MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Były spotkania, gdzie nawet Messi miał problemy z wypracowaniem strzału. Gra się tak jak rywal pozwala. Poza tym Pedri czy de Jong to nie są piłkarze o profilu Valverde. Instynkt Hiszpana jest tak ukierunkowany, że w 90% przypadków będzie szukał podania do kolegi i nawet jak mu trener powie, żeby częściej strzelał to nie będzie dużej różnicy w jego zachowaniu.
0
@partymaker Strzelasz jak masz dobrą pozycję, a jak Ci ktoś cały czas dobiega do piłki to tej pozycji nie ma i trzeba szukać podania. Już ze trzy razy się dzisiaj przymierzał Pedri do strzału bo przez chwilę było miejsce, ale za sekundę już był przysłonięty. Strzelać tylko dlatego, żeby strzelić to głupota i niepotrzebna strata piłki.
0
@partymaker A co Valverde?
0
@Barceloniarz987 Bo ciasno i mało miejsca kurde no. Bez sensu walić w nogi obrońców bo można się narazić jedynie na kontre.
4
Może i bieniaminek ale są dynamiczni, nie tracą motywacji i mają dużo siły dlatego ten mecz tak wygląda.
0
@Goralkov Powinien mieć dwie asysty na koncie, gdyby ofensywni potrafili skończyć.
0
@greedo A jeszcze lepiej jak jeden nie mówi "R"
0
@Goralkov Przecież Pedri gra bardzo dobrze.
1
@Konradowskyy A 'Sztuka latania" ?
6
@MYTO Napisał stary hipokryta bez wstydu, honoru i godności.
0
@Nazio_87 A to już indywidualna kwestia mentalna. Ja się jednak wolniej starzeję.
0
@mordini123 I "Alan Wake 2" , a nie pierwsza część, a to znacząca różnica.
17
57 lat obchodzi dzisiaj Will Smith. 26 nagród w tym Oscar oraz 71 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
"W pogoni za szczęściem", "Siedem dusz", "Jestem Legendą", "Wstrząs", "Bad Boys", "Faceci w czerni", "Ukryte piękno", "King Richard: Zwycięska rodzina", "Wróg publiczny", "Ja, robot", "Legion samobójców", "Hancock", "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta", "Focus", "Dzień niepodleglości", "Broght". "Aladyn" i inne......
_______________________________________________________________________________
81 lat obchodzi dzisiaj Michael Douglas. 16 nagród w tym 2 Oscary oraz 34 nominacje. Znany z takich produkcji jak:
"Upadek", "Wall Street", "Gra", "Wielki Liberace", "The Kominsky Method", "Morderstwo doskonałe", "Wojna Państwa Rose", "Nagi instynkt", "Fatalne zauroczenie", "Miłość, szmaragd i krokodyl", "Czarny deszcz", "Nikomu ani słowa", "Traffic", "Ant-man", "Klejnot Nilu", "Duchy moich byłych", "Tożsamość zdrajcy" i inne..
_______________________________________________________________________________
56 lat obchodzi dzisiaj Catherine Zeta-Jones. 7 nagród w tym Oscar i 11 nominacji. Znana z takich produkcji jak:
"Chicago", "Kokainowa matka chrzestna", "Osaczeni", "Maska Zorro", "Życie od kuchni", "Nowszy model", "Wednesday", "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Ocean's Twelve", "Terminal", "Traffic", "Red 2", "Panaceum", "Ulubieńcy Ameryki" i inne....
_______________________________________________________________________________
25 września urodził się Michael Madsen. Zmarł 3 lipca 2025. Znany z takich produkcji jak:
"Wściekłe psy", "Donnie Brasco", 'Kill Bill", "Poza prawem", "Thelma i Louis", "Ucieczka gangstera", "Nienawistna ósemka", "Miasto grzechu", "Pewnego razu...w Hollywood", "Uwolnić orkę", "The Doors", "Córka mojego szefa", "Gatunek", "Gry wojenne" i inne...
@JimMorrisonFCB @Safrani @Gary @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @arsenallondyn0
1
@Who_you_mam Czasy się zmieniają, nasz gust się też zmienia na przestrzeni lat, a wraz z nim percepcja i odczucia z rozrywki. Nie wiem czy teraz by mogła powstać jakaś gra, która by oddała ten klimat, gdy byłem młodziutki bo człowiek na dużo rzeczy patrzy sentymentem. Kiedyś np. uwielbiałem Diablo, a nie dawno pograłem w 3 i 4 no i jak dla mnie powtarzalne nudy. Gry się rozwinęły, są coraz bardziej rozbudowane i odpalasz teraz taką Mafię 4, jedziesz od punktu A do punktu B i przechodzi przez myśl, że zrobiłbyś sobie jakieś zadanie poboczne, no ale tu nie ma tylko fabuła po sznurku, a przecież tak ciepło zapamiętałem Mafię: The City of Lost Heaven, więc też trzeba brać poprawkę na to jak wiele się zmienia i do czego się przyzwyczajamy na bieżąco. Na pewno brakuje mi takich gier jak stare Medal of Honor, Soldier of Fortune, F.E.A.R. czy Project IGI bo nie widzę obecnie strzelanek w takim klimacie.
