0

@Consigliere uwielbiam ten ton "kurwa ile jeszczeeee"

0

@Zimny obronić to obronimy w lm będzie kaka

0

Real Madryt ma w tej akcji 3 spalone

0

Zaczął się mecz proszę państwa

0

Leszek Ołowski zamknął młode?

0

Cubarsi wspaniały i kochany

0

Wpierdol batem od Niemca w przerwie, ostro smagać po plecach bo inaczej to się nie da jak widać

0

No kurwa to jest niesamowite

1

Jak to zjebie to psycha sitting mega

1

Esta falta y penalta para equipo del Barca.

Escandalo

0

Mecz z gatunku kiedy nic nie wychodzi

2

Obronę popierdoliło

0

Taki lookam ładuje na pałe i mamy 0:1 czemu u nas zawsze jest inaczej

11

Pamiętasz to?


1

Nie traccie nerwów, nie ma sensu. Sędziów z ekstraklasy mogliby zaprosić

0

Po meczu jest już

0

Real Karnyt proszę państwa

0

Prawie 4 dyszki na karku a w życiu na żywo takiego karnego nie widziałem jak wtedy

2

@MesQueUnClub_87 chyba jeszcze mnie wciśniesz do oznaczeń!

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś oprócz jednego z bardziej "udawanego" święta, obchodzimy też dzień ludzi chorych psychicznie. Świat powinien bardziej na tym się skupiać w obecnych czasach.

Jak komuś na kimś zależy to takie walentynki może mieć co tydzień jak chce, niemniej kupiłem lubej lego i naszyjnik, przez tradycje, nie na pokaz.

Jesczse przed pierwszą kawką, bo wstałem 15 minut temu

0

@ŁukaszNidzica w mieszkaniu i wziąłem do bieżni mate o grubości 1 cm

0

@lithotripter nie no muzyczka będzie wystarczyć, tv w sypialni lepiej

1

@July_6_BcN to akurat niektórych ludzi nie interesuje, to najgorsze

2

@LAMC_10 @July_6_BcN nie odpowiadaj bo w Krakowie też tak pytają a później tragedia

5

@Kgorecki2500 Wyrodni rodzice robić dziecku takie rzeczy lecieć w takie miejsce bez niego. Kota w plecak dla kota i pozdro spacer po Rambli

1

Informacja dnia jest taka że kupiłem bieżnie.
Nie dlatego że nowy rok nowy ja bo jak pisałem, zaprzyjaźniłem się z siłownią jakoś w sierpniu i trwa to do dziś.
Bieżnia jest dodatkiem kiedy nie robię treningów siłowych w obiekcie. Zależało mi jedynie na w miarę mocnym silniku, podniesieniu pasa i fajnym ekraniku z programami. Padło na trex 750 nore. 18 stopni wzniesienia, 15km max biegu i 3KM.Jako uzupełnienie zmiany sylwetki i samopoczucia póki co jestem bardzo zadowolony.

1

@DragonxNF w ogóle to był jeden z dwóch meczów Barcy które na żywo widziałem i od razu historia heh

3

@Filipem pojechałem na rewanż po 4:0 z Psg, Ty no nie żałuję

2

@DragonxNF jak ja się cieszę że byłem na tym meczu

1

@Pawlusek i go zawieszą na 8 meczów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?