2

ter Stegen

0

Tzn ja też uważam, że gdyby Pogbie naprawdę zależało na grze u nas, to by wymusił transfer i tyle. Z niewolnika nie ma pracownika i Juventus musiałby zejść z ceny.

0

Tylko, że to nie on ustala cenę. Za mniej, niż 60 mln go nie puszczą, a to i tak za dużo dla nas.

2

Jest różnica między City w formie w 1/8, gdzie można trafić równie dobrze na Basel, Schalke, Bayer, czy Szachtar, a City spoza pierwszej 2-ki w lidze w półfinale, gdzie alternatywą jest Atletico i Bayern.

1

Patrząc na przebieg dwumeczu, to zasłużył i Bayern i Atletico. Każdy był lepszy na swoim obiekcie.

32

I tak wciąga nosem sędziów z Hiszpanii. Ale miło, że powiedział o tym na forum.

1

No właśnie o to mi chodzi. Obecne Leicester vs obecna Barcelona - to byłby ciekawy mecz.

1

Chciałbym zobaczyć mecz Barca-Leicester :D Wydaje mi się, że Blaugrana mogłaby się męczyć, bo Leicester gra dokładnie taki futbol, przeciwko jakiemu jest nam ciężko. Jak sądzicie ?

0

Szkoda, że w taki sposób, bo lubię Bravo i uważam go za doskonałego bramkarza. Ale szczerze? Cieszę się, że ter Stegen będzie grał trochę więcej - Barcelona nie znajdzie tak łatwo równie utalentowanego bramkarza, który gra nogami jak niejeden obrońca. A już na pewno nie za 20 mln.

16

Ale szmata z tego Ceballosa. Dwa chamskie faule, symulka. I chyba nawet nie ma żółtej.

1

Lahoz w formie...

0

Niestety masz rację. Ja po prostu mam nadzieję, że od przyszłego sezonu zacznie się to zmieniać.

1

Hahaha, Illaramendi :v a co do wyniku - nie ma co liczyć na potknięcia Madrytu, tylko wygrywać i wtedy tamci mogą sobie miażdżyć i po 20-0 każdego rywala, a ligę zgarniamy my. Dzisiaj Betis i zostaną tylko dwie kolejki. Jeśli pokonamy Espanyol, to Granada nie powinna być problemem.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

1

Rulli to będzie kiedyś klasa światowa. Udowadnia, że z nami to nie był przypadek.

2

Nie wypytuję czemu. Po prostu 3maj się, cule-koleżanko !

1

No ja wiem, ale tak można powiedzieć o każdym rywalu. Chodzi mi o to, że powinniśmy dążyć do tego, aby móc pokonać taki Betis bez wysiłku mając Sampera, Rafinhę i Robeto w środku pola.

1

Pewnie tak. Mam nadzieję, że najbliższe transfery będą robione z głową i w przyszłym sezonie rotacje będą normalką,

1

Ja bym przede wszystkim wystawił ter Stegena, żeby dać mu sygnał "nie odchodź, jesteś potrzebny". No i w sumie można by dać szansę Rafinhi, czy Ardzie. To jest Betis i powinniśmy z nimi wygrać lekko rezerwowym składem. Ale też zrozumiem, jeśli Lucho nie będzie chciał ryzykować i wszelkie rotacje zostawi na przyszły sezon.

3

Legenda !

1

Ci, którzy się dziwią wartości Sterlinga - pamiętajcie, że na to wpływa nie tylko forma, ale też długość kontraktu, wysokość kontraktu i prestiż klubu.

1

No parę lat temu to byłoby najlepsze, co moglibyśmy mieć. W tym momencie to trochę mijało by się z celem. Chyba, że mielibyśmy go za jakieś grosze.

0

W końcu zabrał głos. To tylko czekamy na "Neymar 2022" i na powrót do wielkiej formy !

0

Neuer też. Uważasz, że jest drużyna, która by go nie chciała ?

1

Co ten Lucho, niech da mu zagrać. Trzeba myśleć perspektywicznie, ter Stegen to świetny bramkarz, ta jak Bravo, ale a) jest dużo młodszy i wciąż może się rozwijać oraz b) gra nogami jak niejeden obrońca. Zwłaszcza tego drugiego łatwo nie znajdziemy. Taki Courtois np w ogóle nie potrafi podawać tak dokładnie. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu do Niemiec będzie bronił w lidze.

0

Pique i Masche też byś puścił :P ?

46

Jego spokojnie można by już ogrywać jako zmiennika MSN, ewentualnie w środku pomocy. A tak będziemy go wypożyczać w nieskończoność i w końcu odejdzie. Lubię i szanuję Enrique, ale wkurzające jest to, jak praktycznie nikt z młodych zawodników Barcy się przy nim nie rozwinął (poza Sergi Roberto, ale to też wyszło z konieczności na PO).

0

To byłby idiotyzm. Nie znajdziemy lepszego następcy Messiego. Moim zdaniem grał najlepiej, kiedy nie było Argentyńczyka, co pokazuje, że będzie z niego doskonały lider drużyny.

2

Nie wygraliśmy dzięki sędziemu, bo Sporting praktycznie nie miał okazji, a nawet jakby odjąć gola Suareza ze spalonego, to pierwszy karny oczywisty, drugi - nie musiał być, ale mógł. Trzeci to nieporozumienie. Byliśmy lepsi i tyle. Cieszy Suarez i ogólna postawa drużyny, chociaż szkoda, że sędzia będzie głównym tematem. Cieszy też wejście Bartry. Oby tak dalej, jesteśmy na dobrej drodze do dubletu. Najbardziej raduje mnie to, że drużyna nie wygląda, jakby była pod presją. To może się okazać kluczowe.

0

Hahahaha !!!! Jakie to fajne uczucie dostać w prezencie karny i czerwoną, haha :v Nie mają tak źle kibice Królewskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?