2
@Who_you_mam Mój pierwszy komputer miał 128MB Ramu i pierwsza gra jaką na nim odpaliłem to Motoracer.
Commandos 3 wyszedł 22 lata temu. Myślę, że mieli wystarczająco czasu na to by stworzyć coś co odświeży markę.
2
@Who_you_mam Bardzo lubiłem tę serię. Przeszedłem wszystkie części i teraz przymierzam się do tego
https://zapodaj.net/images/5aaea8e1ca771.png
2
@Sulimo
RDR II
Wiedźmin 3
Uncharted 4
no, ale jeszcze The Last of Us, GTA 4, Tomb Raider, Ghost of Tsushima, God of war 3, Wolfenstein, Max Payne, Tony Hawk Pro Skater 2, Batman Arkham Night, Resident Evil 4, Soldier of Fortune, Commandos, Need for Speed Underground 2, Inside, Silent Hill 2, Mafia 1, Days Gone
2
@Sulimo Jedna z lepszych gier na konsolę. Nie znam nikogo kto określił te grę mianem "przeciętniaka", no ale zawsze się znajdzie ktoś kto nie lubi herbaty albo pizzy, że użyję takiej małej metafory, czyli rzeczy cenionych i lubianych przez większość ludzi.
0
@Sulimo Ja w to grałem na premierę. Chętnie bym sobie to jeszcze raz przeszedł w wersji Remaster na PS5.
2
@Sulimo No to jeszcze tylko 39 hord, z czego jedna ma 500 osobników :) Polecam je atakować, gdy siedzą w jaskini. Rzucić tam trochę koktajli Molotova i granatow.
3
@Stinger_ Dzisiaj pewnie u każdego Turasa specjalny sos dla Polaków na bazie długo warzonej śmietany.
2
@mordini123 Kurek to w ogóle powinien serować Floatem bo on na 10 piłek wali 7 w siatkę i jedną w łeb koledze.
0
@kanver_
Robert Lewandowski, 2 gole w 5 spotkaniach.
2
@Ryse Tylko monitoring może Ci pomóc, nic więcej.
5
"Dla mnie, w tym momencie, jest tak, że z Pedrim i z Frenkiem w środku pola naprawdę trudno nas pressować."
No pod względem utrzymania się przy piłce i kontrolowaniu środka pola to tak właśnie jest, że duet Pedri i de Jong wychodzą spod pressingu bez straty piłki. Zresztą nie bez przyczyny był w czołówce piłkarzy najlepiej utrzymujących się przy piłce pod pressingiem
https://www.fcbarca.com/116006-cies-frenkie-de-jong-w-czolowce-pilkarzy-najlepiej-utrzymujacych-sie-przy-pilce-pod-pressingiem,dyskusja-14115244.html
Szkoda tylko, że nie ma wizji zagrań do przodu jak Casado, który wykłada piękne Key Passes.
14
To co wyróżnia piłkarzy wybitnych to regularność, a Pedri trzyma poziom w każdym meczu. Niektóre spotkania ma genialne inne po prostu dobre, ale nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
https://zapodaj.net/images/56dc9755e9079.png
0
@Stinger_ To, że ktoś akurat w ten sposób zatytułował ten post "kradzieże" to mnie uj obchodzi. Ja nie traktuje tego jak kradzież, ale osobiście uważam, że spokojnie mogli dać Inieście tę nagrodę i by się obronił. Messi co prawda miał jak zwykle świetne staty bo ustrzelił 42 gole, ale jakiejś wielkiej kontrowersji by nie było, gdyby Andres został uhonorowany. Dziwnie się dzisiaj na to patrzy, gdy mają Modrić czy Rodri, a taki magik nie, no ale faktem jest, że wszystko zależy od konkurencji w danym roku, a obecnie w sezonie.
7
@gumaz Gdzie Iniesta?
0
@BorzyKrzys Można czegoś nie wielbić, ale jeżeli ktoś się identyfikuje jako znawca kina to minimum rzetelnego obiektywizmu wymaga by wziąć taką produkcję pod uwagę, ale nie dziwi mnie to bo doskonale wiem jak specyficzna jest to grupa ludzi i jaką ma tendencję do popadania w skrajności. Dla mnie osobiście nigdy nie byli, nie są i nie będą wyznacznikiem dobrego kina.
Btw. Ostatnio widziałem jak "krytyk" ocenił "Zapach Kobiety" 1/10 czyli jak totalny gniot pokroju "Piranie w kosmosie". Określił go "boomerskim, szowinistycznym gniotem z kabotyńską rolą Pacino"
2
@gumaz Polubiłem odkąd przeczytałem "Winnetou" Karola Maya.