PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Verratti i Pogba jak najbardziej, ale Coutinho bym nie chciał, bo facet jest bardzo podatny na kontuzje.
1
A moim zdaniem warto za niego tyle dać. Spójrzmy na Suareza, czy Neymara - za obu zapłaciliśmy mnóstwo pieniędzy i co? Warto było, chociaż początki obaj mieli marne, zwłaszcza Neymar w zeszłym sezonie niewiele pokazał. Pogba ma 22 lata i jak byśmy go kupili, to na pewno przez pierwszy rok nie grałby na najwyższym światowym poziomie, ale 22-latka nie kupuje się po to, żeby od razu był gwiazdą, ale żeby był nią przez następne lata. To nie tajemnica, że pomocnicy zaczynają grać najlepiej w wieku 24-25 lat, ale wtedy Pogba będzie już grał w Realu, PSG czy gdziekolwiek indziej i wtedy dopiero będzie nie do wyciągnięcia. A z Realem? Moim zdaniem jako jedyny potrafił pod naciskiem świetnie skleić piłkę i wymyślić coś ciekawego na boisku.
2
Dobra, bez przesady. Jak mamy wygrać tryplet, to sędzią się nie zasłaniajmy. 3mam kciuki i wierzę w naszych. Do boju, BARCA !
0
Wiecie może, o co chodzi z liczbami w nawiasie ? Np. u Neymara w statystyce goli 9 (+2)
2
Mistrza Hiszpanii, to trzeba pokonać w niedzielę :D
0
Jedziemy do Berlina
0
Masz całkowitą rację, nie ma co się nakręcać, jeśli jeszcze wszystko możemy przegrać. A jednak osobiście jestem dość spokojny o ten mecz z Juve, o ile oczywiście unikniemy kontuzji. Wczorajszy mecz pokazał, że przy odpowiednim pressingu Juventus ma problemu z utrzymaniem się przy piłce, a też Real jest drużyną, która mocno się odsłania atakując (no i też musieli). U nas nie dość, że pressing jest na bardzo wysokim poziomie, to jeszcze gramy dość bezpiecznie z tyłu. Plus, z tego co pamiętam w tym sezonie, jeśli jakaś drużyna miała problem z rozegraniem piłki, to Barcie grało się dużo łatwiej. Najważniejsze, żeby nie stracić najpierw bramki, bo jak się Stara Dama zamuruje, to faktycznie może być krucho.
0
W Realu na to nie patrzą. A u nas? Za Iniestę. I tak w tym sezonie by do nas nie przyszedł, bo mamy zakaz transferowy, więc akurat za dwa sezony Iniesta będzie się kończył. A nawet gdyby nie, to Xavi odchodzi (najpewniej, oczywiście) i wtedy będziemy mieli po prostu bardzo silny środek pola z rotacją, bez ryzyka przetrenowania, itp.
0
Oby tylko nie Pogbę
0
A co się dziwisz, większość moich kumpli, którzy są za Realem, uparcie twierdzą, że Messi jest przeciętny, bo całe życie gra w jednym klubie, bojąc się wyjść poza hiszpańską piłkę i do tego jest "spoko piłkarzem, który się chowa przed grą" - cytat. Mam wrażenie, że dla nich istnieją tylko wyniki i to, aby jak najwięcej nazwisk znalazło się przy ich klubie w najbliższym okienku transferowym.
0
Dobra, już tak nie jeździjmy po tym Realu. Nie kopie się leżącego. Cieszmy się że mamy taki finał, bo mała szansa, żeby Juventus nam zagroził. O ile pierwsi nie strzelą nam bramki, to trofeum będzie nasze :D
0
Zupełnie inna drużyna w drugiej połowie i trochę drażnił brak koncentracji, ale też jest to zrozumiałe, bo w weekend grają z Atletico i nie chcieli niepotrzebnie ryzykować. MAMY FINAŁ, BRAWO BARCA !!! :D
3
Coś mi się nie wydaje, żeby Bayern był w stanie strzelić 3 bramki, nie tracąc przynajmniej jednej. Myślę, że można być RELATYWNIE spokojnym o wynik tego dwumeczu.
0
Wystarczy, że uznają ten strajk za nielegalny, co w sumie miałoby sens.
