3

@Comentateiro Bądź za tymi skąd pochodzi znana, niezbyt pozytywna historyczna osobistość lub za tymi gdzie ów postać się udała po zakończeniu pewnego wydarzenia w 45 ;p

0

@bartekvisca No jak to co??? Nowa 9'tka na lata w Barcy :)

2

@LAMC_10 Taka kobieta to skarb :)

3

@AlphaNumeric Andor nie jest jedynym co im się udało ale fakt, że większość produkcji jest na co najwyżej średnim poziomie a są i katastrofy.

2

@BillyButcher Oj Lucas Lucas, gdybyś tylko nie sprzedał swojego dzieła w nieodpowiednie ręce. Było tyle ciekawych pomysłów na seriale czy filmy... ahhh szkoda, że tak się to potoczyło.
Ale nie wszystko stracone o ile Disney nie będzie zapatrzone ślepo w swoje "pomysły" i rozwiązania a da pracować tym, którzy faktycznie czują to uniwersum i wręcz nim żyją.
Ja rozumiem, że przede wszystkim kasa musi się zgadzać, nie oczekuje raczej niczego innego od takiej korporacji ale dlaczego niby jakość nie może iść razem w parze ze świetnym zarobkiem. I fani będą zadowoleni jak i sam portfel Disneya.

0

@Nazio_87 Jestem w stanie wydać pewnie i 500 zł ale umówmy się, że 300 zł to jest maksymalna cena jaką powinny kosztować gry (nawet te z samego topu). Natomiast patrząc, że nowe GTA będzie grą na wiele lat (o ile ktoś gra w online) to nawet ta większa cena nie stanowi jakiegoś problemu. GTA to raczej nie gra w którą zagrasz raz, spędzisz kilkadziesiąt godzin i odstawisz na "półkę". Do takiego tytułu będzie się wracać więcej razy a nawet po przejściu fabuły będzie można bawić się przez kolejne wiele godzin.

0

@Andrzej00 yesn't

3

@MaziFCB Taaa... tymczasem Kongo i WZP trafiające na Portugalię i Hiszpanię xD.

3

@Cule1234 SUPER! Będziemy go obserwować na trybunach przez kolejny rok :D

9

Coś dla fanów motoryzacji.
Już jakiś czas śledzę ten kanał i zawsze te filmiki robią mega wrażenie. Zarówno pod względem wizualnym jak i audio wygląda to świetnie.





@Kessie @Eklerek @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @macio_944 @Bolton @JimMorrisonFCB @michaleu @Kozinho.

12

@macio_944 Wygląda na legit.

3

@Luciano99 mleko abym miał pewność, że nie zniknie na lata.

1

No teraz to Kane pozazdrościł strzału Ronaldo w meczu z Nigerią xD.

8

8

Klasyczna La Rambla i to się nic nie zmieniło nawet po sezonie:

SPRZEDAĆ I ZAPOMNIEĆ, ON NIC NIE GRA!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 To był ladybo... a z resztą nieważne.

1

A może Newcastle chodziło o 8,0mln za Gordona a Barca się rąbnęła i zapłaciła 80?
Newcastle uznało, że w sumie może być i 80 to klepnęli xD.

3

@Eklerek Od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Kongo, tak jakoś ;p

2

Ja z @Luciano99 już następną kolejeczkę szykujemy na drugą połowę tego partidazo.
Kto chętny dołączyć?
@Kessie dziś stawia!


1

@kanver_ Lewy zawsze miał kosmiczne podania stojąc tyłem do bramki. Takich podobnych ma bardzo dużo. Ale to chyba w szczególności robi wrażenie.

1

BRAWO CHORWACJA!!! Ale poszła rakieta, co za gol!

3

Gordon pierwszy kontakt z piłką, super!

2

Kane dołącza do reszty największych ale komentator zapomniał o Ronaldo?
Przecież też zdobył swojego hat tricka... co prawda zmarnowanych okazji ale jednak.

0

@Popitek12 Będzie dobrze Popi, trzymaj mocno kciuku za Ronaldo!

1

@blakkudium Tera to niech cmokną w dupsko ;p

4

Już klasycznie po meczu, to jakaś tradycja:


9

Dzień dziś taki piękny, że jeszcze trzeba sobie go polepszyć zdjęciem pięknej Aitany a co.



@Kessie @blakkudium @LAMC_10 @BulaKG @michaleu @Bolton @macio_944 @Luciano99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?