Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 big black blacksmith
0
@Transu96 Jakie v2 petardy się puszcza w m1 a nie tylko dropic i expic całe życie
10
Komentarz usunięty
17
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
6
@esem91 Swoim prowokującym wpisem dalej zachęcasz żeby zrobić Ci na złość i kupić więcej petard, podczas gdyby będę dawał upust swojemu homo erectus możesz w tym czasie przygarnąć jakiegoś niepełnosprawnego ukraińca i się nim zająć, pozdrawiam
7
@BorzyKrzys No i niech se pisze, ja też mam prawo ocenić to jako debilizm.
25
@Ojciec5tkidzieci No ale po chuj publicznie taką opinię w ogóle wyrażać xD Rozumiem jakby Iga próbowała być modelką, ale wygląd nie jest jej mocną stroną, po cholerę to zaznaczać za każdym razem, masę takich wspisów już widziałem
0
@Katalończyk 99 Spełniłem swój polski obowiązek
1
@tadzik447 No mi też by się przydał :/
3
@HypeR Życie to słodko gorzka symfonia, odwieczna podróż przez wzloty i upadki, balansowanie między porządkiem, a chaosem, jeśli przeżywasz teraz wspaniały okres to spodziewaj się w najbliższej przyszłości jakiejś c*ujni, pozdrawiam
7
Chcecie dobrej nuty? To łapcie Walaszka jadącego wciąż po cyganach w 2023 xD
1
@MesQueUnClub96 Ja jestem tym pozytywnym Mariuszem, musi być też moje przeciwieństwo
1
@MesQueUnClub96 I dobrze i tak na bambie jest o jednego Maćka za dużo
0
@ranger3120 Ta, do usunięcia chyba
3
@Rust_Cohle Dzięki, na bambe zawsze można liczyć
0
Polecilibyscie jakiś dobry sklep internetowy z herbatą? Zamówiłem z kawherbatą sklep.pl zielony bazar, ale je*ią jakąś chemią i aromatami za mocnymi te herbaty trochę się zdziwiłem bo opinie niby dobre były
3
@FCB_dimiC Ale posiada również wady
5
@AFA90 Na nich to można donieść jeśli przyjdą do roboty trzeźwi
3
@Sysia11 Ta 50 odrazu, to że stary milioner nie znaczy że córcia i mama mają za pierdzenie dostawać grube pieniądze
9
@VegetaPolska Nie jestem, odczep się zboczeńcu
4
@Emhyr Syśka już wystalkowała na wszystkich możliwych mediach, a przewodniczący wydał ambasadzie rozkaz obserwowania na bieżąco gazet
1
@LS Zakolak wręcz o to prosi
2
@LS Nie jest, bo jak ktoś ma problem to się ciśnie z niego bekę dodatkowo
0
@sonek Daniel podstawa, może być też cynamonowy i miodowy
5
@ToWinaSedziego Mało tego z kradzionych audi od somsiada
3
@Peciak Maciek jest zawsze 10 kroków przed nami, my ślepcy nie dostrzegamy jak Tusk rozgrywa całą Unię europejską
3
@Luciano99 Jowita co wleciała jak kula w kręgle
0
@Rl9k1nG Tabsów na sen nie ma za bardzo co polecać, bo one sprawiają że zasypiasz, ale jakość tego snu pozostawia wiele do życzenia , chyba że mowa o melatoninie, ta jeszcze całkiem spoko reguluje zasypianie
11
@Gracek10 Ale czego mu współczuć, chłop jest cuckoldem i co komu do tego