0

Szczęsny chce chyba zatoczyć kolo historii jak niegdyś Jan pogonił Anglikow.

0

Nie no Welbeck jak by umiał grać to juz 3 gole minimum.

0

Licze na babola Harta

0

Ten Welbeck to jest parodia . Ale mecz. Ale w takim tempie to zaraz cos wpadnie

0

Ten Townswed z Tottenhamu to jest kocur. Mega przywalenie i speed

0

Szczęsny poprzeczka aj Jezus Maria!

0

Borka nie znasz? Najlepszy w Polsce do repry

0

Nieee Lewyy jak??

0

Blade to był łowca wampirów.

0

I kolejna lekturka dodana w zakładki. Kurde czemu takich newsów jest tak mało i człowiek musi sam szukać smaczków? Dzięki redaktorze za tłumaczenie!

0

Chodzi ci o cracka do gier? Pluje na piractwo.

0

Nie czytałem Mein Kampf.

0

A czy pamiętacie moi drodzy o takim bramkarzu już świętej pamięci Enke? Który niestety popełnił samobójstwo. On chorował na depresje i cierpiał przez stres i presje. Depresja to najgorsza choroba tego świata zaraz obok raka rzecz jasna. Depresja potrafi zniszczyć życie każdego i żadne pieniądze nie pomogą.

0

Też chciałbym mieć taki piękny plan tygodniowy. A nie tylko - szkoła - dom i tak ciągle. A trener to rano trening. Potem obiadek w domu. Odpoczynek. Praca z dvd itp. Oglądanie meczów. To jest życie.

0

W Irlandii nawet jakieś ugrupowania są groźne. Chodzi o ziemię jak co.

0

Tam ośmieszył nawet naszego Pique który został minięty jak na jakimś festynie i biedak ratował się faulem na czerwoną. To smutne.

0

Bo ciekawi mnie historia naszego kraju.

0

No tak ale z każdym dniem liczba będzie spadać bo teraz fifa 14 itp. Ale ok.

0

O dzięki że mnie poprawiłeś. Wiedziałem że coś na pewno źle piszę.

0

Nom ale w FIFA13 to już chyba mało osób w FUT gra nie?

0

Ja wolałem jak miał tego koguta na głowie jak np. w FIFA13. Wtedy miał ten błysk w sobie i był nawet przystojny. Najgorzej wyglądał jak się zgolił i miał pozostałości po blond kolorze. Wyglądał jak mała małpka.

0

Tak jak Portugalia z Hiszpanią np.

0

Ja czytałem że Brazylia i Argentyna to się mocno nie lubią.

0

Niemcy mają monopol na wielkich bramkarzy. Niemcy mają produkują najlepszych bramkarzy świata jak Polska niegdyś (Dudek Boruc). Niemcy to przedewszystkim - klasa pracowitość rzetelność i talent. Te 4 składniki sprawiają że rodzą się takie tuzy jak Manu Neuoer , Roman Weinderfeler , Ter Sztegen (talent ma ale jak to będzie dalej) był też szalony Oli Kan.

0

Czy Adam Traore ma coś wspólnego z Traore który występował w Lechii?

0

Dobra dobra tak wszyscy teraz gadają o Ter Sztegen a może to niepotrzebnie buzuje Niemca i on się spali? Bo presja rośnie.

0

Neymar wygląda z tą chorągwią jak jakiś dyktator z tego kraju co to tam komunizm panuje jak u nas w niegdyś 89 roku kiedy to niejaki człowiek z wąsem skakał przez mur - tak mi opowiadał tata. A tak ps; to tym człowiekiem był Lech Wałęsa.
Neymar to jest crack i sądzę że za max 2 lata będzie już mocno się bił o ZP z Leo Messim i Marco Reuss. Cristiano w sumie też może walczyć ale Messi Neymar Reuss to jest potęga i pierwsza liga świata. Wgl Reuss mi bardzo imponuje i o tym dobrze wiecie i marze o dniu kiedy Reus zagra w koszulce bordowo granatowej. A mając jeszcze w składzie Alexisa to Barca stworzyłaby atak najlepszy w historii. Wtedy rekord Realu 121 goli poszedłby już na przełomie marzec/kwiecień. Co o tym sądzicie? Tylko że BVB za Reussa to ze 80 baniek zawoła.

0

Leo oby już nie miał kontuzji do świąt bo musi wygrać ZP

0

Neymar i Cesc zrobią swoje i Osasuna de Pampeluna utonie we własnych łzach.

0

Pique panem i władcą to powinien być ławki rezerwowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?