MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro Bądź za tymi skąd pochodzi znana, niezbyt pozytywna historyczna osobistość lub za tymi gdzie ów postać się udała po zakończeniu pewnego wydarzenia w 45 ;p
0
@bartekvisca No jak to co??? Nowa 9'tka na lata w Barcy :)
2
@LAMC_10 Taka kobieta to skarb :)
3
@AlphaNumeric Andor nie jest jedynym co im się udało ale fakt, że większość produkcji jest na co najwyżej średnim poziomie a są i katastrofy.
2
@BillyButcher Oj Lucas Lucas, gdybyś tylko nie sprzedał swojego dzieła w nieodpowiednie ręce. Było tyle ciekawych pomysłów na seriale czy filmy... ahhh szkoda, że tak się to potoczyło.
Ale nie wszystko stracone o ile Disney nie będzie zapatrzone ślepo w swoje "pomysły" i rozwiązania a da pracować tym, którzy faktycznie czują to uniwersum i wręcz nim żyją.
Ja rozumiem, że przede wszystkim kasa musi się zgadzać, nie oczekuje raczej niczego innego od takiej korporacji ale dlaczego niby jakość nie może iść razem w parze ze świetnym zarobkiem. I fani będą zadowoleni jak i sam portfel Disneya.
0
@Nazio_87 Jestem w stanie wydać pewnie i 500 zł ale umówmy się, że 300 zł to jest maksymalna cena jaką powinny kosztować gry (nawet te z samego topu). Natomiast patrząc, że nowe GTA będzie grą na wiele lat (o ile ktoś gra w online) to nawet ta większa cena nie stanowi jakiegoś problemu. GTA to raczej nie gra w którą zagrasz raz, spędzisz kilkadziesiąt godzin i odstawisz na "półkę". Do takiego tytułu będzie się wracać więcej razy a nawet po przejściu fabuły będzie można bawić się przez kolejne wiele godzin.
0
@Andrzej00 yesn't
3
@MaziFCB Taaa... tymczasem Kongo i WZP trafiające na Portugalię i Hiszpanię xD.
3
@Cule1234 SUPER! Będziemy go obserwować na trybunach przez kolejny rok :D
9
Coś dla fanów motoryzacji.
Już jakiś czas śledzę ten kanał i zawsze te filmiki robią mega wrażenie. Zarówno pod względem wizualnym jak i audio wygląda to świetnie.
@Kessie @Eklerek @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @macio_944 @Bolton @JimMorrisonFCB @michaleu @Kozinho.
12
@macio_944 Wygląda na legit.
3
@Luciano99 mleko abym miał pewność, że nie zniknie na lata.
1
No teraz to Kane pozazdrościł strzału Ronaldo w meczu z Nigerią xD.
8
Borek kiedy Bellingham przy piłce:
https://tenor.com/pl/view/cummoning-cum-sperm-cell-sperm-bank-sperm-donor-gif-23277589
8
Klasyczna La Rambla i to się nic nie zmieniło nawet po sezonie:
SPRZEDAĆ I ZAPOMNIEĆ, ON NIC NIE GRA!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 To był ladybo... a z resztą nieważne.
1
A może Newcastle chodziło o 8,0mln za Gordona a Barca się rąbnęła i zapłaciła 80?
Newcastle uznało, że w sumie może być i 80 to klepnęli xD.
3
@Eklerek Od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Kongo, tak jakoś ;p
2
Ja z @Luciano99 już następną kolejeczkę szykujemy na drugą połowę tego partidazo.
Kto chętny dołączyć?
@Kessie dziś stawia!
2
Póki co ten mecz to:
https://tenor.com/pl/view/absolute-cinema-cinema-cine-absolute-cine-gif-5324030207930286506
2
@macio_944 https://tenor.com/pl/view/they-had-us-in-the-first-half-not-gonna-lie-gif-13620240
1
@kanver_ Lewy zawsze miał kosmiczne podania stojąc tyłem do bramki. Takich podobnych ma bardzo dużo. Ale to chyba w szczególności robi wrażenie.
1
BRAWO CHORWACJA!!! Ale poszła rakieta, co za gol!
3
Gordon pierwszy kontakt z piłką, super!
2
Kane dołącza do reszty największych ale komentator zapomniał o Ronaldo?
Przecież też zdobył swojego hat tricka... co prawda zmarnowanych okazji ale jednak.
0
@Popitek12 Będzie dobrze Popi, trzymaj mocno kciuku za Ronaldo!
1
@blakkudium Tera to niech cmokną w dupsko ;p
4
Już klasycznie po meczu, to jakaś tradycja:
9
Dzień dziś taki piękny, że jeszcze trzeba sobie go polepszyć zdjęciem pięknej Aitany a co.
@Kessie @blakkudium @LAMC_10 @BulaKG @michaleu @Bolton @macio_944 @Luciano99