Noodles
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Chyba straconymi.
2
http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/10/Barca-4.0.png
Które ustawienie, wybralibyście na GD ?
1
Ja myślę,że jak wogóle zobaczymy go na boisku to będzie sukces.
1
Przed spotkaniem z Barceloną, PSG też miało słaby mecz.. .
14
Po ostatnim występie Pique, to nawet gdyby LE na GD wystawił Mascherano jako obrońcę, nie miałbym pretensji.
1
To co grał wczoraj Masche, to ja nie mam pytań :)
2
Lepiej niż Busi i Pique :D
1
Właśnie. Raz(a może nawet i więcej) była taka sytuacja, gdy Mascherano musiał naprawiać błędy Pique. Po meczu z APOELEM na GD, wystawiłbym Pique, teraz po meczu z Eibarem wystawiłbym Mascherano. Chyba że LE wystawi Argentyńczyka na DP(w co wątpie) więc na stoperze wyląduje Bartra. O Mathieu się nie martwię,zagrał nieco lepiej niż jego „Waka Waka” kolega, lecz też nie wyróżnił się ani niczym świetnym, ani nie skiksował żadnej akcji.
Solidnie, pewnie i jednocześnie bez błysku. Trzyma równą formę.
5
Po jego dwóch zaspaniach i błędach w komunikacji, Eibar miało dwie klarowne, niemalże 150% sytuacje. Co by było gdyby coś takiego, przydarzyło się w meczu z Realem ?
1
Co do dośrodkowań Alvesa w meczu z Eibarem- tylko 5 na 17 jego dośrodkowań nie spotkały się z głowami eibarskich obrońcòw.
19
Ney to geniusz z niemal 100% szansą na ZP w przyszłości.
Jego współpraca z Messim jest imponująca. Skromność, pokora, praca na boisku, ciągły rozwój.
Czego jeszcze od niego wymagać. Mitycznego "zdobywania przestrzeni dryblingiem"?
W większości spotkań jedyna przestrzeń jaka ma Barca przed sobą to przestrzeń sektora za bramka przeciwnika.
Jak się człowiek przyzwyczai że ma w składzie grajka który mija 4 graczy na 2 zwody to może zaciemniać obraz.
A już jak słyszę o przewracaniu się to mnie mdli. Podręcznik fizyki chłopaki i pooglądać wektory.
2
Hehe :) Pomyślałem tak samo :)
2
Wyczyść historię przeglądarki.
3
Nie chodzi o to, że zaczęły liczyć się asysty, tylko o to, że Messi robi dla zespołu więcej niż Ronaldo.
8
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1794576_10152797058895763_3715602869556314994_n.jpg?oh=0ab9b3af8e705ee8ea4b84681f6eccd9&oe=54F0FC9B
Bravo zaczarował bramkę :)
19
Takie mam wrażenie oglądając ostatnie mecze, że w Realu wszyscy grają dla Ronaldo, a w Barcelonie Messi gra dla wszystkich innych.
2
Za czasów Pepa,prymitywne wrzutki na aferę to był akt desperacji, jak w rewanżu z Interem, a dziś to jest plan rozrysowywany w szatni przed pierwszym gwizdkiem, a przynajmniej tak to wygląda.
1
"Samper" :D
5
Jeśli chodzi o zachowanie Daniego przy setce dla Eibaru, dla mnie to jest grzech śmiertelny piłkarza. Możesz nie dać rady, możesz się pomylić, ale nie możesz odpuszczać. Nie w sytuacji, w której nie biegnąc narażasz klub na stratę gola. To jest sabotaż, który powinien wykluczać zawodnika z gry w klubie kalibru Barcelony. Tu się zapieprza, a nie zatrzymuje, jak napastnik wychodzi na sam na sam. Dani w zeszłym sezonie miał parę takich wybryków, w tym wyraźnie się poprawił... do dziś. Solidny ochrzan mu się należy. Największa tragedia jest taka, że nie mamy dla niego alternatywy i najprawdopodobniej będzie trzeba przedłużyć z nim kontrakt o rok.
3
Trzeba docenić jeszcze jedną osobę. A właściwie to "docenić" - tego debila Vitienesa. Kto ku*wa temu ślepakowi pozwala sędziować w La Liga? Przecież ten sędzia jest hańbą dla tej instytucji i jedyne miejsce, z którego powinien sędziować to fotel przed telewizorem.
Nawet nie chce mi się liczyć ilu fauli na naszych zawodnikach nie odgwizdał, a już przebijał sam siebie kiedy po faulu na naszym piłkarzu następował jakiś delikatny kontakt z zawodnikiem Eibaru i gwizdał faul przeciwko nam. KPINA.
2
Ajax dziś straszne męczarnie. Wymęczyli remis z Twente.
4
Dlaczego zawsze redakcja dodaje takie zdjęcia, na których Messi wychodzi z dziwną miną ? :D
7
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1794576_10152797058895763_3715602869556314994_n.jpg?oh=0ab9b3af8e705ee8ea4b84681f6eccd9&oe=54F0FC9B :D
2
Jakiż Leo ma ostatnio pech. W ciągu ostatnich dwóch meczów powinien mieć z 7 bramek. :)
1
Bramkarz miał dzisiaj chyba mecz życia.
2
Co teraz robił Pique przy tym rożnym? O.o
2
Sandro > Pedro
4
Czy Luis dalej nie widzi, że Sandro wnosi do gry więcej niż Pedro ?
2
Kiedy patrzy czlowiek na Messiego grającego w tym sezonie, to faktycznie dochodzi się do wniosku i zdaje sobie sprawę, jak bardzo za tym Leo tesknilo sie sezon temu, kiedy naprawde grał fatalnie... ale teraz wraca i wraca naprawdę w wielkim stylu. Uj ze nie strzela tylu goli co dwa czy trzy sezon tymu, ale to co gra akcje i dogrywa, to maestria. Leo wrocił i oczy aż się czlowiekowi same ciesza ;)
1
Wreszcie Messi z dawnych lat :)