MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo
To jest jego brat co sie zaręczył.
27
Dzieki Bogu ten mecz sie juz skonczyl. Słabiutko, bardzo słabiutko. 2 połowa to juz w ogole koszmar,kryminał itd.
0
Bedzie bardzo ciężko we Włoszech z Napoli. Aż sie boje.
2
Antyfutbol. Masakra.
3
Straaaasznie jestem ciekawy meczu w Neapolu. Najbardziej mnie ciekawi jak zostaną przygotowani mentalnie.
0
Zamiast napastnika i skrzydlowego my potrzebujemy nowych obroncow. To jest dramat jak my gramy w obronie.
0
Helena mam zawał
0
Co tu sie matko bosko dzieje.
0
No nie obedzie sie bez straty gola :/
5
Griezmann narazie man of the match
4
Ale szkoda ze tego nie strzelil :(
0
Przydałoby sie zwyciestwo takie ze 4-0
4
Dawaj Messi brama na odblokowanie!
0
Obrona FC Barcelony to stan umysłu.
0
Alba kontuzja. La rambla sie cieszy.
0
Vamos Barca!!!!
0
@kolo123
Wyczytałem, że jeszcze w tym roku...
0
Kiedy kolejny sezon Stranger Things?
0
Ale Wy tu fajnie macie, dzieci z moralizatorami sie kłócą o porno baby :) I jak tu nie lubić tego forum ? Dobrze jest tak czasami po wyczerpującym dniu poczytac "trudne sprawy" na la rambli :)
1
Ooo, jaka mila niespodzianka - sprawdzam czy jakis ciekawy meczyk jest dzis wieczorem, patrze, a tu hicior Valencia - Atletico. Nic tylko sie cieszyć :)
0
@zmiter912576
Ja po kilku przywykłem. Teraz juz leci 16nasty i w koncu się czuje jak w domu ;)
0
@zmiter912576
Przywykniesz ;)
0
@Ghotti
To wiem, pozatym, ze wieje. Ciekawy kraj.
0
@zmiter912576
Jak Ci sie żyje w Islandii?
0
Ale im ogladalnosc w ping ponga podskoczyla:) Wszystko był zamierzone. Dobra akcja.
0
@lukaszbarca15
Zdecydowanie pierwsza część!
1
@IronSanHybrid
Aaa, to jak dla dorosłych, to nie dla mnie:)
0
@IronSanHybrid
Kto to?
0
Panocki, jakies glosniki 2.1 do telewizora polecicie? Tak do 1500zł.
2
@Veb1233
Dobrze mu z brodą.