0

@Criss18Barca odwrotnie proporcjonalnie do Vinicjusa.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacobFCB aż mi się smutno zrobiło, to nie może się tak skończyć :( nie tak to miało wyglądać :(

3

@Jakchcesz był o tym caly artykuł kilka/kilkanaście tygodni temu. Musi wykonywać codziennie dodatkowy cykl ćwiczeń wzmacniających + chyba jakaś fizykoterapia.

0

@takisobiektos owszem, ale od tego czasu w sporcie minęły wieki, w tym sezonie to cień piłkarza o wątpliwej jakości.

0

@takisobiektos szkoda ze nie gral z Liverpoolem, chociaż obstawiam że niczego by to nie zmieniło.

0

@takisobiektos to obejrzyj dzisiejszy mecz raz jeszcze, możesz obejrzeć również poprzedni mecz z nami. Rzuć okiem na mecz z Valencią albo każdy inny poza Borusia, asysta z Atletico niczego nie zmienia. Kadra to tylko podsumowuje. Nie widzę dalej argumentów za Vinicjusem, poza tym kompletnie spaczona psychika. Dziś też mógł skończyć nawet z kierem, ba powinien nawet. Chyba wiesz o jakiej sytuacji mówię?

0

@Borneo cieszę się, ale oczy bolą jak widzę jaki problem sprawia język polski.

0

@takisobiektos w tym sezonie wyszedł mu 1 mecz. W każdym meczu z dużym rywalem znika w tym sezonie. W kadrze tragedia. Ktoś mu zrobił krzywdę z tym pchaniem go do złotej piłki.

0

@takisobiektos nie no możemy brać pod uwagę również poprzedni. W Madrycie chyba zagrał jeszcze gorzej z nami. A może w kadrze błyszczy?

0

@takisobiektos ma wątpliwą jakość piłkarską, jego dzisiaj nie było, zniknął. Piłka odskakiwała mu jak chłopakom z 3b.

6

Vinicjusowi to ktoś po ludzku zrobił krzywdę krzycząc, że należy mu się złota piłka, nie da się kreować do takiej nagrody tak znikającego zawodnika o tak kruchej psychice i mimo wszystko wątpliwej jakości piłkarskiej.

0

@michal26 owszem Michale, pełna zgoda. Z tym że my w 11tke utwalibysmy im licznik bramek.

0

@Borneo dasz radę przetłumaczyć na polski?

1

Gdyby nie czerwień myślę że strzelilibyśmy około 7 może 8 bramek. Niesamowite to jest.

0

Teraz wszyscy odszczekują swoje słowa o Balde! Mój człowiek, zawsze w niego wierzę!

2

@MesQueUnClub_87 ok, pełna zgoda.

0

@escarabajo to akurat racja xD

2

@escarabajo nie no hicior xD

0

@gaucho104 nie no wiadomo że Rafa > Leao, aczkolwiek niemiecka myśl szkoleniowa może mogłaby wyciągnąć z niego max zaangażowania przy utrzymaniu kreacji i techniki. Innymi słowy za odpowiedni hajs why not?

2

@Aragorn33 owszem.

0

@Faro za co chwalimy Gaviego? Za zachowanie podobne do Pana Vinicjusa?

0

@TheNekro94 ja kilka dni temu w Lidlu dostałem pytanie płacąc kartą czy chce coś przekazać.

1

@TheNekro94 no nie zgodzę się. Obecnie WOŚP zbiera środki już nie tylko raz w roku. Robiąc zakupy w Lidlu dostajesz info czy chcesz i ile chcesz przekazać na orkiestrę. Dodatkowo od Orlenu ostatnio też idzie kasa za coś (chyba od kawy ale nie pamiętam).

1

@Bykunn ja Cie nie obrażam, stwierdziłem jedynie że poleciałeś po całości w swojej wypowiedzi. No nic zdarza się nawet najlepszym.

0

@Hasszz nie za pół roku tylko za półtora a to znacząca różnica

0

@kamiVeB on tego nie rozumie, to wyższy szczebel odklejenia. Do tego co napisałeś można jeszcze dodać że chyba nikt w Europie na takim poziomie nie umie tak wykorzystać swoich zasobów młodzieży, dając co roku nowe gwiazdy.

3

W takiej formie i z takimi umiejętnościami to de Jong trofeów może szukać w Heerenveen albo Slovanie Bratysława.

1

@Demazo ok. To tak sobie zapisz w zeszycie.

0

De Jong to jest geniusz, co za asysta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?