0

Podobnie jak fakt, iż dziś palenie jest szkodliwe

1

Wybrali władzę, a teraz protestują... Przecież to było wiadome, że PIS tego nie zostawi, choć mogliby nie wkładać kija w mrowisko, tym bardziej, że cierpi na tym ich wizerunek.

0

Jeśli bramkarz robi tyle samo błędów, co notuje dobrych interwencji to jest coś nie tak...Zresztą kiedy wyciągać wnioski?Koleś gra 3 sezon, kazał sprzedać jednego z najlepszy bramkarzy na świecie i musi go zastąpić, a jakoś daleko mu do tego...

0

Obronił jedną piłkę przy której miał ogrom szczęścia,a teraz będzie wychwalany przez najbliższe 5 lat? Tym bardziej, że nic by to nie zmieniło... Jedna dobra interwencja to za mało na Barcelonę, jeśli popełnia się tyle błędów.Dla przykładu:



0

Bronił bardzo dobrze? Pokaż mi dobrą interwencję ter Stegena, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć...

0

"Dobra pierwszą oddajemy 3-0, a drugą wygrywamy 5-0"?

3

Busquets widzę ma typowy syndrom. Dostał nowy kontrakt to i nowa forma(szkoda,że gorsza),a co do reszty to wygląda to tak jak rok temu.

0

Rachunek Eibaru nie doszedł

1

Inter awansował dzięki wulkanowi na Islandii

0

20048, w przez ostatni

3

Moim zdaniem powinien liczyć się % zapełnienia stadionu.

0

Dla mnie też podróba, znaczek jakoś dziwnie wygląda

0

Z Barcą wtedy to nawet Legia Hasiego miałaby szanse. Swoje umiejętności pokazał w finale lm,kiedy nie miał zmian na dogrywkę...

4

Pamiętam jeszcze jak Araujo grał u nas

0

Fabregas odszedł za darmo, Pique chyba też, Bellerin i Alba przeszli podobną drogę

2

Aby zostać alternatywą dla Sergiego Roberto,to by cały skład był potrzebny.

0

Nie, na aliezie zawsze wszystko działa sprawnie

0

I tak będzie drugi

0

Łebkietic

0

Byłem w maju, i działało

0

"Derby Deportivo"

1

przeglądarka puffin i byle jaki link[polecam aliez]

0

Jakby było coś w stylu BM-Juve to myślę,że każdy by tamten mecz oglądał

0

Xavi ma Mś i 2xME,a CR 11 0/1

0

On odszedł 3 lata temu

1

Manchester zawsze będzie Czerwony

0

Ter Stegen pokazał to na początku zeszłego sezonu,gdzie przejście połowy(a czasem nawet i nie) przez rywala kończyło się utratą bramki

0

Masz rację,Bravo to klasa wyżej

1

Jest ustawa(niepisana?), że premier i prezydent nie mogą lecieć tym samym lotem.Wspomniałeś też o locie Lecha do Gruzji. Wtedy II pilotem był Protasiuk, I pilot podczas lotu do Smoleńska. A co się stało z głównodowodzącym?Zwolniono go,gdyż poleciał na lotnisko zapasowe.Protasiuk działając w złych warunkach, na nieodpowiednim lotnisku, starym samolocie i przy pomocy niewykwalifikowanych kontrolerów(zresztą ciężko o kwalifikacja na tymczasowym lotnisku)będąc pełen stresu przestawił wysokościomierz tak,aby wskazywał wysokość nad ziemią, a nie nad lotniskiem.

1

Może od razu Just Fontaine?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?