MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden real wydał znacznie więcej, transfer samego mbappe oficjalnie nie jest liczony a to grubo ponad 100mln
3
Ja pier**le cały mecz sędzia popełnia błędy na korzyść realu- komentatorzy milczą. Jedna „kontrowersja” po której wylatuje zawodnik realu i komentatorzy płaczą, że to wypaczyło wynik
0
Przecież tam był faul do CH
2
@FcPortoFan1999 i jeszcze ten Fronczewski
0
@Safrani robi, nie gada
1
@July_6_BcN oj o Ferminie :D
0
@July_6_BcN zdjął go bo chlop ma złamany nos
1
@pikass14 oczywiscie, ze kupuj sam to tylko robot koszący
0
@Laminedependencia i trener też rzadki
0
@BorzyKrzys dobrze, że Rafałek nie został prezydentem, bo oni by serio ten kraj wspólnie zaprowadzili nad przepaść
0
@ZwyklyKibicBarcy04 też zwróciłem na to uwagę
1
Haha, Kompany pocieszał Viniciusa przed faktem wiedząc, że zaraz rozpocznie się gwałt zbiorowy na realu xD
2
@Criss18Barca wiesz co, no moje Volvo akurat zostało od początku do końca wyprodukowane w fabryce w Szwecji. To, że właścicielem jest chiński koncern samochodowy nic w tym przypadku nie ujmuje chyba tej marce.
I oczywiście fajnie mieć do dyspozycji 730km i ceramiczne hamulce ale jednak w środku wolałbym mieć „gabinet” jak Volvo
I cieszę się, że miałem okazje na żywo ocenić jakość wykonania tej M5 u kuzyna, bo mocno nosiłem sie zamiarem zamównia M3 Touring na 2027 ale dociera do mnie, że to chyba nie ma sensu :D jednak człowiek jak ogląda coś w salonie to inaczej podchodzi do sprawy i emocje górują :D
4
Właśnie jeździłem nowym BMW M5 z tego roku i jestem w szoku po pierwsze tym jaka to jest bestia i co potrafi na drodze a po drugie jakością wykonania która jest bardzo kiepska. Plastiki w środku na poziomie Skody Octavia. Nie ma podjazdu do np. do mojego Volvo v90 CC jeśli chodzi o materiały a cena dwukrotnie większa.
1
@Losiex oj przecież żartuje xD a majonezu nie jem bo jest obrzydliwy
0
Najbardziej mnie dziwi dlaczego arbiter główny na koniec zawsze pyta czy może zmienić decyzję. Tak ja teraz „pokaże żółtą, okej?” Kogo on pyta? To on podejmuje ostateczną decyzję przecież
2
@Losiex to są te detale odbicia od kamienia vs od drewna
0
@Faro mamy piękny hymn nie potrzebujemy nowego
1
Jebany Negreira
0
@Szicek10 Lublin
1
@kundee https://www.etsy.com/de-en/listing/4402173009/funny-north-face-parody-shirt-kim-jong?ref=elp_anchor_listing&bes=1
0
@AssisMoreira a to nie potrafisz odmówić alkoholu?
2
@Bykunn wprowadzili żeby ludzie nie robili sztucznego popytu kupując po 1000l
0
@esem91 zapisz się do partii politycznej
0
@clyde kefir z Krasnegostawu wymiata, szczególnie ten w kubeczku 400g ma inny smak niż w butelce
0
@s0nar11 po pierwsze to bzdury, mam tam wielu znajomych i serio nie jest tam niebezpiecznie. A po drugie to bogatych ludzi cechuje to, że potrafią oszczędzać :)
0
@Szklaner to jest przekłamanie bo NFZ praktycznie NIE kupuje sprzętu bezpośrednio.
Sprzęt kupują: szpitale (z dotacji), Ministerstwo Zdrowia
fundusze UE
Fundusz Medyczny
0
@norbi77 trzeba by o to też zapytać Sikorskiego który tam miał swój stand up rok temu. Politycy lubia się jak widać kompromitować.
0
@tbas no szczerze mówiąc to zdarza mi się raz na jakiś czas polecieć do Dubaju czy Mediolanu gdzie te wszystkie marki premium są serio wiele tańsze. Lecisz raz na rok na 2-3 dni i z glowy zakupy
0
@s0nar11 tylko wariat będzie kupował koszulki tych marek po 500 PLN skoro to np. W Dubaju jest za 1/4 ceny