NP_Barca
Dołączył/a: październik 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam już na tweety Pique :)
0
Strona wygląda świetnie, a przy tym jest bardzo praktyczna. Ogromny szacunek dla redakcji za to co robicie. Dzięki wam wszystkie informacje o moim ukochanym klubie znajduje w jednym miejscu. Nawet nie zaglądam na inne portale - żaden nie dorównuje waszemu. :)
0
Uwielbiam czytać wypowiedzi Alvesa, zawsze szczery i bezpośredni, bez owijania w bawełnę. Cieszy mnie, że w końcu powraca do swojej optymalnej formy, a to co zrobił wczoraj z Ronaldo... poezja. Mam nadzieję, że te plotki o odejściu się nie sprawdzą, bo Dani to naprawdę solidny obrońca i przede wszystkim dobra dusza szatni. :)
0
Piękne słowa. Powrót Abidala i Tito jest nieporównywalnie cenniejszy niż jakiekolwiek trofeum.
0
To co wracamy na Wembley? :D
0
Nigdy nie wieszałam na Alexisie psów, nie kierowałam w jego stronę żadnych wyzwisk ani nic z tych rzeczy. Szanuję go, ale nie można nie zauważać, że chłopak po prostu sobie nie radzi. Bardzo bym chciała, żeby ustabiilizował swoją formę i zaczął regularnie strzelać. Lubię Alexisa, ale zaczynam tracić do niego cierpliwość. W tym sezonie oprócz jednego przebłysku z Getafe nie pokazał nic. Ma mnóstwo okazji, ale nie wiedzieć czemu nie potrafi ich wykorzystać. Być może rzeczywiście leży to jego w psychice, ale chłopak musi się w końcu ogarnąć, jeśli chce zostać na Camp Nou. Chcę tylko powiedzieć, że to jest Barcelona, najlepszy klub świata i nie ma tutaj miejsca na sentymenty. Nie sprawdzasz się - wylatujesz, proste. Jeśli sytuacja Alexisa nie zmieni się do końca sezonu to przykro mi, ale nie widzę dla niego miejsca w przyszłym.
0
No i koniec marzeń o sezonie bez porażki w lidze...
0
@michaz
Buffon, Casillas, Cech, Hart i Neuer
0
@Antybzz
Tego się właśnie obawiałam. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź ;)
0
Mam takie pytanie odnośnie dzisiejszego meczu. Niestety nie posiadam canal+ i chciałam się dowiedzieć czy ktoś może korzystał kiedykolwiek z weeb.tv? Czy transmisja jest dobrej jakości i się nie zacina?
0
Wracaj do nas jak najszybciej! Sto lat! :)
0
Najlepszego Alex! Oby każdy twój występ w Blaugranie był tak świetny jak twój debiut :)
0
Sto lat Mistrzu, dużo zdrowia i zero kontuzji! Obyś zawsze pozostał tym skromnym człowiekiem, takim jakiego Cie kochamy. I oczywiście życzę Ci Mistrzostwa Świata z Argentyną, żeby już nikt nie miał wątpliwości kto tu jest najlepszy.
0
Dziękuje Polacy za to, że staraliście się do samego końca i za to, że jak to powiedział komentator "daliście z siebie ile mogliście"!
0
Według mnie głównym powodem przegranej było to, że zabrakło nam klasycznej dziewiątki. Atak prawie że nie istniał. Messi co prawda starał się coś zrobić, ale był osamotniony w swoich poczynaniach. Dopiero gdy wszedł Alexis to wszystko się zmieniło. Wniósł wiele świeżości i przywrócił nadzieje na wygranie tego meczu. Jednak było już za późno...
A co do Tello to chłopak pokazał, że mecz z takim przeciwnikiem jak Real go przerasta. Grał fatalnie i nie wiem czemu Pep tak późno zdecydował się na zdjęcie go z boiska.
Real zagrał lepiej od nas i pozostaje tylko pogratulować. Tym meczem udowodnili, że Mistrzostwo im się należy.
Som i serem!
0
Dużo zdrowia Kapitanie żebyś mógł być z nami jak najdłużej. Visca el Puyol!
0
Fatalna wiadomość ;/ Jeden z moich ulubionych zawodników i będzie mi go bardzo brakowało. Mam nadzieję, że operacja przejdzie pomyślnie. Trzymaj się Abi! Wierzymy w ciebie!
0
Jak dla mnie Alexis, Pique i Pedro ocena w górę. A co do tego ostatniego to aż serce mi się kraja, gdy widzę jego skrzywioną minę po niewykorzystanej sytuacji, co niestety często mu się zdarza. Widać, że mu zależy i mam nadzieję, że niedługo wróci stary, dobry Pedro, którego mogliśmy podziwiać jeszcze zaledwie kilka miesięcy temu.
0
Może i nie wygramy ligi, ale do końca pozostało jeszcze 16 kolejek i jest to jeszcze możliwe. Zdaję sobie sprawę z tego jak trudno będzie odrobić te 10 pkt, ale póki są szanse będę wierzyć w naszych piłkarzy. Teraz liczę na potknięcia Realu i na wspaniałą grę Barcelony. A jak nie liga to zawsze pozostaje Puchar Króla i Liga Mistrzów. Vamos!
0
Może ta pokerówka, o której wspomniał komentator nie byłaby złym pomysłem. Xavi, Iniesta i Cesc od drugiej połowy na boisko i od razu byłoby lepiej. Chociaż wątpię żeby Pep podjął się takiego ryzyka, ale to mogłoby uratować ten mecz.
0
Taki piękny tort, że aż szkoda jeść ;) Feliz cumpleaños, Geri!
0
@messi10
Raczej tak, właśnie oglądam mecz Real - Saragossa na internecie i wszystko jest ok. Polecam stronke meczyki.pl ;)
0
"Oby bez jakichkolwiek kłopotów zdrowotnych mógł zachwycać swoją grą na najwyższym poziomie jeszcze przez kilka lat" dołączam się do tych życzeń, bo co jak co, ale bez zdrowia ani rusz! Wszystkiego najlepszego Generale! ;)
0
Martwią mnie 4 żółte kartki Messiego w lidze. Lepiej żeby wykartkował się przed meczem z mało wymagającym przeciwnikiem, bo teraz każdy mecz jest na wagę złota i nie możemy sobie pozwolić na starte kolejnych 3 pkt.
0
Sto lat Mistrzu! Samych sukcesów z Barceloną!
0
Trochę późno, ale gra zaczyna się rozkręcać ;)
0
Z całym szacunkiem dla Sabelli, ale marzy mi się, aby selekcjonerem Argentyny został Marcelo Bielsa..
0
Widząc z jakim zaangażowaniem i determinacją Villa podchodzi do rehabilitacji przestaje mnie martwić to czy zdąży wrócić na finał LM. Btw, dobrze widzieć uśmiech na jego twarzy. ;)
0
Mały ciałem, wielki duchem!
0
Występ Cuenki nazwałabym idealnym, gdyby nie ten upadek w polu karnym. Nie wiem na co mu to było, spokojnie mógł umieścić piłkę w siatce...