La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

5

@Robertinho Byłaby możliwość dodania przycisku odświeżania, tak jak w starej wersji? Bo odruchowo prawie cały czas to robię. I fajnie by było jeszcze, gdyby odpowiadając na czyjś post od razu można by było pisać, bo teraz trzeba dodatkowo kliknąć kursorem. Duperele, wiem, ale tylko proponuję ;)

0

@damianex10 prawym przyciskiem myszy kliknij odswiez sobie

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 na tel też mu tak poradzisz? 

1

@MarioVeB! 
Ale to do telefonu nie można myszki podłączyć? :(

0

@MarioVeB! ado fona nie da sie myszki podłączyć ktoś mi kiedys gadał że niby można....

0

@LeoMessi1994 Ja nie mam opcji odśwież i co teraz mi poradzisz?

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 można, ale musisz mieć OTG i wtedy możesz podłączyć pendrive, klawiaturę, myszkę itp. :D Poza tym na klawiaturze jest taki magiczny przycisk jak F5, a na telefonie nikt się nie zmęczyć jak kliknie "odśwież"... 

1

@Nano22 myszke podłącz kolega na dole ci napisał jak :)

0

@LeoMessi1994 Z laptopa korzystam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?