0

To zła godzina. Najlepsza to 21-22

0

Mnie się bardzo podobają. Paniom pewnie też.

0

Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego chwalicie Alexisa dopiero teraz skoro jest w mega formie od presezonu?

0

Piłka żenska jest straszna dla prawdziwego konesera. Popełniane tam są podstawowe błędy w każdym aspekcie. Dlatego mówie że to sport amatorski ta kobieca piłka

0

Alexis a co oznacza odkryte udo w czasie meczu?

0

I co ci da ta waleczność kiedy Ronaldo będzie go brał na szybkości a Di Maria znowu go tak wkręci że Puyol zrobi szpagat? Sercem motoryki i kondycji nie nadrobisz.

0

to do Iniestaxd8

0

Puyol na GD - mój Boże toż to samobójstwo! Jak chłop po 220 dniach bez piłki na najwyższym poziomie ma zagrać z Ronaldo Di maria i innymi? Toć zrobią z niego wiatrak i nawet za to nie przeproszą. Jest całkiem fajny Bartra i chyba Masche się wykuruje.

0

Można powiedzieć że Alexis ma królicze serce.

0

Chodzę czasami z tatą na Legię. A czemu nie możesz pojąć tego że to jest Katalonia i tam jest inna kultura? W Andalzuji drą mordę a w Barcie nie bo to taka jest kultura.

0

Abidal gra w słabej lidze Francuskiej i nie gra w Lidze Mistrzów a to mi się rozchodzi. Puyol nie da rady w ważniejszych meczach.

0

U mnie są granatowe.

0

Neymar to piłkarz 10 klas lepszy od Delele.

0

Po co mieli wstawać i drzeć się? Nie odczuwali takiej potrzeby to nie wstawali.

0

O ile w lidze coś tam sobie pokopie to na LM już nie da rady szczególnie od fazy pucharowej. Nie grał 220 dni. Ludzie! Jaki piłkarz po takiej przerwie wejdzie z marszu i będzie rypał na ZM co kolejke?

0

Fota Bagnaka z uśmiechem. Mogę już umrzeć. Widziałem wszystko.

0

Neymar ma okulary takie co były w GTA San Andreas. Czarne z granatowymi szkiełkami.

0

Delefeu? No international level. Nie zrobi kariery w Barcie.

0

Wraca stary kojot. Głodny piłki.

0

Dobrze że to tylko kosz a nie piłka nożna.

0

Okaż szacunek mistrzowi.

0

Kluby zlepione z pierwszych lepszych gwiazdek za miliardy biznesmenów. Później im się to znudzi i klub zostaje zniszczony.

0

Liga Francuska prezentuje słaby poziom.

0

To samo było rok temu. Ale w końcu spuchli i dostali od Realu. Teraz wygrali ale mogą wyłożyć się na nas.

0

Coś mi się zdaje że Roberto to zagra sobie więcej ale dopiero w grudniu jak przyjdzie 1/16 CDR.

0

A wtedy całe Atleti. Dobrze by było jakby przed pojedynkiem z nami stracili jakiś punkt.

0

Tak. Ale wtedy chyba nie było tego Katarskiego i Rosyjskiego zaciągu z propan butanu i ropy naftowej. Szkoda że kasa zniszczyła tradycje.

0

Super snajper ale brutal. Typowy Madrytyczjyk.

0

Ciekawe czy używa już kolorowych tonerów.

0

Ale co tu pisać? Przechodzi leczenie i tyle. Jak zacznie ćwiczyć z grupą to będzie sygnał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?