5

To będzie test charakteru dla naszych. Spokojnie można to jeszcze wygrać, ale trzeba być skoncentrowanym i się nie poddawać.

1

@Neip93 No offence, ale tego typu pytanie - z jakiejkolwiek strony by nie patrzeć - świadczy o Tobie raczej kiepsko.

Jeśli zarabiając tyle nie masz pewności, że to bardzo spoko stawka i potrzebujesz upewnienia się na forum publicznym, to musisz mieć mocno spaczone patrzenie na pieniądze. Każdy, kto doszedł do takiej stawki (nawet brutto, nie wspominając o netto) wie, ile pracy to wymaga i że takie pieniądze nie leżą na ulicy.

Jeśli natomiast doskonale wiesz, że to dużo pieniędzy, to tak postawione pytanie ma nakarmić Twoje ego kosztem osób, które - statystycznie patrząc - nie są nawet blisko takiej stawki.

0

Pod względem czysto sportowym Ibra był dla nas najlepszą możliwą opcją. Facet miał warunki fizyczne rosłych napadziorów, ale luz i polot na poziomie największych wirtuozów - szybka noga, kapitalna technika i wizja gry. Miał sportowo wszystko, żeby w Barcy stworzyć machinę nie do zatrzymania.

Niestety, aspekt sportowy to nie wszystko i boleśnie się o tym przekonaliśmy. Nauczka na przyszłość, którą przełożono chociażby na adaptację Suareza. Nie mniej - o tyle szkoda, że mieliśmy szansę nie tylko obronić wtedy LM jako pierwsi w historii, ale obronić tryplet. Raczej nam się to nie uda w najbliższym czasie, jeśli w ogóle za naszego życia.

12

Czytam te komentarze i mam wrażenie, że dla ludzi jedyną akceptowalną sytuacją byłoby 25 zawodników na tak samo wysokim poziomie, idealnie ogranych, w rytmie meczowym i najlepiej w życiowej formie. Ludzie, życie to nie FM, a tym bardziej FIFA - to normalne, że są zawodnicy 1-ej 11-ki, którzy są najlepsi i zmiennicy, którzy siłą rzeczy odstają poziomem, są mniej ograni i mniej pewni siebie na boisku. Sytuacja, w której my jesteśmy jest i tak fenomenalna kadrowo i trzeba się cieszyć, że tracąc 3 piłkarzy jednej formacji dalej jesteśmy w stanie obsadzić obronę defensorami.

1

Bayern też miał być w kryzysie i tyle było ze statystyk. Będą tym bardziej zmotywowani, żeby z nami wygrać, trzeba dać z siebie maxa i być bardzo skutecznymi pod bramką przeciwnika.

1

O kurczę, to niezły twist. Ale niech tam chłopak o siebie zadba

1

@noface jak już, to „póki”. I to wciąż młody chłopak, może się rozwinąć.

2

@Arkon To ja się tylko wypowiem, że zgadzam się z Tobą. Czas Leo u nas po prostu minął, ta drużyna potrzebuje nowych liderów, potrzebuje pracowitości, pressingu i zwyczajnie nowych rozwiązań. Krótkoterminowo może nawet przyniosłoby to nam tytuł czy dwa, ale długoterminowo znów cofnęłoby nas o dwa lata. W końcu jesteśmy na dobrej drodze, żeby na obecnej kadrze zbudować bardzo silną drużynę. I tak zdarzyło się to szybciej niż zakładałem, względem odejścia Messiego.

0

Czytałem gdzieś, że nie minął miesiąc z ligą, a Klopp już ma go dosyć XD Żeby takiego trenera do siebie zniechęcić to trzeba mieć talent :D

0

@TheNekro94 Ja bym bardzo chciał zobaczyć mecz pożegnalny Leo w barwach Barcy z pełną pompą, ale jak najbardziej jestem w pierwszej opisanej przez Ciebie grupie. Myślę, że na tym etapie potrzebujemy budować nowych liderów, jak Pedri.

Nie zmienia to faktu, że Messi to geniusz i ujmowanie mu czegokolwiek piłkarsko jest oznaką głupoty lub trollingu.

3

O kurka, Chorwat bez nazwiska z końcówką "-ić"? :o Bieremy go!

0

@syngoku1 No właśnie nie jest i nie chce tam więcej grać. To chyba dużo mówi o jego nastawieniu.

