0

Potrzebujemy wysokiego silnego napastnika oraz wysokiego silnego obrońcy i tyle...

0

Bartra no ku*wa mać! Tak seta!

0

A ja powiem tyle. Niech Messi wyleczy tą kontuzję nawet kosztem meczu rewanżowego. Nie można tak katować tego chłopaka, to też tylko człowiek...

0

W przyszłym sezonie niestety potrzebne są drastyczne zmiany.
Po pierwsze ustawienia.
Po primo taktyki.
Po trzecie lekkich zmian w składzie.

0

Xavi6;) to napewno jest właściwe pytanie do nas?

0

Bo to trochę wygląda tak, jakby Pep na siłę wpakował Tito na pierwszego trenera mówiąc, że nie widzi nikogo innego w tej roli, a może sam Tito tego nie chciał, lecz nie wypada odmówić. To sao niedawno było z Rourą.

0

To może jak Messi ma chodzić po boisku to niech zostanie zmieniony, bo to jest bezsensu. Widać, że to nie stuprocentowy Leo. A poza tym jest tragicznie, żadnej akcji, głupie klepanie w obronie. Jaki to ma w ogóle sens? Już wszyscy mają na nas patent, nadszedł czas, kiedy tikitaka już się wyczerpała i trzeba zmienić taktykę na bardzo ofensywną.
Ale trzeba wierzyć!

0

Przygotował się Pique. Opływowy kształt głowy, co by się lepiej Robbena goniło ;D

0

Wyluzujcie, po prostu słabiej zagrał, Alexis lepiej, to tito dał mu zagrać, a Villa i tak wejdzie prędzej, czy później...

0

Skoro Arsenal dał radę, to i my damy jeśli zagramy ofensywnie oraz bezbłędnie w obronie! Wszyscy mówią, jak to Bayern gromi w lidze, tylko zobaczmy, kogo gromi? To będzie nasz mecz, ale musimy szybko zdobyć bramkę. Vamos !

0

Nick elback, to ewidentna pomyłka.

0

Bayern gra u siebie, więc w czerwonym, zagramy w Blaugranie.

0

CristianoRonaldo, chyba nie rozumiesz..., z jego punktacji wnikało, że jest 3-5 dla Barcy i porównując Robbena i Riberiego do Alexisa i Pedro, przyzanał po punkcie Bawarczykom, gdzie tu śmiech na sali?

0

sowa20, kompletnie mnie oświeciłeś, nigdy bym na to nie wpadł...

0

cichun1995, chyba "my Madridistas" ;)

0

Jesteś śmieszny, jeszcze niedawno białe dzieci się smiały, że Barcelona bez Messiego nic nie znaczy, a teraz co? Messi bez Villi nie pogra? Idź spać.

0

cl, tu i tu Adam Marchliński, Radosław Gilewicz

0

No nie wiem, ja bym się obawiał Shaqiriego i Pizarro, którzy są na gazie.

0

Łatwo było je wywnioskować. Niewidaomą był obrońca, z przewagą Bartry, wiadomo, że Alexis odpoczywał no i Perdo, który gra zawsze, a reszta to pierwszy garnitur.

0

Nano10, wszyscy dobrze to widzimy, nie musisz pisać...

0

Po prostu trzeba zdobyć bramkę jako pierwszy i to dosyć wczenie, 18-25 minuta.

0

Zawsze przed ważnym meczem na już 2 godziny przed nie mam co robić i nie mogę się doczekać...

0

Miki, haha, jaja sobie robisz?
A skłądów łatwo się domyślić, ponieważ jest tylko jeden przewidywany.

0

To fajnie, 3 godziny temu Miki dostaje bana, a po 2,5 godziny już pisze kolejne głupoty..

0

MESSIah16, dalej myślisz, że Miki_Messi dostanie tutaj bana? On przysparza oglądalności przez te jego teksty, a jak widomo, na forum, na stronach internetowych o to chodzi ;)

0

PS. Widzisz, jak chcesz to możesz pisać fajnie, na temat, bez błędów i zrozumiale. Nie mógłbyś tak zawsze? Przemyśl to ;)

0

Miki_Messi2001, może i dobrze mówisz, tylko Barca od jakiegoś czasu nie radzi sobie zarówno z kontrami, jak i w kontrach. Tak już się przyzwyczaili, że muszą poczekać na kolegów, poklepać i dopiero coś zrobić, albo nie. Niestety, jeden mecz tego nie zmieni. Taktyka może ulec zmianie, ale najprawdopodobniej w nowym sezonie, gdzie będzie czas na sparingi, żeby na spokojnie poeksperymentować. A jeżeli już, to lepsza była by taktyka 4-3-1-2 z wysuniętym z pomocy Ceskiem oraz z Villą/Alexisem i Messim w ataku.

0

KamQiX, 2:1 to rozniesienie rywala? ;)
Chciałbym zobaczyć Abidala w tym meczu, ale to niestety raczej niemożliwe.
Mam nadzieję, że zagra w rewanżu.

0

"Hiszpański piłkarz Red Bull Salzburg Jonathan Soriano przeżył w sobotę wyjątkowe chwile: asystował przy porodzie córki, a potem w meczu ligowym strzelił trzy gole".
Ładnie gra ten nasz wychowanek.

0

On pewnie nie ma Orlika, tylko tartan, gdzie jest piach, więc wraca brudny jak glebę zaliczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?