Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Consigliere uwielbiam ten ton "kurwa ile jeszczeeee"
0
@Zimny obronić to obronimy w lm będzie kaka
0
Real Madryt ma w tej akcji 3 spalone
0
Zaczął się mecz proszę państwa
0
Leszek Ołowski zamknął młode?
0
Cubarsi wspaniały i kochany
0
Wpierdol batem od Niemca w przerwie, ostro smagać po plecach bo inaczej to się nie da jak widać
0
No kurwa to jest niesamowite
1
Jak to zjebie to psycha sitting mega
1
Esta falta y penalta para equipo del Barca.
Escandalo
0
Mecz z gatunku kiedy nic nie wychodzi
2
Obronę popierdoliło
0
Taki lookam ładuje na pałe i mamy 0:1 czemu u nas zawsze jest inaczej
11
Pamiętasz to?
1
Nie traccie nerwów, nie ma sensu. Sędziów z ekstraklasy mogliby zaprosić
0
Po meczu jest już
0
Real Karnyt proszę państwa
0
Prawie 4 dyszki na karku a w życiu na żywo takiego karnego nie widziałem jak wtedy
2
@MesQueUnClub_87 chyba jeszcze mnie wciśniesz do oznaczeń!
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś oprócz jednego z bardziej "udawanego" święta, obchodzimy też dzień ludzi chorych psychicznie. Świat powinien bardziej na tym się skupiać w obecnych czasach.
Jak komuś na kimś zależy to takie walentynki może mieć co tydzień jak chce, niemniej kupiłem lubej lego i naszyjnik, przez tradycje, nie na pokaz.
Jesczse przed pierwszą kawką, bo wstałem 15 minut temu
0
@ŁukaszNidzica w mieszkaniu i wziąłem do bieżni mate o grubości 1 cm
0
@lithotripter nie no muzyczka będzie wystarczyć, tv w sypialni lepiej
1
@July_6_BcN to akurat niektórych ludzi nie interesuje, to najgorsze
2
@LAMC_10 @July_6_BcN nie odpowiadaj bo w Krakowie też tak pytają a później tragedia
5
@Kgorecki2500 Wyrodni rodzice robić dziecku takie rzeczy lecieć w takie miejsce bez niego. Kota w plecak dla kota i pozdro spacer po Rambli
1
Informacja dnia jest taka że kupiłem bieżnie.
Nie dlatego że nowy rok nowy ja bo jak pisałem, zaprzyjaźniłem się z siłownią jakoś w sierpniu i trwa to do dziś.
Bieżnia jest dodatkiem kiedy nie robię treningów siłowych w obiekcie. Zależało mi jedynie na w miarę mocnym silniku, podniesieniu pasa i fajnym ekraniku z programami. Padło na trex 750 nore. 18 stopni wzniesienia, 15km max biegu i 3KM.Jako uzupełnienie zmiany sylwetki i samopoczucia póki co jestem bardzo zadowolony.
1
@DragonxNF w ogóle to był jeden z dwóch meczów Barcy które na żywo widziałem i od razu historia heh
3
@Filipem pojechałem na rewanż po 4:0 z Psg, Ty no nie żałuję
2
@DragonxNF jak ja się cieszę że byłem na tym meczu
1
@Pawlusek i go zawieszą na 8 meczów