Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Naprawdę mamy mocna lige, RM, AM i my walczymy o 3 trofea w tym sezonie i każda z drużyn ma realne szanse na końcowy triumf w LM, LL i PK.
Dawno nie było tak emocjonującego sezonu jak dla mnie.
1
@tbas jest w podsumowaniu meczu, że taka dyspozycja może skutkować cięższymi treningami jakie Flick im teraz robił przez to że więcej wolnego, zobaczymy czy to będzie in plus :P
0
@tbas jeszcze była Lamina druga, w której powinien przynajmniej w bramkę trafić z lewej strony.
Takie sytuacje trzeba wykorzystywać i wtedy przeciwnik się otwiera, ja zawsze powtarzam że im dłużej Barca bramki nie strzeli tym trudniej bo przeciwnik coraz szczelniej broni i przestaje atakować nawet
0
@tbas ale my mamy sytuacje tylko leży skuteczność cały czas. Wczoraj Fermin powinien uderzać z woleja a on źle dograł do Lewego. Powinna być bramka z tego na początku meczu.
0
Znów Fermin powinien bić... Eh
0
Ależ ostatnio Yamal gra chaotycznie, wiem że ma 17 lat, ale przyzwyczaił mnie do czegoś innego :P
0
Liczę na Olmo za Lewym, Casado i Inigo.
Oby Cuba odpoczął.
0
@Faro tylko że Yamal jedna akcja potrafi odwrócić losy meczu, obecnie nie ma zmiennika, który też to zrobi... I to problem
0
@bary Dzieki, wlasnie mialem szukac, ale wiedzialem gdzie wejsc :D
1
@Bobo25 matematyka jest trudna dziedzina jakby się tak głęboko nad tym zastanowić :V
1
Mnie ani wynik nie dziwi ani gra. MC nie wierzyli, wygrali ostatnio wszystko i potrzebna tam jest już zmiana. Do tego nie potrafią bronić.
Real będzie miał ciężej w LL.
Zobaczymy jak im pójdzie z kolejnym rywalem.
0
@DonCarletto jak przyjdzie Nico, to będą we trzech sie rotowac z Yamalem, o to mi chodziło. Obecnie nie wyobrażam sobie Barcy bez Raphy, z resztą ciągle go broniłem bo się bronił liczbami.
0
@Who_you_mam całkiem o nim zapomniałem... Serio :O
Szok a takie nadzieję z nim były :(
0
Na przyszły sezon kogo byście widzieli na lewe skrzydło?
Jakby odszedł Christensen, Pau Victor, Torre, to myślę że miejsce by się zrobiło w FFP.
Bernal wróci po kontuzji. Może Vitora się sprzeda i uda się zakontraktować N tego z Francji.
Kadra byłaby naprawdę kompletna i w miarę już zgrana. Wtedy Rapha do rotacji zarówno na LS jak i PS.
1
@Toretto to swoją drogą, ale właśnie porównując. I tam się nikt o tego karnego nie oburzal.
A tu mam wrażenie, że każda decyzja przeciw RM czy nam (choć tu mimo wszystko jest znacznie słabsza narracja) spotyka się z krytyka. Nagonka jaka robi RM na sędziów i ich decyzje jest naprawdę godna pożałowania. Wielki klub, a takim niewątpliwie jest Real, nie powinien tak nieczysto grać.
2
@Toretto W ostatnim ligowym meczu Live, akurat ogladalem, byla identyczna sytuacja jak z Olmo z tym ze Olmo mial szanse dojsc do pilki, bo ja lekko "dziubnal" a gracz Live, Diaz, nie mialby szansy dojsc do pilki, ktora wyszla poza linie koncowa, bo wyprzedzajac bramkarza mocno ja kopnal do przodu. Live dostalo karnego i to chyba nawet bez sprawdzania na Varze.
0
@Coutinho007 Ależ ja nic do niego nie mam, niech bedzie w Realu jak najdluzej :P
4
@clyde a jeszcze rok temu gadal, ze nie beda rozmawiac o pracy sedziow :P
Zawsze kazdy zapomina o perspektywie...
1
Pierwszy mecz jaki oglądam odkąd Lamine jest w składzie, w którym stanowi najsłabsze ogniwo. No ale przy jego wieku to normalne
0
Znów skuteczność, Rapha powinien mieć dwie bramki, Yamal minimum jedna (choć w formie by dwie miał) oraz karny.
Przez to ponownie nerwowa końcówka.
8
Przecież wg nowych zasad to jest spalony. Brał udział w akcji gracz na spalonym i ściągał uwagę Szczęsnego plus blokował skuteczna interwencje Inigo.
2
Wrócił Inigo i wróciły spalone, niesamowite to jest jak się z Cubarsim rozumieją
1
Ewidentny karny, Real też taki miał
0
Będzie karny bo musi byc
0
@masa11 miejsce Rayo w LL nie jest z przypadku. Swietni są w tym sezonie i jak szybko nie strzelimy to będą męczarnie.
20
Ja czuję, że Kounde celowo się spóźnia, bo widzi potencjał w Forcie :P
1
Żałuję tylko że Fermin nie gra zamiast Gaviego. Ostatnio dużo więcej daje w ofensywie. No ale chciał czerwień to ma :D
Jeszcze gdyby tak Ferran od pierwszej zamiast Lewego.
0
@Cule2013 walentynki już były :p
0
Wszyscy nasi bezpośredni rywale zremisowali czyli RM, AM i AB. Jednak Rayo jest świetne w tym sezonie. Ciężki mecz nas czeka. W ciemno chyba każdy by wziął 1:0 :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa dobrze się zestarzała nasza wymiana :D