Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsny chce chyba zatoczyć kolo historii jak niegdyś Jan pogonił Anglikow.
0
Nie no Welbeck jak by umiał grać to juz 3 gole minimum.
0
Licze na babola Harta
0
Ten Welbeck to jest parodia . Ale mecz. Ale w takim tempie to zaraz cos wpadnie
0
Ten Townswed z Tottenhamu to jest kocur. Mega przywalenie i speed
0
Szczęsny poprzeczka aj Jezus Maria!
0
Borka nie znasz? Najlepszy w Polsce do repry
0
Nieee Lewyy jak??
0
Blade to był łowca wampirów.
0
I kolejna lekturka dodana w zakładki. Kurde czemu takich newsów jest tak mało i człowiek musi sam szukać smaczków? Dzięki redaktorze za tłumaczenie!
0
Chodzi ci o cracka do gier? Pluje na piractwo.
0
Nie czytałem Mein Kampf.
0
A czy pamiętacie moi drodzy o takim bramkarzu już świętej pamięci Enke? Który niestety popełnił samobójstwo. On chorował na depresje i cierpiał przez stres i presje. Depresja to najgorsza choroba tego świata zaraz obok raka rzecz jasna. Depresja potrafi zniszczyć życie każdego i żadne pieniądze nie pomogą.
0
Też chciałbym mieć taki piękny plan tygodniowy. A nie tylko - szkoła - dom i tak ciągle. A trener to rano trening. Potem obiadek w domu. Odpoczynek. Praca z dvd itp. Oglądanie meczów. To jest życie.
0
W Irlandii nawet jakieś ugrupowania są groźne. Chodzi o ziemię jak co.
0
Tam ośmieszył nawet naszego Pique który został minięty jak na jakimś festynie i biedak ratował się faulem na czerwoną. To smutne.
0
Bo ciekawi mnie historia naszego kraju.
0
No tak ale z każdym dniem liczba będzie spadać bo teraz fifa 14 itp. Ale ok.
0
O dzięki że mnie poprawiłeś. Wiedziałem że coś na pewno źle piszę.
0
Nom ale w FIFA13 to już chyba mało osób w FUT gra nie?
0
Ja wolałem jak miał tego koguta na głowie jak np. w FIFA13. Wtedy miał ten błysk w sobie i był nawet przystojny. Najgorzej wyglądał jak się zgolił i miał pozostałości po blond kolorze. Wyglądał jak mała małpka.
0
Tak jak Portugalia z Hiszpanią np.
0
Ja czytałem że Brazylia i Argentyna to się mocno nie lubią.
0
Niemcy mają monopol na wielkich bramkarzy. Niemcy mają produkują najlepszych bramkarzy świata jak Polska niegdyś (Dudek Boruc). Niemcy to przedewszystkim - klasa pracowitość rzetelność i talent. Te 4 składniki sprawiają że rodzą się takie tuzy jak Manu Neuoer , Roman Weinderfeler , Ter Sztegen (talent ma ale jak to będzie dalej) był też szalony Oli Kan.
0
Czy Adam Traore ma coś wspólnego z Traore który występował w Lechii?
0
Dobra dobra tak wszyscy teraz gadają o Ter Sztegen a może to niepotrzebnie buzuje Niemca i on się spali? Bo presja rośnie.
0
Neymar wygląda z tą chorągwią jak jakiś dyktator z tego kraju co to tam komunizm panuje jak u nas w niegdyś 89 roku kiedy to niejaki człowiek z wąsem skakał przez mur - tak mi opowiadał tata. A tak ps; to tym człowiekiem był Lech Wałęsa.
Neymar to jest crack i sądzę że za max 2 lata będzie już mocno się bił o ZP z Leo Messim i Marco Reuss. Cristiano w sumie też może walczyć ale Messi Neymar Reuss to jest potęga i pierwsza liga świata. Wgl Reuss mi bardzo imponuje i o tym dobrze wiecie i marze o dniu kiedy Reus zagra w koszulce bordowo granatowej. A mając jeszcze w składzie Alexisa to Barca stworzyłaby atak najlepszy w historii. Wtedy rekord Realu 121 goli poszedłby już na przełomie marzec/kwiecień. Co o tym sądzicie? Tylko że BVB za Reussa to ze 80 baniek zawoła.
0
Leo oby już nie miał kontuzji do świąt bo musi wygrać ZP
0
Neymar i Cesc zrobią swoje i Osasuna de Pampeluna utonie we własnych łzach.
0
Pique panem i władcą to powinien być ławki rezerwowych.