Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zła godzina. Najlepsza to 21-22
0
Mnie się bardzo podobają. Paniom pewnie też.
0
Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego chwalicie Alexisa dopiero teraz skoro jest w mega formie od presezonu?
0
Piłka żenska jest straszna dla prawdziwego konesera. Popełniane tam są podstawowe błędy w każdym aspekcie. Dlatego mówie że to sport amatorski ta kobieca piłka
0
Alexis a co oznacza odkryte udo w czasie meczu?
0
I co ci da ta waleczność kiedy Ronaldo będzie go brał na szybkości a Di Maria znowu go tak wkręci że Puyol zrobi szpagat? Sercem motoryki i kondycji nie nadrobisz.
0
to do Iniestaxd8
0
Puyol na GD - mój Boże toż to samobójstwo! Jak chłop po 220 dniach bez piłki na najwyższym poziomie ma zagrać z Ronaldo Di maria i innymi? Toć zrobią z niego wiatrak i nawet za to nie przeproszą. Jest całkiem fajny Bartra i chyba Masche się wykuruje.
0
Można powiedzieć że Alexis ma królicze serce.
0
Chodzę czasami z tatą na Legię. A czemu nie możesz pojąć tego że to jest Katalonia i tam jest inna kultura? W Andalzuji drą mordę a w Barcie nie bo to taka jest kultura.
0
Abidal gra w słabej lidze Francuskiej i nie gra w Lidze Mistrzów a to mi się rozchodzi. Puyol nie da rady w ważniejszych meczach.
0
U mnie są granatowe.
0
Neymar to piłkarz 10 klas lepszy od Delele.
0
Po co mieli wstawać i drzeć się? Nie odczuwali takiej potrzeby to nie wstawali.
0
O ile w lidze coś tam sobie pokopie to na LM już nie da rady szczególnie od fazy pucharowej. Nie grał 220 dni. Ludzie! Jaki piłkarz po takiej przerwie wejdzie z marszu i będzie rypał na ZM co kolejke?
0
Fota Bagnaka z uśmiechem. Mogę już umrzeć. Widziałem wszystko.
0
Neymar ma okulary takie co były w GTA San Andreas. Czarne z granatowymi szkiełkami.
0
Delefeu? No international level. Nie zrobi kariery w Barcie.
0
Wraca stary kojot. Głodny piłki.
0
Dobrze że to tylko kosz a nie piłka nożna.
0
Okaż szacunek mistrzowi.
0
Kluby zlepione z pierwszych lepszych gwiazdek za miliardy biznesmenów. Później im się to znudzi i klub zostaje zniszczony.
0
Liga Francuska prezentuje słaby poziom.
0
To samo było rok temu. Ale w końcu spuchli i dostali od Realu. Teraz wygrali ale mogą wyłożyć się na nas.
0
Coś mi się zdaje że Roberto to zagra sobie więcej ale dopiero w grudniu jak przyjdzie 1/16 CDR.
0
A wtedy całe Atleti. Dobrze by było jakby przed pojedynkiem z nami stracili jakiś punkt.
0
Tak. Ale wtedy chyba nie było tego Katarskiego i Rosyjskiego zaciągu z propan butanu i ropy naftowej. Szkoda że kasa zniszczyła tradycje.
0
Super snajper ale brutal. Typowy Madrytyczjyk.
0
Ciekawe czy używa już kolorowych tonerów.
0
Ale co tu pisać? Przechodzi leczenie i tyle. Jak zacznie ćwiczyć z grupą to będzie sygnał.