PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio W tym momencie jest Busi , ale rozmawiamy o zastąpienie go. On nigdy nie był demonem szybkości , a latka lecą. De Jong z kolei może grać na tej pozycji ale to zależy od tego czy trener nie widzi to wyżej
2
@sendesara z tym Panem to się spoznilismy. Trzeba było go brać z Atleti . Teraz to już musztarda po obiedzie :)
1
@Coutinho007 Też mi się podoba gra Francuza ale jednak Tonali to typowy pivot ,a Aouar nie.
0
Czy popieracie zainteresowanie Tonalim? Oczywiste jest że potrzebujemy zawodnika za Busiego , kwestia tego czy tym kimś mógłby być właśnie Tonali lub ktoś kogo mamy już w kadrze, A może jakiś inny zawodnik?
@Janiama @Hiacynk @Chwytliwy @Khajio @Arkon
5
@Veb1233 Tajemnica incydentu Pepe ziemniaka na graczu Getafe się wyjaśniła. Skopal go po plecach bo mu się przypomniało co mu Messi powiedział...
0
@FCB24 Quaresma. Chociaż w Barcelonie myślę że się pospieszyli ,patrząc na to że dzisiaj zawodnik może się 3 sezony aklimatyzowac i według niektórych jeszcze odpali.
1
A to Ci niespodzianka...
0
@Gaucho Jego komentarz to dno. Ale co do Semedo to nie ma go za co chwalić. Zaraz dojdziemy do momentu że robi progres bo biegać umie prosto....ale w 4 sezonie to wam pokarze.
3
@msmsms Gdyby w tamtym sezonie był VAR to nie mieliby swojego 1 mistrzostwa na 10 lat . Skończyło się tak jak skończyło , ale zbliżylismy się na 1 pkt i emocje były do końca.
0
@Colon Chodź goni nas czas.
1
@NaFazieHitman Nie każdy jeden potrafi księżyc zawinąć.
0
@Kapitan hawk Najśmieszniejsze że przed Leo liderem był napastnik z duszą 10 Benzema:)
0
@Hiacynk Jak bez Messiego to Tevez , Aguero i Riquelme
1
@Chwytliwy Wiadomo , na Podlasiu to tylko chleba i bimbru jest pod dostatkiem;)
0
@Colon Paryż to stolica dobrego kebaba ;) .
1
@Janiama Taka sytuacja że oszczędności trzeba szukać wszędzie. Ja też zdecydowanie wolałbym oglądać mecz z kamery na Camp Nou ,niż np w takim widoku jak z amatorami w PK ale co zrobisz. Ogólnie myślę że aby coś ugrać liga powinna być dostępna w otwartych kanałach aby zgromadzić więcej kibiców przed tv.
1
@Kapitan hawk Chociaż Ramos miał od kogo czerpać wzorce...:)
1
@Peniu Rewanż z Romą, wtedy by nie było Anfield i nic złego by się nie wydarzyło ;)
0
@NeroTFP Mnie bardziej zastanawia fakt jak to jest że dany piłkarz jest na szczycie ( tu nawet zdobywca ZP), zmienia ligę na inny zespół ze ścisłego topu i znika. Po magii zostaje ślad i pamięć a na koniec kariery pamięta się tylko "Prime" bo reszta kariery kolorowa już nie była.
0
@Baron W Realu grał ogony i to nie tylko przez kolesiostwo. Gdy wychodził w podstawie to nie dawał za dużo. W Chelsea idzie mu lepiej ale dalej nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, już nie mówiąc że z nim w składzie Chelsea ma mniejszy % wygranych meczów niż bez niego. Taki oto gwiazdor.
3
@Homeopata8989 60 mln to promocja? Gość jest warty połowę tej kasy. Już nie tacy zawodnicy odchodząc z ligi Włoskiej ginęli.
2
@Coutinho007 Moim zdaniem mocno ograniczony. Lepiej zapowiadał się Kovacic a jak skończył.
0
@Lord_Vader Nikt normalny który chce grać na najwyższym poziomie nie pójdzie do Milanu. Tam zero planu, kadra robiona pod nie wiadomo kogo bo co chwilę ktoś nowy. Po co marnować ostatnie lata na grę w klub9e od którego oglądania bola oczy...
0
@Danny Gaucho Dobrze że nie całe w tęczy....
0
@BarcaInfo U kogoś widziałem podobny pomysł...
0
@Chwytliwy Oby się jakiś łoś trafił. Ale cena to będzie czapka gruszek albo wypożyczenie warte tyle co Cou do Bayernu. Kto by zaryzykował kupno kota w worku gdy jest taki kryzys i pieniążków mniej.
1
@Criss18BarcaCCriss18BarcaCo do samego wyglądu to nie ma znaczenia. Oby bezboleśnie i tanio żeby żadna organizacja nagle nie wyskoczyła z kapelusza. A skazywać powinni wszystkich którym udowodniono morderstwo z zimna krwią. A pedofili i gwalcicieli powinni kastrowac. Koszty takie jak za kastracje kota....
0
@Hiacynk Ja nie chce mu przypisywać żadnej łatki za to co zrobił bądź nie w reprezentacji. Ale nawet przez myśl by mi nie przyszło aby umieścić Higuaina w top3 napastników. Sprawdził się w 2 ligach z czego w jednej nie. Z realu oddany bez żalu, A swój prime miał w klubie z nie ścisłego topu, który nie liczył się w walce o nic.
0
@Hiacynk Top3 ? A kiedy on miał swój Prime według Ciebie ?
Chyba że to top3 zawodników o nazwisku Higuain :)
1
@Misiekmisiowaty2000 Zagrał również dobry sezon w Arsenalu. Dalej to wyższa półka niż Milik. Jednym z najważniejszych wymogów w największych klubach jest REGULARNOŚĆ , A Arek Milik jest tego przeciwieństwem i bliżej mu do Piątka niż Lewandowskiego czy Szczęsnego...