PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Raphe też chciałeś.
3
@tomek8756 Są granice wyzwisk jednak.
1
@Dankho94isback Ale Casado w tym sezonie to gra gorzej od De Jonga.
Przykład Fermina który grał w pierwszym składzie kosztem Olmo to pokazuje. Że Flick to widzi.
0
@tbas No przeciwna drużyna nie przyszła. I walkower był.
4
@Pawlak1992 Arteta tu nie dostanie 600mln na transfery.
A i tym bardziej nikt mi nie da 5-6 lat na zdobycie jakiegoś poważnego trofeum.
1
Z jedej strony ludzie nie chcą widzieć Olmo w pierwszym składzie, który w zeszłym sezonie był dobry. A teraz wygląda bardzo slabo.
A chcą widzieć Casado który w zeszłym sezonie miał dobra 1 rundę, a teraz gra piach.
0
@Sinirsey W pierwszej rundzie zeszłego sezonu?
1
@Eklerek No najważniejsze że nie dał się okiwać.
0
@Faro Stawiać na takie nieopierzone kurczaki w kryzysie to nie jest dobry pomysł. Olmo trzeba odbudować.
1
@Gaucho Obaj potrafią grać wyżej jak Pedri w kadrze. No i to zależy od momentów, ustawienia taktycznego. Automatyzmów wypracowanych. Racy zawodnicy zawsze się obronią.
Już było w Barcy trio Xavi, Busi Iniesta gdzie każdy lubił mieć piłkę. A ta krążyła tak pięknie jak nigdy w żadnym środku pomocy.
1
@Gaucho A dlaczego by nie mógł?
4
@Kgorecki2500 Jeździł na hulajnodze, biegał. To ludziom przeszkadzało. A teraz im przeszkadza że nie biega. Polacy...
0
@Kinginiesta @Eklerek Ogólnie w tym meczu pressing wyglądał tragicznie. Był zupełnie nie skoordynowany jakby grali amatorzy jacyś. Ale indywidualnie też nie może to tak wyglądać. Że rusza Fermin czy Yamal a Lewy dłubie w nosie.
1
@Faro Wystarczy przedłużyć kontrakt z klauzula i mogą go podpierdzielac za 100mln.
Przeskok z juniora do seniora jest ogromny. I to że on robi różnicę w juniorskiej CL nic nie znaczy. Zobacz ilu młodych z drużyny kotra wygrała juniorska CL jest na peryferiach futbolu.
1
Poprzedni rok ,a w zasadzie pierwsza runda mniej kluczowa była świetna w wykonaniu Casado. Potem kontuzja i nie grał.
A w tym sezonie jak dostawał szanse to z niej po prostu nie korzystał bo wyglądał co najwyżej średnio.
2
@Rastafarnianin Nie wyciągajmy aż tak daleko idących też. Mbappe nie jest Messim. I nie chodzi tu o ich porównanie. Ale wklad w grę jest zupełnie inny. Mbappe to obecnie finisher. On w kreacji dużo nie robi. Nie ma kluczowych podań, czy asyst drugiego stopnia. On potrafi sam sobie stworzyć sytuacje szybkością, uwolnieniem się na pozycję. Ale dalej żyje z podań.
3
Slot zrobił jak na Holendra ostatnimi czasy i tak wynik ponad stan. Teraz spokojnie może wracać do rodzimej ligi trenować Utrecht albo coś podobnego.
1
@sebo939 Fajnie jakby Neuer bronił u nich do 50tki.
0
@bulo Jak dla mnie to dlugo dlugo nikt. Haaland z Mbappe mogą zrobić bardzo dobre liczby. Ale jednak to nje będą nigdy aż tacy zawodnicy.
0
@Gall Ale kupowanie kogo się chce. Sukcesu nie przynosi. Nawet to PSG bardzo długo czekało na triumf.
0
Sytuacja jest jaka jest. Na pewno jesteśmy dalej w grze o wszystko. Przykład PSG z przed roku gdy do końca walczyli o kwalifikacje pokazuje że można.
Ale niepokój jest. Ponieważ jak u Nas wypada jeden gracz czy 2 to jest to bardzo widoczne. Plus my w tym sezonie nie ogralismy żadnego poważnego rywala. Przyjechało do Nas przetrzewione kontuzjami PSG i Nas ogralo do tego będąc lepszym zespołem na boisku.
Na wyjeździe z Cheslea czy nawet Bruggia wyglądamy tragicznie. I tu nie można wszystkiego zwalić na kontuzje bo takich Belgów to powinniśmy ograc bez połowy składu.
0
@BORO_12 Nie wszyscy są PSG.
Problem polega na tym że nam wypada 2 graczy i jest bigos.
A PSG jak wypadło kilku kluczowych to i tak Nas pykneli. Do tego grając lepiej na naszym stadionie.
0
@Sapos93 Yamala to zjadł Cucurella.
A samego Estevao to nie ma co porównywać. Bo warunki miał dużo lepsze do gry. Nie był podwajany jak Yamal. Oraz nie miał takich trudności bo po jego stronie grał Balde. Który było widać, że nie miał wytycznych jak Cucu względem Yamala.
0
@escarabajo Może to być jednocześnie mecz o to kto będzie najlepsza drużyna na ten moment. Jeżeli oczywiscie jeżeli wynik byłby mocno jednostronny.
0
@Kozinho. Nie można wiecznie wszystkiego na kontuzje i pecha zrzucać.
Fakty są takie że my w tym sezonie nie wygraliśmy z żadnym poważnym rywalem.
1
Z całym szacunkiem. Ale ani jeden ani drugi nie ma na to szans. Nie zrobią nigdy takich liczb.
1
@macio_944 Skupiamy się na Ferranie. A co zagrał Lewy z Yamalem?
1
@damian16161212 Gdyby nie wpadka z kalafiorami w Bruggi. To ten mecz byłby wkalkulowany. Ale fakty są takie że my już żadnego marginesu błędu nie mamy.
0
City myślało że wygra rezerwami.
Juventus to kalafiory okrutne.
A my myśleliśmy że Bilbao to mocna ekipa.
0
My kiedykolwiek wygraliśmy na Stamford? Tam nigdy nam nie szło. Ale pomagać to sobie nie pomagamy.
Bez Pedriego zero kontroli w środku. Ale też posiadania piłki w tej strefie.