3

Bo to jest statystyka zawodnikow z naszej planety. Dlatego nie wymieniaja Leo

9

Poniewaz jest 9:30

0

Nie dygaj mlody nie dygaj nie spinam sie ;d

0

No 1,83 to niski chlopak rzeczywiscie ..

0

Na pewno tego juz nikt nie odkreci. Nowe stroje juz sa produkowane ;)

1

No Bale wrocil i juz Hernandez poszedl w odstawke ;d To sie nagral chlopak !

0

Dostrzegam inne kluby i bardzo boje sie spotkania z bayernem a tym bardziej z Pepem. Ale Ty piszesz takie wzniosle slowa tylko po to by zbierac te smieszne polecenia. I o to mi chodzilo ;p

0

Ile masz lat ? Tylko szczerze ?:d

0

Komentarz usunięty

0

Dobra , dzieki ! Otwieram oczy !

0

Real nie gra nic !

0

Nie.

2

Czekam na nastepny mecz z ustesknieniem ale nie tyle z glodu futbolu co nie moge sie doczekac kiedy przestaniecie zajmowac sie Ronaldo i szopkach w realu....

To jest forum nt. klubu fc barcelona a nie kolko wzajemnej adoracji. Wezcie sie ogarnijcie i zacznijcie poruszac ciekawsze tematy !

0

Fakt jest taki ze jeśli by nawet stanal na glowie to jesli rzeczywiscie ma zlamana szczeke to nie zdarzy sie cud i to sie tak nagle w tydzien nie zrosnie. A jesli bedzie gral ze zlamaniem to mozna przypuszczac ze nie bedzie tak dobry w grze glowa jak to bylo dotychczas.

0

Kapson to Ty ?:d

0

Bylem w niedziele na meczu rayo o godzinie 12 ;)

3

Jesli chodzi o godzine to na 99% ktorys sposrod 2 meczow na pewno bedzie o 16. Nie zdziwie sie jak dwa

0

Wszystko moze byc ale realia sa nieco inne ;)

3

pamietam jak przed sezonem w realu zapowiadali 5 pucharow ;d

0

Mysle ze jak wygra lige lige mistrzow I puchar ( oby) to bedzie pewny siebie tak jak kazdy z druzyny .

0

Nie wiem od kiedy chelsea jest najlepsza angielska druzyna. Gdyby nie abramowicz i hajs jego to byliby sredniakami jak kiedys. Teraz od kilku sezonow cos graja ale to nie znaczy ze sa lepsi. Nie moga sie nawet porownywac do Man U czy liverpoolu ;)

0

Nie zmienia to faktu ze poszedl do chelsea

0

Google.com > futsal barca kairat stream > klik szukaj > masz liste transmisji z jakiego kraju sobie tylko wymarzysz.
Szukanie a tym bardziej myslenie nie boli !!!!

1

Ty chyba na glowe upadles ;d

3

Komentarz usunięty

0

Dobrze mowi Ronaldo strzelilby hat tricka Leo nie ... On by strzelil hattricka, zaliczyl 3 poprzeczki dwie asysty i jesscze czyscilby w obronie ;)

0

Kibic messiego a przy okazji chelsea bayern psg itd. Ogarnij sie typie czy Ty jestes kibic czy sezonowiec ;d

1

Messi nic nie MUSI osiagnal juz wystarczajaco duzo by nic nie musial udowadniac. Musisz to Ty odrobic lekcje na jutro, leo nic nie MUSI.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?