0

@Transu96 big black blacksmith

0

@Transu96 Jakie v2 petardy się puszcza w m1 a nie tylko dropic i expic całe życie

10

Komentarz usunięty

17

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

6

@esem91 Swoim prowokującym wpisem dalej zachęcasz żeby zrobić Ci na złość i kupić więcej petard, podczas gdyby będę dawał upust swojemu homo erectus możesz w tym czasie przygarnąć jakiegoś niepełnosprawnego ukraińca i się nim zająć, pozdrawiam

7

@BorzyKrzys No i niech se pisze, ja też mam prawo ocenić to jako debilizm.

25

@Ojciec5tkidzieci No ale po chuj publicznie taką opinię w ogóle wyrażać xD Rozumiem jakby Iga próbowała być modelką, ale wygląd nie jest jej mocną stroną, po cholerę to zaznaczać za każdym razem, masę takich wspisów już widziałem

0

@Katalończyk 99 Spełniłem swój polski obowiązek

1

@tadzik447 No mi też by się przydał :/

3

@HypeR Życie to słodko gorzka symfonia, odwieczna podróż przez wzloty i upadki, balansowanie między porządkiem, a chaosem, jeśli przeżywasz teraz wspaniały okres to spodziewaj się w najbliższej przyszłości jakiejś c*ujni, pozdrawiam

7

Chcecie dobrej nuty? To łapcie Walaszka jadącego wciąż po cyganach w 2023 xD


1

@MesQueUnClub96 Ja jestem tym pozytywnym Mariuszem, musi być też moje przeciwieństwo

1

@MesQueUnClub96 I dobrze i tak na bambie jest o jednego Maćka za dużo

0

@ranger3120 Ta, do usunięcia chyba

3

@Rust_Cohle Dzięki, na bambe zawsze można liczyć

0

Polecilibyscie jakiś dobry sklep internetowy z herbatą? Zamówiłem z kawherbatą sklep.pl zielony bazar, ale je*ią jakąś chemią i aromatami za mocnymi te herbaty trochę się zdziwiłem bo opinie niby dobre były

3

@FCB_dimiC Ale posiada również wady

5

@AFA90 Na nich to można donieść jeśli przyjdą do roboty trzeźwi

3

@Sysia11 Ta 50 odrazu, to że stary milioner nie znaczy że córcia i mama mają za pierdzenie dostawać grube pieniądze

9

@VegetaPolska Nie jestem, odczep się zboczeńcu

4

@Emhyr Syśka już wystalkowała na wszystkich możliwych mediach, a przewodniczący wydał ambasadzie rozkaz obserwowania na bieżąco gazet

1

@LS Zakolak wręcz o to prosi

2

@LS Nie jest, bo jak ktoś ma problem to się ciśnie z niego bekę dodatkowo

0

@sonek Daniel podstawa, może być też cynamonowy i miodowy

5

@ToWinaSedziego Mało tego z kradzionych audi od somsiada

3

@Peciak Maciek jest zawsze 10 kroków przed nami, my ślepcy nie dostrzegamy jak Tusk rozgrywa całą Unię europejską

3

@Luciano99 Jowita co wleciała jak kula w kręgle

0

@Rl9k1nG Tabsów na sen nie ma za bardzo co polecać, bo one sprawiają że zasypiasz, ale jakość tego snu pozostawia wiele do życzenia , chyba że mowa o melatoninie, ta jeszcze całkiem spoko reguluje zasypianie

11

@Gracek10 Ale czego mu współczuć, chłop jest cuckoldem i co komu do tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?