5

@sebasek99 Jakiś pan, nie pamiętam kto ale ktoś z byłych piłkarzy, srał się kiedyś że musi być ta "1" z przodu no bo przecież "bramkarz też jest częścią drużyny" xD
To ja bym poszedł krok do przodu i ustawienie podawał jako 1-4-4-2+7 no bo przecież 7 rezerwowych też jest częścią drużyny

0

@feiticeira da się enterem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michael_20 Tylko że wyłącznie w Barcelonie trener jest krytykowany pomimo zwycięstw. Pamiętasz może kiedy największy opie**ol w mediach dostał Tata Martino? Po wygranym meczu z Rayo na wyjeździe 4-0.

0

@Socjopata Język niemiecki idealnie pasował do tego filmu :D

0

@LeoMessi1994 Oglądam serial o katastrofie w #Czarnobyl.u. Naprawdę tam nikt nie nosił żadnej ochronnej odzieży? Pielęgniarki rozbierały chorych ze skażonych promieniowaniem ubrań bez rękawiczek? Nie mieli w szpitalu nawet jodu?
Obejrzyjcie. W państwie #PiS jest tak samo niebezpiecznie.

14

@lukas10 Śmieszne jak gra Alby w rewanżu z Liverpoolem.

1

@Ronaldinho10_ Koeman został zwolniony z Evertonu za pozycję spadkową :D

3

Nie wiem jak wy ale ja bardziej bym się ucieszył z odejścia Rakiticia niż Valverde. Według mnie nawet z innym trenerem grając tym samym składem nic nie zdziałamy.
A największym problemem obecnie jest właśnie Rakitić. Pisałem 2 sezony temu że u nas powinien pełnić rolę Keity. Być pierwszym zmiennikiem, który wchodzi na boisko i zapewnia zabezpieczenie środka i ruchliwość. Po tych moich słowach przyszedł sezon 17/18 gdzie Rakitić grał świetnie jednak teraz przychodzi de Jong i on po prostu musi grać za Rakiticia.
A wiem że jak Valverde zostanie to i Rakitić również. Więc muszą odejść obaj.

0

@Mns21 A była juz oficjalna informacja o tym? Chyba mnie ominęło.

2

@MarcinVeB4 No jakie te pozytywy? Bo chyba nie dopisałeś.

1

@Janiama I znowu to samo :D Zamiast odnosić się do treści wywodu to lepiej zaczynać zabawę z "moralizatorem" (swoją drogą nie rozumiem użycia akurat tego terminu no ale dobra) czy z chwaleniem się.
A już co do wywodu to mam takie samo zdanie. Zwolnienie trenera na 3 mecze przed końcem sezonu mając jeszcze finał do rozegrania byłoby niedorzeczne i na pewno nie miałoby miejsca w poważnym klubie. Nawet mimo podjętej już decyzji o zakończeniu współpracy z trenerem. Taka decyzja musi zostać ogłoszona oficjalnie po rozegraniu wszystkich meczów. I według mnie wcale nie trzeba być byłym piłkarzem albo moralizatorem (:D) żeby rozumieć to.

0

@Katalonczyk1995 Dokładnie! Wiadomo że drużyna gra dobrze jak trener drze mordę i skacze przy linii bocznej!

0

@sebasek99 Chyba nie rozumiem

0

@LeoMessi1994 Z laptopa korzystam

3

@Lamora A weź zapytaj losowych 10 osób na ulicy jakie podatki oni płacą. Jestem pewny że większość powie że nie wie lub że nie płaci w ogóle żadnych.

0

@LeoMessi1994 Ja nie mam opcji odśwież i co teraz mi poradzisz?

4

@Bogan Bardzo niska? Przecież to jest jakaś tragedia!!
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50779157_2077618102314872_4173222634063921152_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=c9e8620a6340f6fee55bd28f9bce3883&oe=5D9426B2
Większość ludzi pewnie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy! Przed nami są Namibia, Botswana, Zambia....

15

@puyol_presidend5 Kto był pomysłodawcą tego? Myślę że posłowie.

0

@macio_944 Ja już po maturach i bardzo się cieszę żę udało mi się zdać bez czytania tego "dzieła" Prusa. Może i to fajna historia i dobry opis polskigego spoleczeństwa ale 630 stron dla lektury to naprawdę przesada. Trudno mi to było utrzymać w rękach. Przeczytałem 100 stron i dalej nie dałem rady. A i taka ciekawostka, podobno negatywną postacią jest tam Łęcka. A przez te 100 stron najbardziej mnie wku**ł nie kto inny jak Wokulski

0

@TheNekro94 Widać że ludzie nie potrafią myśleć. Odejście Neymara też ich niczego nie nauczyło.

0

@cules100pro Ja nie mam żadnych problemów.

0

@Skaramuczi Chodzi ci o ustawienie 3-5-2?

0

@Colon 6-2 fajny wynik                 

5

@SkN Boleć powinno wszystkich ogarniętych ludzi. Ponad 80% ludzi zagłosowało na POPiS i tu jest problem. Nie w 6% dla kolorowych wrogów kopalń czy 4,5% dla antyunijnych patriotów. Większość ludzi to debile i mnie jako Polaka "boli dupa", żeby nie powiedzieć że mnie to zwyczajnie wku**ia.

0

@sebasek99 Z tego sezonu to mecz z Betisem na wyjeździe, postawił na 4-4-2 dzieki czemu zdominowalismy gre w srodku pola i Betis nie zagrażał nam jak na przyklad w pierwszym meczu. W LM pierwszy mecz z Liverpoolem, Kloop nie spodziewał się takiej gry, inny przyklad z LM druga połowa meczu z Manchesterem, wprowadzenie Semedo za Sergiego Roberto pozwoliło nam odzyskać kontrolę nad meczem. No i błagam cały poprzedni sezon, niezliczona ilość meczów gdzie w pierwszej połowie byliśmy zagubieni czy stłamszeni przez rywala a po przerwie gra wyglądała zupełnie inaczej, również przez zmiany w trakcie meczu. Dużo rzeczy można Valverde zarzucić ale na pewno nie to że nie reaguje na wydarzenia na boisku. No chyba że opinię tą ograniczamy do dwóch meczów, to wtedy spoko.

1

@sebasek99 Przykro mi ale pieprzysz farmazony łagodnie mówiąc. Valverde nie reaguje na mecz? Ile razy jego zmiany zmieniały zupełnie obraz meczu? Ile razy poprzez zmianę taktyki na mecz udawało się zaskoczyć trenera przeciwnika?

2

@yachtmaster Racja. Było tyle lepszych opcji do wyboru: PiS, PO, Wiosna itp

3

@Terminatorexi12 Ciekawa teoria. Zwłaszcza jeśli zauważyć że bez Busquetsa gramy gorzej niż z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?