PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebujemy wysokiego silnego napastnika oraz wysokiego silnego obrońcy i tyle...
0
Bartra no ku*wa mać! Tak seta!
0
A ja powiem tyle. Niech Messi wyleczy tą kontuzję nawet kosztem meczu rewanżowego. Nie można tak katować tego chłopaka, to też tylko człowiek...
0
W przyszłym sezonie niestety potrzebne są drastyczne zmiany.
Po pierwsze ustawienia.
Po primo taktyki.
Po trzecie lekkich zmian w składzie.
0
Xavi6;) to napewno jest właściwe pytanie do nas?
0
Bo to trochę wygląda tak, jakby Pep na siłę wpakował Tito na pierwszego trenera mówiąc, że nie widzi nikogo innego w tej roli, a może sam Tito tego nie chciał, lecz nie wypada odmówić. To sao niedawno było z Rourą.
0
To może jak Messi ma chodzić po boisku to niech zostanie zmieniony, bo to jest bezsensu. Widać, że to nie stuprocentowy Leo. A poza tym jest tragicznie, żadnej akcji, głupie klepanie w obronie. Jaki to ma w ogóle sens? Już wszyscy mają na nas patent, nadszedł czas, kiedy tikitaka już się wyczerpała i trzeba zmienić taktykę na bardzo ofensywną.
Ale trzeba wierzyć!
0
Przygotował się Pique. Opływowy kształt głowy, co by się lepiej Robbena goniło ;D
0
Wyluzujcie, po prostu słabiej zagrał, Alexis lepiej, to tito dał mu zagrać, a Villa i tak wejdzie prędzej, czy później...
0
Skoro Arsenal dał radę, to i my damy jeśli zagramy ofensywnie oraz bezbłędnie w obronie! Wszyscy mówią, jak to Bayern gromi w lidze, tylko zobaczmy, kogo gromi? To będzie nasz mecz, ale musimy szybko zdobyć bramkę. Vamos !
0
Nick elback, to ewidentna pomyłka.
0
Bayern gra u siebie, więc w czerwonym, zagramy w Blaugranie.
0
CristianoRonaldo, chyba nie rozumiesz..., z jego punktacji wnikało, że jest 3-5 dla Barcy i porównując Robbena i Riberiego do Alexisa i Pedro, przyzanał po punkcie Bawarczykom, gdzie tu śmiech na sali?
0
sowa20, kompletnie mnie oświeciłeś, nigdy bym na to nie wpadł...
0
cichun1995, chyba "my Madridistas" ;)
0
Jesteś śmieszny, jeszcze niedawno białe dzieci się smiały, że Barcelona bez Messiego nic nie znaczy, a teraz co? Messi bez Villi nie pogra? Idź spać.
0
cl, tu i tu Adam Marchliński, Radosław Gilewicz
0
No nie wiem, ja bym się obawiał Shaqiriego i Pizarro, którzy są na gazie.
0
Łatwo było je wywnioskować. Niewidaomą był obrońca, z przewagą Bartry, wiadomo, że Alexis odpoczywał no i Perdo, który gra zawsze, a reszta to pierwszy garnitur.
0
Nano10, wszyscy dobrze to widzimy, nie musisz pisać...
0
Po prostu trzeba zdobyć bramkę jako pierwszy i to dosyć wczenie, 18-25 minuta.
0
Zawsze przed ważnym meczem na już 2 godziny przed nie mam co robić i nie mogę się doczekać...
0
Miki, haha, jaja sobie robisz?
A skłądów łatwo się domyślić, ponieważ jest tylko jeden przewidywany.
0
To fajnie, 3 godziny temu Miki dostaje bana, a po 2,5 godziny już pisze kolejne głupoty..
0
MESSIah16, dalej myślisz, że Miki_Messi dostanie tutaj bana? On przysparza oglądalności przez te jego teksty, a jak widomo, na forum, na stronach internetowych o to chodzi ;)
0
PS. Widzisz, jak chcesz to możesz pisać fajnie, na temat, bez błędów i zrozumiale. Nie mógłbyś tak zawsze? Przemyśl to ;)
0
Miki_Messi2001, może i dobrze mówisz, tylko Barca od jakiegoś czasu nie radzi sobie zarówno z kontrami, jak i w kontrach. Tak już się przyzwyczaili, że muszą poczekać na kolegów, poklepać i dopiero coś zrobić, albo nie. Niestety, jeden mecz tego nie zmieni. Taktyka może ulec zmianie, ale najprawdopodobniej w nowym sezonie, gdzie będzie czas na sparingi, żeby na spokojnie poeksperymentować. A jeżeli już, to lepsza była by taktyka 4-3-1-2 z wysuniętym z pomocy Ceskiem oraz z Villą/Alexisem i Messim w ataku.
0
KamQiX, 2:1 to rozniesienie rywala? ;)
Chciałbym zobaczyć Abidala w tym meczu, ale to niestety raczej niemożliwe.
Mam nadzieję, że zagra w rewanżu.
0
"Hiszpański piłkarz Red Bull Salzburg Jonathan Soriano przeżył w sobotę wyjątkowe chwile: asystował przy porodzie córki, a potem w meczu ligowym strzelił trzy gole".
Ładnie gra ten nasz wychowanek.
0
On pewnie nie ma Orlika, tylko tartan, gdzie jest piach, więc wraca brudny jak glebę zaliczy