2

Naprawdę mamy mocna lige, RM, AM i my walczymy o 3 trofea w tym sezonie i każda z drużyn ma realne szanse na końcowy triumf w LM, LL i PK.
Dawno nie było tak emocjonującego sezonu jak dla mnie.

1

@tbas jest w podsumowaniu meczu, że taka dyspozycja może skutkować cięższymi treningami jakie Flick im teraz robił przez to że więcej wolnego, zobaczymy czy to będzie in plus :P

0

@tbas jeszcze była Lamina druga, w której powinien przynajmniej w bramkę trafić z lewej strony.
Takie sytuacje trzeba wykorzystywać i wtedy przeciwnik się otwiera, ja zawsze powtarzam że im dłużej Barca bramki nie strzeli tym trudniej bo przeciwnik coraz szczelniej broni i przestaje atakować nawet

0

@tbas ale my mamy sytuacje tylko leży skuteczność cały czas. Wczoraj Fermin powinien uderzać z woleja a on źle dograł do Lewego. Powinna być bramka z tego na początku meczu.

0

Znów Fermin powinien bić... Eh

0

Ależ ostatnio Yamal gra chaotycznie, wiem że ma 17 lat, ale przyzwyczaił mnie do czegoś innego :P

0

Liczę na Olmo za Lewym, Casado i Inigo.

Oby Cuba odpoczął.

0

@Faro tylko że Yamal jedna akcja potrafi odwrócić losy meczu, obecnie nie ma zmiennika, który też to zrobi... I to problem

0

@bary Dzieki, wlasnie mialem szukac, ale wiedzialem gdzie wejsc :D

1

@Bobo25 matematyka jest trudna dziedzina jakby się tak głęboko nad tym zastanowić :V

1

Mnie ani wynik nie dziwi ani gra. MC nie wierzyli, wygrali ostatnio wszystko i potrzebna tam jest już zmiana. Do tego nie potrafią bronić.
Real będzie miał ciężej w LL.
Zobaczymy jak im pójdzie z kolejnym rywalem.

0

@DonCarletto jak przyjdzie Nico, to będą we trzech sie rotowac z Yamalem, o to mi chodziło. Obecnie nie wyobrażam sobie Barcy bez Raphy, z resztą ciągle go broniłem bo się bronił liczbami.

0

@Who_you_mam całkiem o nim zapomniałem... Serio :O
Szok a takie nadzieję z nim były :(

0

Na przyszły sezon kogo byście widzieli na lewe skrzydło?
Jakby odszedł Christensen, Pau Victor, Torre, to myślę że miejsce by się zrobiło w FFP.
Bernal wróci po kontuzji. Może Vitora się sprzeda i uda się zakontraktować N tego z Francji.
Kadra byłaby naprawdę kompletna i w miarę już zgrana. Wtedy Rapha do rotacji zarówno na LS jak i PS.

1

@Toretto to swoją drogą, ale właśnie porównując. I tam się nikt o tego karnego nie oburzal.
A tu mam wrażenie, że każda decyzja przeciw RM czy nam (choć tu mimo wszystko jest znacznie słabsza narracja) spotyka się z krytyka. Nagonka jaka robi RM na sędziów i ich decyzje jest naprawdę godna pożałowania. Wielki klub, a takim niewątpliwie jest Real, nie powinien tak nieczysto grać.

2

@Toretto W ostatnim ligowym meczu Live, akurat ogladalem, byla identyczna sytuacja jak z Olmo z tym ze Olmo mial szanse dojsc do pilki, bo ja lekko "dziubnal" a gracz Live, Diaz, nie mialby szansy dojsc do pilki, ktora wyszla poza linie koncowa, bo wyprzedzajac bramkarza mocno ja kopnal do przodu. Live dostalo karnego i to chyba nawet bez sprawdzania na Varze.

0

@Coutinho007 Ależ ja nic do niego nie mam, niech bedzie w Realu jak najdluzej :P

4

@clyde a jeszcze rok temu gadal, ze nie beda rozmawiac o pracy sedziow :P
Zawsze kazdy zapomina o perspektywie...

1

Pierwszy mecz jaki oglądam odkąd Lamine jest w składzie, w którym stanowi najsłabsze ogniwo. No ale przy jego wieku to normalne

0

Znów skuteczność, Rapha powinien mieć dwie bramki, Yamal minimum jedna (choć w formie by dwie miał) oraz karny.
Przez to ponownie nerwowa końcówka.

8

Przecież wg nowych zasad to jest spalony. Brał udział w akcji gracz na spalonym i ściągał uwagę Szczęsnego plus blokował skuteczna interwencje Inigo.

2

Wrócił Inigo i wróciły spalone, niesamowite to jest jak się z Cubarsim rozumieją

1

Ewidentny karny, Real też taki miał

0

Będzie karny bo musi byc

0

@masa11 miejsce Rayo w LL nie jest z przypadku. Swietni są w tym sezonie i jak szybko nie strzelimy to będą męczarnie.

20

Ja czuję, że Kounde celowo się spóźnia, bo widzi potencjał w Forcie :P

1

Żałuję tylko że Fermin nie gra zamiast Gaviego. Ostatnio dużo więcej daje w ofensywie. No ale chciał czerwień to ma :D

Jeszcze gdyby tak Ferran od pierwszej zamiast Lewego.

0

@Cule2013 walentynki już były :p

0

Wszyscy nasi bezpośredni rywale zremisowali czyli RM, AM i AB. Jednak Rayo jest świetne w tym sezonie. Ciężki mecz nas czeka. W ciemno chyba każdy by wziął 1:0 :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa dobrze się zestarzała nasza wymiana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?