0

Ten mecz tylko udowodnił to co było wiadome już od dawna, że to Barcelona jest najlepszą drużyną świata. Messi to geniusz, aż brak mi słów żeby opisać to co on wyczynia na boisku.

0

Nie pozostaje nic innego jak wierzyć w to, że Villa powróci do nas jak najszybciej, w pełni sił i w takiej formie jaka nas zachwycała w zeszłym sezonie. Zdrowiej David!

0

"W MOIM ŻYCIU TYLKO ONA KATALOŃSKA BARCELONA"!!!!!!
Piękny mecz, piękne widowisko. Visca el Barca!

0

Właśnie oglądam filmiki, które wstawiliście na fb. Ta bramka na 0:2 w półfinale Ligi Mistrzów, coś pięknego. Niesamowite jak Messi potrafi zabawić się z piłkarzami Realu.

0

Miejmy nadzieję, że jeśli kiedyś Messi doczeka się syna, to odziedziczy on talent po ojcu ;)

0

Wierzę w naszych piłkarzy. Już niejednokrotnie udowodnili nam, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i jeśli się porządnie zmobilizują to są w stanie wygrać mecz z Realem.

0

100 lat Villa i pięknej brameczki (albo nawet kilku) na GD! ;)

0

To będzie trudny mecz. Lepiej żeby Pep wystawił mocną jedenastke, a oszczędzić ich może w meczu z Bate.

0

Śmieszy mnie to, że większość z Was już myśli o przegranej lidze. Wbrew pozorom to jest tylko 6 pkt. straty i mamy jeszcze wiele czasu żeby to odrobić.

0

Z pewnością widowiskowy mecz. Sędzia przesadził trochę z tymi kartkami.., no ale liczy się wygrana i 3 pkt. ;) Teraz pozostaje tylko czekać na GD. Visca el Barca!

0

Marzy mi się, żeby w przyszłym meczu z Milanem Villa zagrał całe 90 min ;)

0

Facet wyzywał go od gówien itp., a on pomimo wszystko potrafi zachować opanowanie i złego słowa o nim nie powie. Podziwiam Pepa!

0

Nie przesadzałabym z takimi określeniami jak "diament" itp. Aczkolwiek zgodze się z tym, że Deulofeu jeszcze nam się przyda i powinien zostać.

0

Miejmy nadzieję, że wynik niedzielnego meczu sprawi, że Barca pozostanie niepokonana. ;)

0

Messi przełamał złą passę, więc obstawiam 3:0 dla naszych.

0

Piękny mecz. Bezbłędny Messi, niesamowicie skuteczny Adriano i zaskakujący Cuenca. VeB!

0

Cesc wie co mówi

0

Według mnie w pewnym stopniu zawinił również Pep. te nowe ustawienia i to, że Busquets nie grał od początku gry przyczyniły się do końcowego wyniku.
Nie można zbytnio obwiniać Messiego. Nie był to najlepszy mecz w jego wykonaniu - to prawda, ale każdemu zdarza się gorszy dzień. Leo nie może być cały czas na szczycie. Nawet gdyby karnego strzelał ktoś inny wątpię, żeby mu się to udało. Messi był pod ogromną presją, w końcu ten strzał miał zadecydować o losach spotkania. I jeszcze ta bójka, która z pewnością nie ułatwiła mu zadania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?