1

@AlexDark00 Oby już nie wracał, chyba, że za malutkie pieniądze i w roli zmiennika/mentora. W innym wypadku niech idzie do MLS, trzeba w końcu budować erę post-Messi i pogodzić się z tym, że jego czasy nie wrócą.

0

@tomek8756 Dzięki! Trzeba jakoś łatać dziurę. To jest idiotyczny przepis, ale po prostu trzeba wypatrywać, gdzie jest policja.

@Kgorecki2500 Jeśli naprawdę jeździsz w 100% przepisowo to podziwiam. Wg mnie te przepisy są maksymalnie wyśrubowane i można dostać kręćka. Oczywiście należy jeździć w granicach rozsądku i pomyślunku, ale niektóre zasady są po prostu głupie.

1

@korn234 Jak widać nie jest gotowy, żeby grać od pierwszej minuty.

3

Ciekaw jestem Dembele jako ojca, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić XD Ale to tak w żartach, oczywiście dobrze, że wszystko poszło dobrze i szacun, że był w stanie grać.

3

@Veysel Najlepiej po prostu nie odpowiadać, to sprawdzona i niezawodna metoda na trolli ;)

2

Naprawdę nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu. On nam może bardzo dużo powiedzieć odnośnie tego, ile jeszcze zgrania brakuje naszej drużynie, aby być realnym kandydatem do powalczenia o LM. Myślę, że mamy szansę wygrać, ale jednak czuję, że Bayern u siebie nas pokona. Nie mniej - to wcale nie musi oznaczać problemów, ale raczej może wskazać Xaviemu i ekipie miejsca do poprawy. I dobrze, bo na pewno takie są, a sezon długi i koniec końców to w drugiej połowie musimy być w najlepszej formie.

0

@kejdzi nikt za niego nie zapłaci tyle, jest coraz starszy. Te 40 mln to max ile my możemy na nim ugrać, niestety.

4

@JarekS no nie wiem, myślę, że casus Auby i Lewego pokazał, że jednak 9-ki z prawdziwego zdarzenia nikt nie zastąpi. Zanim przyszedł Auba Dembele też tu był, ale bez killera na szpicy raczej nam nie szło.

4

Super, ja za niego trzymam kciuki. Bardzo nam się przyda taki typ zawodnika.

2

Spoko wygląda Roberto, jako uzupełnienie kadry może być bardzo przydatny

2

Bardzo dobry news, w końcu!

0

@lukkobe Z Pique to nie jestem pewien, obrońcy nie są najczęściej tak przemęczeni jak pomocnicy czy napastnicy/skrzydłowi, a poza Pique jest aż 4 stoperów na wysokim poziomie.

18

Grubo, że prezes klubu należącego do kraju śpiącego na ropie wypowiada się o zadłużeniu i temu, co szkodzi piłce nożnej xd W jednym się z nim zgadzam - „potrzebujemy zasad, aby chronić kluby”. I pierwsza zasada - nałożyć na PSG wszelkie zaległe i możliwe kary z uwagi na łamanie finansowego fair play. Zasada druga - wywalenie szejków z futbolu lub ostre restrykcje co do sposobów dofinansowania szejkowych klubów. Ale pewnie jemu nie o to chodziło.

0

O, napastnik młody. To bardzo dobry moment dla niego - może uczyć się od Lewego, Depaya, bardzo się przy starszych kolegach rozwinąć, a jest też na tyle młodziutki, że ma czas, aby przejąć po nich pałeczkę.

0

No ja czekam, aż Lewy zacznie strzelać, bo nikt inne nawet w światło bramki nie umie trafić. Raphinha ma fajne wrzutki, dużo lepsze niż Dembele póki co, ale przy bezpośrednich strzałach to chyba Robert w Bayernie już pokazał, że umie

3

Dobra, nawet jak mają taką serię, to zwycięstwo wciąż powinno być jedynie formalnością. Osobiście liczę na to, że Barca troszkę drugim garniturem zgarnie zwycięstwo.

7

@AdiKingu96 Stary, on z miejsca w każdym innym klubie dostałby 20 mln netto, jak nie więcej. W ogóle mnie nie dziwi jego wzrost zarobków. I tak jest to dużo zdrowsze, niż drabinka za Bartka

0

Czyli teraz kolejnym krokiem jest znalezienie kolejnego miejsca w budżecie płac pierwszego zespołu dla tej czwórki - nieźle. Jeśli chcemy przedłużyć umowę z Gavim, to jest to konieczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?