PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ława Villi i Tello może oznaczać ich występ w rewanżu z Bayernem.
Dopiero zacząłem oglądać mecz, wcześniej nie mogłem, co możecie powiedzieć o meczu?
0
Czyli co, w LM znowu Alexis-Pedro? Mam nadzieję, że Villa opuści boisko w 60 minucie i zagra z Bayernem.
0
Kurcze, to oznacza brak Abiego w meczu z Bayernem...
0
Barcelona B narazie 1:1, bramkę dla Racingu strzelił dobrze nam znany Gai Assulin.
0
Nie wywołujcie wilka z lasu, pewnie jeszcze w szkole jest...
0
Pożyjemy, zobaczymy, za jakieś 3 miesiące wszystko będzie wiadome.
0
Matusiak95 pozbyć się Iniesty i Busquetsa ^^
0
Mam przeczucie, że w przyszłym sezonie to będzie całkiem inna Barcelona, bo kupując 6 zawodników musimy sprzedać z 8, żeby nie było takiej rywalizacji i każdy grał. Kadra miała by wtedy 21 zawodników.
Jeśli miałbym patrzeć obiektywnie, to sprzedani zostaną:
Jonathan, Pedro, Alexis, Song, Villa, Mascherano to dopiero 6 zawodników, żadnego z nich nie chciałbym się pozbywać + Bojan, Afellay, Henrique, Fontas.
0
Tylko jeżeli Neymar ma zamiar przyjść do Barcy to musi mieć 'normalną' fryzurę, np. jak tu http://bestplayerintheworld.com/2012/08/profile-neymar/
bo Indianina w Barcy nie chcemy ;p
0
A więc tak, skoro planują moim zdaniem AŻ sześć transferów, to ja chciałbym takich zawodników:
bramkarz - Fernando Muslera lub Marc Ter Stegen;
obrońca - Mats Hummels
pomocnicy - Arturo Vidal i ktoś
napastnicy - Neymar (na 98% przyjdzie), Aguero, Reus lub Suarez.
Wiadomo jednak, że kadra nie może liczyć 29 zawodników, więc 5-6 trzeba się też pozbyć. A więc Jonathan dos Santos, któryś z napastników, np. Sanchez, dalej nie mam pomysłu, do tego pewnie młodzi jak Rafinha, Sergi Roberto i Deulofeu zostaną włączeni, więc też będzie kocioł. Widać, że jeżeli chcemy kupić 6 graczy, to to będzie rewolucja i trzeba będzie pozbyć się kilku zawodników złączonych z Barcą już kilka lat.
0
Ja jakiś czas temu zacząłem kolekcjonowanie koszulek, narazie mam to:
- domówkę 05/06
- domówkę 06/07
- wyjazdówkę na 50cio lecie Camp Nou (piękna)
- wyjazdówkę 10/11
- wyjazdówkę 11/12
- domówkę 12/13
Trochę jeszcze muszę nadrobić, w tym może wyjazdówkę z tego sezonu, zobaczę.
0
Spotyka się Tito i Mourinho i mówi Vilanova Spotkamy się na finale.
A Mourinho: Dobra, to gdzie oglądamy, u mnie, czy u Ciebie? ;D
0
Ludzie, ogarnijcie się trochę!
HEYCKNES ODCHODZI NA EMERYTURĘ, WIĘC NIE MA MOWY O OBJĘCIU PRZEZ NIEGO ROLI JAKIEJKOLWIEK DRUŻYNY.
0
Nie rozumiecie, że to Qatar Airways to jest sponsor, dzięki którego będziemy mogli w ogóle coś kupić?
0
Trzeci komplet dla odmiany powinien być także nowym strojem, np. szaro-czarnee pasy.
0
Nie wiem, co na to powiecie, ale według mnie kadra na 12/13 powinna kręcić się koło tego:
bramkarze: Victor Valdés, José Manuel Pinto, Oier Olazábal;
obrońcy: Dani Alves, Gerard Piqué, Carles Puyol, Jordi Alba,
Javier Mascherano, Éric Abidal, Martín Montoya, Marc Bartra;
pomocnicy: Sergio Busquets, Xavi Hernández, Andres Iniesta,
Alexandre Song, Sergi Roberto, Francesc Fabregas, Thiago Alcântara;
napastnicy: David Villa, Lionel Messi, Pedro Rodríguez,
Neymar Jr., Alexis Sánchez, Cristian Tello.
Do wypożyczenia: Jonathan dos Santos
Do sprzedania: Bojan, Afellay(niestety), Fontàs i Henrique.
0
No właśnie, to za czasów Rijkaarda podobało, fizyczna gra, tylko mieliśmy wtedy silniejszych zawodników. Eto'o, Ronaldinho, Van Bommel, Gio itp. trzeba by wymienić połowę składu, choć mamy kilku wysokich silnych piłkarzy, tylko weź tu znajdź miejsce w składzie dla takiego Songa... Tikitaka była efektowna w 2011 roku. Nie oznacza to, że w ogóle musimy rezygnować z szybkiej wymiany podań, bo wczoraj nawet Real i BVB sobie klepały od czasu do czasu i chciałbym, żebyśmy grali podobnie jak np. Borussia.
0
Ja bym chciał w sezonie 12/13 zobaczyć taką Barcelonę:
http://www.footballuser.com/696329/FC_Barcelona
Jednak nie wiem, ile z tego wyjdzie, choć akurat transfery Hummelsa i Neymara wydają się być pewne. Do tego zmiana w ataku, bez tych skrzydłowych, najwyżej będzie można robić kombinacje dwóch środkowych napastników, np. Alexis/Cesc, Neymar/Villa, Tello/Pedro itp.
0
matifcb1899, moim zdaniem Messi nie powinien grać z Bayernem, jeżeli nie będzie w 100% wyleczony, bo to nie ma sensu, tak jakbyśmy grali w 10.
0
- Boisko opuszcza JAKUB
-KUBAAA
mogli by się już nauczyć Niemcy tego nazwiska ;p
0
Nie no, transfery lato 2013 to: Hummels, Lewy/Reus/Aguero/Neymar....
0
Piszmy petycję czy jakiś list do Barcelony o Lewandowskiego. O kurcze, ostatnio pisałem do nich list, ale już poszło ;/
0
Barcy*
0
Co, już takie śmieszne 4:0 nie jest, co nie biali?
I DO WAS KIBICE BECRY, już porażka Barcy tak nie boli? Bo mnie trochę mniej ;p
0
Lewego dajcie do karniaka!
0
busel004, i o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem?
0
http://www.footballuser.com/695720/FC_Barcelona
Co Wy na to?
PS. Czuję, że tutaj będzie niemniejszy pogrom niż wczoraj...
0
Niech Polska dalej mówi, że strzela tylko z metra haha
0
JA PIERDYLE ALE BRAMA!\
0
Marzy mie się taka dziewiątka typu Lewandowskiego w Barcelonie...