3

@Pawel13sz super piłkarz, dużo rolę odegrać podczas mistrzostw świata w 2014

4

@Lionel_Messi10 Messi się skończył, nie to co pewien Portugalczyk

0

Wow ale że Piękny w pierwszej rundzie odpadnie.. Tenis...

1

Był taki tenisista, który uważał że można wygrać z Hurkaczem, nazywał się Roger Federer, wiadomo jak to się skończyło..

2

Co za idioci.. Karolowie z Monako i Hiszpanii muszą mieć twardą psychikę

0

Fernando i Hamilton to przyjaźń stulecia

1

Maxa może pokonać tylko Hubert Hurkacz

0

@Rust_Cohle ale król dziadek jest blisko

0

Mimo że bardzo lubiem Sainza i lubię Pereza to powinni oddać na starcie pozycję dla króla

0

Znowu z Szachterem grają ech

3

Wielki Novak Djokovic przestraszył się Hurkacza i nie stanie nawet do walki

0

@HighestInTheRoom a nie podobają mi się takie duże assy a i face też nie.. ale niestety mam takie gusta

0

@HighestInTheRoom tak i nie...

1

Łe ten serial She Hulk nie tak źle się zaczął, ale She Hulk wygląda tragicznie..

0

@msmsms Hubert Hurkacz król

0

@DonAndresFCB ale zawsze można się chwalić że pokonali Liverpool

0

Jaki ten Manchester jest słaby.. ale jeden sparing im dobrze poszedł...

1

Hamulcowy odszedł i teraz sobie radzą..

1

@Worny Znaczy w sumie to po prostu odchodzi do Astona, ale dzięki temu fajne cyrki się dzieją

3

Jestem Verstapeniarzem, ale Alonso w tym roku powinien zdobyć mistrza za to co odwalił, tych 19 kierowczyków nie dorasta Fernando do pięt jeśli chodzi o osobowość

1

No i dał radę jednak z Alonso i to nawet szybko

1

Maxiu to nie mógł już trafić na trudniejszego do wyprzedzenia kierowcy

3

@Marcin91fcb Araujo król a nie jakieś Rudigery

2

@Fenelon tak bo nie ma wcale takiego Hemswortha, Evansa, Akłamena czy innego Cavilla, a nawet jak są to i tak ten tweet to brednie

0

@eckov @LambiPL uwzięli się na mnie

1

No i super wczoraj około 19 zdałem egzamin na prawo jazdy za 18 razem, do teorii podchodziłem 30 coś, dobrze że to już za mną

1

@Kgorecki2500 ja to psychologię wybrałem,.bo uznałem że może być ciekawie, a na prawo się dostałem ale uznałem że pluć na to

2

@kiper09 Ja uważam że Barca to jednak nie jest klub dla Depaya

1

@Kidd pierwszy raz oglądałem te mistrzostwa, wstałem specjalnie dla Knightona i Lylelsa, szkoda że Knighton nie pobiegł lepiej i szkoda, że nie biegł przed Lylesem, bo moż by go zmotywował bardziej. Ale ta dwójka w formie jest w stanie zrobić rekord

1

@MesQueUnClub_87 dobrze, że trafił mi się jeden chłodniejszy dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?