3

Ja nie będę popularny i uważam to za dobrą decyzję i myślę (mogę się oczywiście pomylić), że najlepszego transferu już dokonaliśmy i przeszedł bez echa: Ściągnięcie przez Flicka swojego zaufanego speca od przygotowania fizycznego.

Jak oni będą wyglądać jak Bayern za COVIDU jak wygrywali Ligę Mistrzów i wszyscy wyglądali jak szafy trzydrzwiowe to się może okazać, że my wcale tylu wzmocnień nie potrzebujemy

0

Jak wczoraj o tym pisałem to mnie już jeden typek od idiotów wyzywał

0

@Markiewicz_10 przypominam panie Markiewicz, który zarzuca mi udawanie idioty, że już był taki Bernardo co on zawsze chciał do Barcy a jak Real więcej siana sypnął to wiemy jak się skończyło. Był też taki Cucu co też Barce kochał… także jak przed kamerami nic o Barcelonie nie powiedział to proszę się nie spuszczać bo jest w grze jeszcze Real i PSG

2

A dlaczego wszyscy się tak podniecają? On tutaj ani słowa o Barcelonie nie powiedział

4

A może to jest kwestia tego, że w footballu jest teraz wszystko za szybko: ledwo wyszedłeś z kontuzji i już musisz zapierdalać. Masz przerwę, ciało nieprzygotowane, kontuzja niezaleczona i już musisz wchodzić, szarpać i albo odnawiasz uraz albo ciało które się rozregulowało znowu dostaje innej kontuzji.

Może jemu potrzebne są wakacje; regeneracja i ten koleś od przygotowania fizycznego, którego Flick przyprowadził

1

@grzechu1999 hahaha; zajebiście się uśmiałem. Pau Szpilka Victor i Robert Lewis Lewandowski

0

@mkl87 też mi przeszło przez myśl

3

A może ten Balogun do nas na 9

6

Po przesłuchaniu tej piosenki już wiem dlaczego Gavi wrócił po kontuzji a on nie

15

To jest kurwa nieprawdopodobne co się dzieje na tym mundialu.

Tylko tego Senegalu wczorajszego mi szkoda. Mogli Francuzom skopać dupę

1

A kto to jest ten King Bruce Lee?

3

Mi sprawa Negreiry się MEGA nie podoba i ja bym nie miał żadnego problemu z tym, że ktoś na nas skargę składa…chyba że są to hipokryci z Madrytu, którzy przez wałki rządowe za Franco i wywieraniu presji na arbitrach przez RMTV (oraz dzięki sporej liczbie rzeczy, których im formalnie nie udowodniono) wygrywali wiele meczów, ba, trofeów.

Uważam, że w drodze odwetu powinniśmy ułom też pierdolnąć jakiś dobrze uzasadniony pozew.

Od miesiąca na każdym froncie atakują nas nieustannie. Trzeba się odwinąć, żeby im zamknąć japę

20

Hahahahah!!! Jebnę!!!!

Weźmy napiszmy na tej stronie, że chcemy Grzegorza Rasiaka za 200mln euro

4

Kurwa, Ale mi szkodę tego Senegalu. Mam nadzieję, że wyjdą z grupy

7

Nie wiem czy oglądacie i to widzicie ale ja jestem zachwycony tym Senegalem.

Oni się totalnie nie pierdolą: jak widzą, że ich zawodnik jest kryty przez 2-3 piłkarzy to i tak do niego podają bo są tak atletyczni; tak silni; szybcy; dynamiczni, że na chama rozpychają jak pionki tych Francuzów. Nie ma znaczenia, czy górą czy dołem. Odrobili lekcje z przygotowania taktycznego. Technicznie niczego im nie brakuje. Psychicznie totalnie nie pękają…ja po tej kolejce oświadczam: kibicuję reprezentacjom Maroka, Egiptu, Senegalu. Na maksa mi imponują

1

Dzięki Aitana. Fajnie widzieć, że to co pisałem w poprzednim poście widzi babka z Barçy

3

Ja wiedziałem, że Hiszpania w tym roku gówno ugra bo będą mogli sobie tiki-srakę grać do (nomen omen) usranej śmierci ale nie mają napadziora z prawdziwego zdarzenia i będą się tak bujać z piłką od prawej do lewej z posiadaniem 90% bez większego efektu(ja bym nie wpierdalał jakiegoś Oyarzabala, który bardziej nadaje się do kreowania akcji tylko rasową 9 jak Borja Iglesias z Betisu albo ten młody Gonzalo Garcia z Realu, który nawet nie wiem czy pojechał).
…ale że jest aż tak chujowo to bym nie przypuszczał. Można się wyłożyć na meczu otwarcia ze Szwajcarią, Szwecją, Egiptem,…ale serio? Tutaj?