0
Tak jak i my ;)
0
Kto by się spodziewał na początku tego roku :D A tak swoją drogą - co sądzicie o tych plotkach, że Lucho jest niezadowolony i że niezależnie od wyników odejdzie po tym sezonie?
0
Myślę, że na tym etapie Barca i Real aż tak by nie odskoczyły od Europy. Spójrzcie na Bayern -patrząc na wykres zgarnia nieporównywalnie mniej pieniędzy od lat, a wciąż są jednym z najbogatszych klubów.
3
To co napisał @Peciak, to raz, a dwa - zwróć uwagę, co robi Suarez i Neymar, kiedy Messi ma piłkę - jak uwalniają mu przestrzeń ściągając umiejętnie obrońców. Ale oczywiście - Messi jest absolutnym liderem tego tridente.
0
No i ma rację, niestety, tyle że Juve to nie Valencia. Jak dobrze zagrają w obronie i strzelą bramkę pierwsi, to Real może mieć kłopoty.
3
Mogłoby to być ryzykowne o tyle, że nie grali w ten sposób chyba ani razu, więc taką nieznajomość taktyki Bayern mógłby wykorzystać. Prawda jest taka, że jeden gol kończy jakiekolwiek dyskusje. Jeśli Bayern chce cokolwiek ugrać, to siłą rzeczy się odsłoni, a przy naszej jakości i formie z przodu na pewno stworzymy zagrożenie.
4
Chyba żartujesz. 20 milionów za niego zapłaciliśmy i dostaliśmy solidnego pomocnika, który gra znacznie lepiej, niż na początku sezonu. Jak dla mnie ocena w pełni słuszna. Miał ogromny wpływ na ten mecz.
0
Ale też nie stracili żadnej bramki, a to było ich założenie. I trzeba przyznać, że obie drużyny defensywnie pokazały światowy poziom.
1
No, a jakże. Liczmy na samego Pogbę, że po prostu będzie chciał grać u nas i nie zgodzi się tak łatwo na Real, czy Chelsea.
0
Mam nadzieję, że dogadają się z rządem, bo o ile liga wygrana wcześniej to nie tragedia, to nie po to awansowaliśmy do Finału CdR, żeby teraz go nie zagrać :v No i odpada rytm meczowy, a przed finałem LM (który pewnie osiągniemy) może się to okazać kluczowe.
2
Ja akurat bym tak nie hejtował tych mediów. Lewandowski staje się dużo bardziej symbolem tego, że Polak nie-bramkarz może dojść do finału/półfinału LM, będąc jedną z kluczowych postaci w zespole. Tak samo może być z Krychowiakiem, tyle że zawsze napastnicy strzelający bramki są najbardziej na świeczniku. Jestem przekonany, że dzięki takiemu Lewemu skauci Barcy, Realu czy nawet Bayernu w większej ilości przybywają do Polski. Stąd też nie dziwi mnie zupełnie to "spuszczanie się" nad Robertem, no bo bądźmy szczerzy - to jest druga najlepsza dziewiątka świata, po Suarezie.
0
Bayern nabił to, klepiąc głównie w obronie.
0
Pod tym względem C+ jest dużo bardziej profesjonalne.
0
Święte słowa. Co do Lucho, to naprawdę pokazał, że od początku miał pomysł na Barcę i w doskonały sposób nauczył naszą drużynę wykorzystywać najmocniejsze atuty w postaci tridente i solidnej obrony. Długo czekałem na to, aż ktoś w Barcelonie odważy się oddać posiadanie piłki, żeby uzyskać wynik i wczoraj w najpiękniejszym stylu moje marzenia się spełniły. Brawo, Luis !
16
Każdy się teraz rozczula nad Bayernem, a tak jak redakcja napisała wczoraj - nad nami nikt nie płakał, jak m. in. bez Messiego przegraliśmy 7-0. Bayern zagrał konsekwentnie i dobrze, ale my po prostu byliśmy lepsi. Wystarczyło, żeby Bayern delikatnie się odsłonił i już z 1-0 zrobiło się 3-0. Bayern miał kim grać, wciąż mieli silny skład, więc zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
0
Coś pięknego :D Messi bohaterem, ale cała drużyna, poza tym jednym błędem Masche przy okazji Lewego, pokazała ogromną klasę i dyscyplinę taktyczną. Jesteśmy jedną noga w finale, brawo !!! :D