MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Czy mi się zdaje czy Pep mówił kiedyś ze nigdy nie będzie podkradal pilkarzy Barcelonie ?
6
Na calym swiecie w wypadkach gina ludzie. Powiem wiecej jeszcze wiecej ludzi ginie w swoich domach .
Wiec Twoja teoria troche nie trzyma sie kupy
0
No wlasnie mowie macie taki talent ze sie tutaj marnujecie
1
Lucho go chce a 3/4 ekspertow widzi w nim nowego Douglasa... Żalosne proponuje Wam znawcy szukac pracy jako trener jakiegos czolowego europejskiego klubu bo tutaj sie marnujecie ....
38
No i klub dlatego przed transferem to robi. To póki kontrakt.nie zostal podpisany to żadnego transferu nie ma
4
Prosze bardzo. "Klauzula i tak zawarta o czym się nie pisze." Wystarczy pomyśleć
0
Na prawej obronie mamy Roberto
11
Czy wy nie rozumiecie ze chłopak chce dokończyć sezon w lidze brazylijskiej ? Ma 19 lat fajną ekipe w zespole więc to naturalne i mądre ze chce zakończyć rozdział ktory rozpoczął. To byłoby bardzo lekkomyślnie aby teraz nagle przeszedł do Barcy siedzieć na ławie zamiast GRAĆ w Brazyli. Prawdopodobnie przejdzie w zimie, po zakończeniu sezonu w swojej lidze.
0
Zna ktoś jakaś stronkę gdzie za opłatą można obejrzeć meczyk ? :)
0
Dobrze nie jest drewniany, jest zajebiście zwrotny szybki zwinny, niczym murzyn biegający za antylopami. I będziemy go wystawiać na SO a w drugiej połowie na zmiennika MSN ...
6
Wy serio ciagle z tym Pogba ? Szczerze jakby do nas przyszedl za nawet 80 mln to bym sie poplakal.
Takich grajkow jest na swiecie mnostwo, a w cenie drewnianego Pogby mozna miec 3 klasowych zawodnikow. No chyba ze uwqzacie ze Francuz bedzie gral w pomocy ataku I jeszcze na srodku obrony ...
1
Gosc robi swietna robote i oby kolejne 5 lat bylo w jego wykonaniu takie samo ! ;)
0
Tak sie zaprezentowal.
0
Chcieć to nie znaczy móc ;)
1
W sumie w wypadku odejscia Mashe to Krychowiak idealnie pasowalby za niego. Pomijam aspekt sportowy ale Barca potrzebuję charyzmatycznych graczy którzy potrafią wstrząsnąć szatnia. Do tego gra na DM więc mógłby z powodzeniem obciążać Busiego i spróbować grać na SO jak mashe. No i znajomość ligi i jezyka
1
zajeło mi to 15 sek. z google...
21
https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FA3mUO9WwsKA%2Fmaxresdefault.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DA3mUO9WwsKA&docid=ftli5lpZKF1vOM&tbnid=G_nXbu0nGPA4QM%3A&w=1280&h=720&bih=511&biw=360&ved=0ahUKEwj9_caK7NzMAhXPOSwKHbNCB_AQMwgbKAAwAA&iact=mrc&uact=8
0
Co w Twoim jezyku oznacza OF ?
8
Chodzi o to zeby nie rozpraszac zawodnikow przeprowadzaniem transferow
2
A to przepraszam w top 3 zawpdnikow na swiecie jest miejsce tylko dla napastnikow ?!
3
No real sie dostal bo nikt wczesniej nie mial takiej autostrady do finalu. Mysle ze nawet druzyny z LE cieszylyby sie z takich przeciwnikow
0
Aby ludzie od nich odpoczeli :)
1
Trzyma Jasne nie bede mowil ze nie jest dobry bo jest, aczkolwiek wg. Mnie zasluzyl na 1 ZP. Aktualnie nie zaliczylbym go do top 3 zawodnikow na swiecie :)
1
Wiele druzyn z taka drabinka jak real dostaloby sie do finalu...
1
Chyba top symulek :D
1
Powiedz co ma wspolnego podpisanie nowego kontraktu z niemożnoscia przejscia do innej druzyny ?
2
To nie herbata
2
Komentarz usunięty
26
Podziekuj lewackiej polityce.
0
Ostatnio mieli tydzien bez meczu ...