1

@turhiay ale proszę tutaj z szacunkiem do mojej Warty Poznań ;)

0

Może zamiast niego albo Frenkiego ten marokaniec młody by przyszedł? Ale bym się jarał…tylko pewnie będzie ciężko

0

Do kiedy my mamy Kontrakt z Frankiem? Bardzo chętnie bym przytulił tego marokańca młodego a z nim się pożegnał…tylko jego się chyba wypchnąć nigdzie nie da

0

@czar007 ja bardzo chętnie zamiast niego bym przytulił tego marokańskiego gówniarza

21

Sorry ale musimy zareagować bo chcecie czy nie, to jest ewidentnie naplucie nam w pysk. Możemy to tłumaczyć, że „piłkarz ma prawo iść tam gdzie jest chciany i gdzie mu zapłacą”. Jasne. Ale nie da się nie zauważyć, że każdy ich ruch jest albo atakiem w naszą stronę albo próbą zblokowania naszych poczynań:

Interesowaliśmy się Dumfriesem? Nara!
W tym roku chcieliśmy Bernardo, który był pod nas skrojony i niby z nami dogadany? ¡Hasta luego!
Byliśmy dogadani z Alvarezem? Podbili do 150€ i nawet jak faktycznie go nie chcą to narobili nam kłopotu.
Chcieliśmy powrotu wychowanka? Cucurella Here We Go! Cmoknijcie się w dupę:*
Już samo zatrudnienie Mourinho budzi takie emocje bo wiadomo jaki był jego stosunek do nas i jak podgrzewał emocje (a kiedyś też był u nas w sztabie trenerskim)

Nie będę już wspominał o chęci odebrania nam trofeów przez Pereza.

Wydaje mi się, że powinniśmy zrobić jakiś ruch odwetowy bo będą się z nas śmiali i pluli nam dalej w pysk. Nie wiem jaki, bo nie wiem do końca jaki jest nasz budżet ale coś zrobić trzeba. Może użyć sprytu bardziej niż pieniędzy

0

@dawidlampa nie chodziło mi o to, żeby się was czepiać. Chciałem zwrócić uwagę na kretyńską politykę zmieniania języka polskiego na siłę. Nie chodziło o wasz tytuł

0

„Na Słowacji”? Co za brak szacunku! To prawie tak jakby napisać „Na Ukrainie” a nie „W”.

5

Nie wiem czy Brazylia była słaba czy, cytując klasyka, „tak się gra jak przeciwnik pozwala”. Maroko nie jest już średniakiem. Są zajebiści i nie zdziwię się, jak znowu coś wykręcą.

Turniej jest długi. Jest masa czasu na zgranie się, wyciąganie wniosków itp. Niemcy od zawsze grali chujowo na początku a potem się rozbijali w finałach; a kto jest młody i nie pamięta to niech se przypomni jak zeszły mundial rozpoczęła Argentyna…to do tych co już chcą Raphinhę sprzedawać i zwalniać Ancelottiego. Ja w tym roku Brazylii nie kibicuję więc jak odpadną to płakać nie będę ale nie jestem takim frajerem, żeby mówić, że oni już wszystko przegrali. Dajcie se na wstrzymanie

3

@Hindus a jak Bernalowi znowu kolano pierdolnie?
Po dzisiejszym meczu widzę, że gość ogarnia kilka pozycji jednocześnie. Nawet na obronę można go dać i se zajebiście poradzi. Jeszcze teraz ma 18 lat i jest względnie tani. Potem będzie gorzej

5

Brać tego Bouaddiego NATYCHMIAST!!!!

0

Zmieniając temat:

Myślicie, że przy tych komplikacjach ze sprowadzeniem Alvareza/Pedro ktoś na mundialu się objawi i moglibyśmy go zgarnąć?

W pierwszym meczu USA Balogun się nieźle pokazał.

3

Na obronę to my akurat potrzebujemy jakiegoś starego (dosłownie i w przenośni) wyjadacza potrzebujemy, bo młodych, zdolnych to my mamy tylko robią Fuck up’y bo są jeszcze dzieciakami.

Powinniśmy moim zdaniem jakiegoś dyrygenta co z ryjem na wszystkich wyleci zgarnąć. Tacy jak Iñigo; Otamendi etc.


0

Wiem, że mnie wyśmiejecie…ale ucieszyłbym się bardzo z tego Nuñeza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?