Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobnie jak fakt, iż dziś palenie jest szkodliwe
1
Wybrali władzę, a teraz protestują... Przecież to było wiadome, że PIS tego nie zostawi, choć mogliby nie wkładać kija w mrowisko, tym bardziej, że cierpi na tym ich wizerunek.
0
Jeśli bramkarz robi tyle samo błędów, co notuje dobrych interwencji to jest coś nie tak...Zresztą kiedy wyciągać wnioski?Koleś gra 3 sezon, kazał sprzedać jednego z najlepszy bramkarzy na świecie i musi go zastąpić, a jakoś daleko mu do tego...
0
Obronił jedną piłkę przy której miał ogrom szczęścia,a teraz będzie wychwalany przez najbliższe 5 lat? Tym bardziej, że nic by to nie zmieniło... Jedna dobra interwencja to za mało na Barcelonę, jeśli popełnia się tyle błędów.Dla przykładu:
0
Bronił bardzo dobrze? Pokaż mi dobrą interwencję ter Stegena, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć...
0
"Dobra pierwszą oddajemy 3-0, a drugą wygrywamy 5-0"?
3
Busquets widzę ma typowy syndrom. Dostał nowy kontrakt to i nowa forma(szkoda,że gorsza),a co do reszty to wygląda to tak jak rok temu.
0
Rachunek Eibaru nie doszedł
1
Inter awansował dzięki wulkanowi na Islandii
0
20048, w przez ostatni
3
Moim zdaniem powinien liczyć się % zapełnienia stadionu.
0
Dla mnie też podróba, znaczek jakoś dziwnie wygląda
0
Z Barcą wtedy to nawet Legia Hasiego miałaby szanse. Swoje umiejętności pokazał w finale lm,kiedy nie miał zmian na dogrywkę...
4
Pamiętam jeszcze jak Araujo grał u nas
0
Fabregas odszedł za darmo, Pique chyba też, Bellerin i Alba przeszli podobną drogę
2
Aby zostać alternatywą dla Sergiego Roberto,to by cały skład był potrzebny.
0
Nie, na aliezie zawsze wszystko działa sprawnie
0
I tak będzie drugi
0
Łebkietic
0
Byłem w maju, i działało
0
"Derby Deportivo"
1
przeglądarka puffin i byle jaki link[polecam aliez]
0
Jakby było coś w stylu BM-Juve to myślę,że każdy by tamten mecz oglądał
0
Xavi ma Mś i 2xME,a CR 11 0/1
0
On odszedł 3 lata temu
1
Manchester zawsze będzie Czerwony
0
Ter Stegen pokazał to na początku zeszłego sezonu,gdzie przejście połowy(a czasem nawet i nie) przez rywala kończyło się utratą bramki
0
Masz rację,Bravo to klasa wyżej
1
Jest ustawa(niepisana?), że premier i prezydent nie mogą lecieć tym samym lotem.Wspomniałeś też o locie Lecha do Gruzji. Wtedy II pilotem był Protasiuk, I pilot podczas lotu do Smoleńska. A co się stało z głównodowodzącym?Zwolniono go,gdyż poleciał na lotnisko zapasowe.Protasiuk działając w złych warunkach, na nieodpowiednim lotnisku, starym samolocie i przy pomocy niewykwalifikowanych kontrolerów(zresztą ciężko o kwalifikacja na tymczasowym lotnisku)będąc pełen stresu przestawił wysokościomierz tak,aby wskazywał wysokość nad ziemią, a nie nad lotniskiem.
1
Może od razu Just Fontaine?