2

@Filek25
Mnie sie wydaje,ze gra w piłke.

3

@nelson25
Taki to pożyje

0

@FcBforever221
Przynajmniej by dal karnego Messiemu na koniec

1

@KSSniper
A jednak byly czerwa po obu stronach :)

8

@Encore
Roberto

2

@Cobra303
Mnie nikt nie irytuje tak jak ludzie, ktorzy pisza takie rzeczy.

0

@fajniag
Ironia kolego, ironia.

0

Chodźcie się napijemy :)

5

Alez pilka nozna jest piekna dyscyplina, uwielbiam takie mecze

1

Roberto jest cienki matko bosko

0

@Raducioju
Todibo :)

0

Emocje jak za Valverde :))))))

0

Co tu sie dzieje

0

Otwieram butelkę jak to wygraja :)

0

Jeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!@

0

Blagam strzelcie to

0

@LuisSalvano
Żólta kartka za prowokacje! :)

0

Dawaj Arthura Panie Setien, nie ma co czekać

2

@jachuu9
Na żółto.

0

@BARCA_FOR_EVER
Żałuj. Dobry.

0

No nie siedzi ta piła Messiemu

4

Vamos Barca!!!!!

2

Ale będzie mecz w 2 polowie :) Oby tylko bez czerwonych kartek.

0

Alez ta obrona jest dramatyczna

0

Leoooo Messssiii :)

0

Karny na bank..

0

Bartra dalej biegnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AllBundy
W takiej sytuacji przydziela sie dwa punkty, chyba,że rzuci za trzy, to wtedy jeden.

0

@Veb1233
Przecież to fejk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?