Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 G.O.A.T
0
@Eto'o9 R10 Ciekawe czy w ogóle dostanie jakieś minuty J. Torrents
10
@BorzyKrzys dlaczego na jednej interwencji? Cały mundial 2022 miał świetny. Drugi najważniejszy zawodnik Agrentyny po Messim na MŚ 2022.
14
Zdecydowanie Pedriego z Levante.
8
@DonAndrzejos Tebasik...
2
Co do wczorajszego meczu, to mam wrażenie, że to jest efekty presezonu (mecze z Mallorca czy Levante też nie były dobre) Rok temu mimo 9pkt po trzech meczach to nasza ekipa tez jakoś niesamowicie nie wyglądała, pomógł wówczas fakt grania również na swoim boisku a nie 3pod rząd na wyjeździe. 7pkt to i tak dobry wynik jak na 3 mecze wyjazdowe. Najlepsze momenty w poprzednim sezonie to +/-koniec września i październik oraz wiosna.
0
@Vifon to co powiesz o karnym na Mbappe z Ossasuną? Sam nadepnął obrońcę i sędzia dał 3 punkty realikowi.
Wczoraj był ewidentny karny, widać jak obronca zachaczył Yamala.
15 lig mistrzów xddd chyba przekrętów sędziowskich w jednym sezonie LM xdd
Wałek goni wałek cały realik i ich historia.
19
Gdyby VAR był stosowany od zawsze to realik nie miałby ok. 90% pucharów.
1
@Faro niczym cr7 w prime, nurek jakich mało.
0
@Faro odwracają kota ogonem, sami wiedzą, że mimo pomocy sędziów nie są tak mocni jak powinni xDD
0
@Faro Mbappe troszkę przypomina charakterem cr7, co z tego, że drużyna wygrała jak on nie strzelił gola xDD
0
@Nightraider mimo transferu J. Garcii, Roonyego oraz wypożyczenia Rashforda to jest lekki dołek jak się pomyśli o Inigo.
0
@Vifon sam sobie poczytaj i popatrz na mecze a nie paplasz byle paplać.
Tak, Vidal musi wylecieć wcześniej bo gra przeciwko realikwoi, ot cała historia słabego realiku.
Dalej nie będę sięgał booo.....niezgodne z moim przekazem xdddd
Wszystkie sytuację są typowo robione pod realik, widać to jawnie na filmiku ale oszukuj się jak Ci wygodnie. Kto Ci zabroni.
Po twoich wpisach widać, że masz mało latek xd
0
@FiscaelBarca mimo wszystko, patrząc na ostatnie lata to taki Bellingham max 86, Vini 87, TAA 83
0
xdd Vini 89, TAA 86, Bellingham 90 xDDD
ale tak tak, umowa z realik zobowiązuje.
0
@FiscaelBarca być może dzięki temu ta gra się tak sprzedaje.
1
@macio_944 przynajmniej United nie polega na arbitrach xDD
1
@Vifon przereklamowany klubik
1
@Vifon typowy realowiec, stara się odwracać kota ogonem.
Dwa mega spalone ronaldo, czerwona z dupy Vidala ale sobie tak wmawiaj realowcu, sezon później brak karnego za zagranie ręką Marcelo... oooo to cała historia realu, skandal goni skandal i to wszystko na korzyść kurewskich.
Podajesz nazwy drużyn ale nie podajesz meczu, więc ściemniasz jak typowy realowiec...
No wyeliminował Inter Barcelonę w 10 i co? zabrakło nieco lepszej skuteczności. realik powinien mieć max 1 co sobie któryś sezon przypomnę to skandal sędziowski, nawet w sezonie jak im losowali ogórki 13-14 i przy golu na 1:1 faul Bale na obrońcy Atletico.
Tebas wam pomaga jak może, nie bez powodu wam dyktują 5x więcej karnych od innych ekip, on już swoje wtyki z perezem ma, nie bez powodu przyznał, że jest fanem przereklamowanych kurewskich.
Jeżeli tak to porównujesz to w tym sezonie 2 mecze srealiku i 4 wałki.
0
@Gibbon_FCB mi lepiej podeszła 1, remake z 2020 również TOP.
1
@Vifon wracasz do jednego meczu mimo, że realik całą historię jest faworyzowany xDD Poza tym jeżeli weźmiemy pod uwagę dwumecz to sędziowie więcej pomogli Chelsea niż Barcelonie ale płacz sobie płacz. Już więcej oszustw i tylko pod jeden klub widziałem w dwumeczu Real-Bayern 2017, ależ tam drukarnie były a potem wielki realik 3x pod rząd z czego 3 oszukane jak i większość historii. Mogę otwarcie przyznać, że Barcelona zwłaszcza w LM miała ciężkie +/-4 lata gdzie trafiały się nawet sezony, że nawet nie wychodzili z grupy LM, za to Realik w ostatnich 3 sezonach 2x przegrał majstra z Barceloną która jest w dołku finansowym xDD Tebas i spółka jasno starają się pomóc realikowi.
1
@KacperVEB mimo wszystko jako cel nr1 obrałbym nową 9 po Lewym.
1
@Vifon droga usłana różami a w niej rywal z którymi nie jest łatwo jak Benfika, czy finalista LM z sezonu 23-24 BvB.
Słaby Inter ich rozjechał, xdd chyba przereklamowany Marciniak i jego decyzje xdd
Wam się należy max 1 LM tak to same oszustwa, zgadzam się.
Ogórki były losowane od sezonu 08-09 do sezonu 13-14 jak wreszcie realikowi się udało dzięki ogórkom.
Śmieszny to ty jesteś i wasza zakłamana historia madrycioku.
2
@Andi18 wydaje mi się, że jego priorytetem jest wygrać coś z Brazylią, po finale CA w 2021r czy odpadnięciu z CHorwacją na Mundialu 2022 było widać łzy w oczach.
29
Największy szacun za to jak nasza gra wygląda zważywszy na nasz skład (mimo wszystko takie PSG ma lepszy skład a np. Real porównywalny pierwszy skład a lepszą ławkę)
3
@Lionel_Messi10 Idealny przykład jak nie prowadzić kariery. Piłkarz świetny ale te urodziny siostry zapoczątkowały problemy, potem doszły coraz to częstsze kontuzje.. efekt jest jaki jest. Do tej pory brakuje magii Neymara w Barcelonie.
1
@Vifon dureń i ślepak to ty. Bierzesz jedną losową akcję by pasowała do twojej koncepcji, nie wspominam nawet o oszukanych LM 16-18 czy losowaniach ogórków 2014.
1
@Faro przecież tam jest przecinek xd
1
@Vifon to co im sędziowali w europie to xdd nawet legia warszawa by zdobywała puchary, a, że my walczymy z podwójnymi standardami i do tego wygrywamy ligę to naprawdę szacun, mimo, że nam przeszkadzają jak mogą to nasi się nie załamują pomimo faktu, że ligi 11-12, 16-17, 19-20 i 23-24 wygrali arbitrzy realikowi.
1
@Vifon xddd tak sobie wmawiaj madrycioku, dzięki nim macie dziesiątki niezasłużonych pucharów.