać się najlepszym bramkarzem na świecie, ale od bramkarza grającego w jednym z najlepszych klubów w Europie oczekuje się nie tego, aby grał dobrze i nie popełniał błędów, ale, żeby ratował dupę, gdy obrona się pogubi.
4
Griezmann pewnie i tu był drugi
0
Monchengladbach może wygrać z City
3
Znowu będą rozdarte serca...
0
Za Pereza go sprzedano, a kupił chyba Calderon
1
Pierwsze losowanie fazy grupowej LM bez łysego odkąd pamiętam.
Aż się łezka w oku kręci
9
Real
14/15
Basel, Liverpool, Łudogorec
13/14
Galatasaray, Juve, Kopenhaga
12/13
BVB,Ajax, City
11/12
Lyon,Ajax, Dynamo Zagrzeb
W ostatnich 5 latach Real tylko raz miał trudniejszą grupę od Barcelony...
4
Można remisować
0
Barca Real
Arsenal BVB
Lyon Club Brugge
Celtic Legia
0
Cała historia zaczęła się(?) w 1944/45 roku,gdy nad Niemcami amerykański pilot dostrzegł dziwne światła.Potem owe światła zaczęły pojawiać się nad Ameryką Południową i Północną, a to głównie tam przenieśli się niemieccy naukowcy. W Roswell rozbił się pojazd, który do złudzenia przypominał Die Glocke, czyli jedną z ostatnich cudownych broni Hitlera.Dlatego wydaje mi się, że UFO widziane w obu Amerykach to prototypy nowych modeli samolotów( takich jak myśliwce pionowego startu), a stworzenie takiej bajki odciągnęło czujność szpiegów ZSRR
0
Gdyby grali z zespołem z Ekstraklasy, to by odpadli, więc co to mówić o wygranej z Leicester
7
Wszystko można zrobić,gdy się odpowiednio dużo da w łapę
0
A/Było to zakazane
B/Robił inne rzeczy zakazane
C/Wstrzykiwanie testosteronu jest zakazane w większości sportów, a tu(?) najwyraźniej nie
0
Armstronga też dopuszczano
0
Jak Ruskich wyrzucili to wygrywają...Swoją drogą ciekawi mnie, ile federacji stosuje podobne metody.
1
Rambla nigdy nie śpi!
0
Nie znam się,ale wydaje mi się, że we w francuskim t na końcu sylaby/wyrazu jest nieme, więc raczej Paje. Druga sprawa to pytanie, czy jego nazwisko jest francuskie...
6
Znowu, to co zawsze- nierówność w grze. Mieliśmy świetne momenty, ale i tragiczne. Jak przez 11 minut nie rzuca się bramki nie ma się co marzyć o finale.
1
Po meczu:(