Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca odwrotnie proporcjonalnie do Vinicjusa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jacobFCB aż mi się smutno zrobiło, to nie może się tak skończyć :( nie tak to miało wyglądać :(
3
@Jakchcesz był o tym caly artykuł kilka/kilkanaście tygodni temu. Musi wykonywać codziennie dodatkowy cykl ćwiczeń wzmacniających + chyba jakaś fizykoterapia.
0
@takisobiektos owszem, ale od tego czasu w sporcie minęły wieki, w tym sezonie to cień piłkarza o wątpliwej jakości.
0
@takisobiektos szkoda ze nie gral z Liverpoolem, chociaż obstawiam że niczego by to nie zmieniło.
0
@takisobiektos to obejrzyj dzisiejszy mecz raz jeszcze, możesz obejrzeć również poprzedni mecz z nami. Rzuć okiem na mecz z Valencią albo każdy inny poza Borusia, asysta z Atletico niczego nie zmienia. Kadra to tylko podsumowuje. Nie widzę dalej argumentów za Vinicjusem, poza tym kompletnie spaczona psychika. Dziś też mógł skończyć nawet z kierem, ba powinien nawet. Chyba wiesz o jakiej sytuacji mówię?
0
@Borneo cieszę się, ale oczy bolą jak widzę jaki problem sprawia język polski.
0
@takisobiektos w tym sezonie wyszedł mu 1 mecz. W każdym meczu z dużym rywalem znika w tym sezonie. W kadrze tragedia. Ktoś mu zrobił krzywdę z tym pchaniem go do złotej piłki.
0
@takisobiektos nie no możemy brać pod uwagę również poprzedni. W Madrycie chyba zagrał jeszcze gorzej z nami. A może w kadrze błyszczy?
0
@takisobiektos ma wątpliwą jakość piłkarską, jego dzisiaj nie było, zniknął. Piłka odskakiwała mu jak chłopakom z 3b.
6
Vinicjusowi to ktoś po ludzku zrobił krzywdę krzycząc, że należy mu się złota piłka, nie da się kreować do takiej nagrody tak znikającego zawodnika o tak kruchej psychice i mimo wszystko wątpliwej jakości piłkarskiej.
0
@michal26 owszem Michale, pełna zgoda. Z tym że my w 11tke utwalibysmy im licznik bramek.
0
@Borneo dasz radę przetłumaczyć na polski?
1
Gdyby nie czerwień myślę że strzelilibyśmy około 7 może 8 bramek. Niesamowite to jest.
0
Teraz wszyscy odszczekują swoje słowa o Balde! Mój człowiek, zawsze w niego wierzę!
2
@MesQueUnClub_87 ok, pełna zgoda.
0
@escarabajo to akurat racja xD
2
@escarabajo nie no hicior xD
0
@gaucho104 nie no wiadomo że Rafa > Leao, aczkolwiek niemiecka myśl szkoleniowa może mogłaby wyciągnąć z niego max zaangażowania przy utrzymaniu kreacji i techniki. Innymi słowy za odpowiedni hajs why not?
2
@Aragorn33 owszem.
0
@Faro za co chwalimy Gaviego? Za zachowanie podobne do Pana Vinicjusa?
0
@TheNekro94 ja kilka dni temu w Lidlu dostałem pytanie płacąc kartą czy chce coś przekazać.
1
@TheNekro94 no nie zgodzę się. Obecnie WOŚP zbiera środki już nie tylko raz w roku. Robiąc zakupy w Lidlu dostajesz info czy chcesz i ile chcesz przekazać na orkiestrę. Dodatkowo od Orlenu ostatnio też idzie kasa za coś (chyba od kawy ale nie pamiętam).
1
@Bykunn ja Cie nie obrażam, stwierdziłem jedynie że poleciałeś po całości w swojej wypowiedzi. No nic zdarza się nawet najlepszym.
0
@Hasszz nie za pół roku tylko za półtora a to znacząca różnica
0
@kamiVeB on tego nie rozumie, to wyższy szczebel odklejenia. Do tego co napisałeś można jeszcze dodać że chyba nikt w Europie na takim poziomie nie umie tak wykorzystać swoich zasobów młodzieży, dając co roku nowe gwiazdy.
3
W takiej formie i z takimi umiejętnościami to de Jong trofeów może szukać w Heerenveen albo Slovanie Bratysława.
1
@Demazo ok. To tak sobie zapisz w zeszycie.
0
De Jong to jest geniusz, co za asysta!