Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz super piłkarz, dużo rolę odegrać podczas mistrzostw świata w 2014
4
@Lionel_Messi10 Messi się skończył, nie to co pewien Portugalczyk
0
Wow ale że Piękny w pierwszej rundzie odpadnie.. Tenis...
1
Był taki tenisista, który uważał że można wygrać z Hurkaczem, nazywał się Roger Federer, wiadomo jak to się skończyło..
2
Co za idioci.. Karolowie z Monako i Hiszpanii muszą mieć twardą psychikę
0
Fernando i Hamilton to przyjaźń stulecia
1
Maxa może pokonać tylko Hubert Hurkacz
0
@Rust_Cohle ale król dziadek jest blisko
0
Mimo że bardzo lubiem Sainza i lubię Pereza to powinni oddać na starcie pozycję dla króla
0
Znowu z Szachterem grają ech
3
Wielki Novak Djokovic przestraszył się Hurkacza i nie stanie nawet do walki
0
@HighestInTheRoom a nie podobają mi się takie duże assy a i face też nie.. ale niestety mam takie gusta
0
@HighestInTheRoom tak i nie...
1
Łe ten serial She Hulk nie tak źle się zaczął, ale She Hulk wygląda tragicznie..
0
@msmsms Hubert Hurkacz król
0
@DonAndresFCB ale zawsze można się chwalić że pokonali Liverpool
0
Jaki ten Manchester jest słaby.. ale jeden sparing im dobrze poszedł...
1
Hamulcowy odszedł i teraz sobie radzą..
1
@Worny Znaczy w sumie to po prostu odchodzi do Astona, ale dzięki temu fajne cyrki się dzieją
3
Jestem Verstapeniarzem, ale Alonso w tym roku powinien zdobyć mistrza za to co odwalił, tych 19 kierowczyków nie dorasta Fernando do pięt jeśli chodzi o osobowość
1
No i dał radę jednak z Alonso i to nawet szybko
1
Maxiu to nie mógł już trafić na trudniejszego do wyprzedzenia kierowcy
3
@Marcin91fcb Araujo król a nie jakieś Rudigery
2
@Fenelon tak bo nie ma wcale takiego Hemswortha, Evansa, Akłamena czy innego Cavilla, a nawet jak są to i tak ten tweet to brednie
0
@eckov @LambiPL uwzięli się na mnie
1
No i super wczoraj około 19 zdałem egzamin na prawo jazdy za 18 razem, do teorii podchodziłem 30 coś, dobrze że to już za mną
1
@Kgorecki2500 ja to psychologię wybrałem,.bo uznałem że może być ciekawie, a na prawo się dostałem ale uznałem że pluć na to
2
@kiper09 Ja uważam że Barca to jednak nie jest klub dla Depaya
1
@Kidd pierwszy raz oglądałem te mistrzostwa, wstałem specjalnie dla Knightona i Lylelsa, szkoda że Knighton nie pobiegł lepiej i szkoda, że nie biegł przed Lylesem, bo moż by go zmotywował bardziej. Ale ta dwójka w formie jest w stanie zrobić rekord
1
@MesQueUnClub_87 dobrze, że trafił mi się jeden chłodniejszy dzień