Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 Trzymam za słowo :P
1
@kamyk_23 Nie odetchnie pełną piersią na pewno nie za rządów rudego
0
@KamQiX Always
0
@Janas11224 Bo jedno jest sąsiada co sobie z nim zdjęcia robisz, drugie ojca, więc w końcu będziesz miał jakieś swoje
2
@gumaz Nie chodzę sam z siebie, ale kobita jest wierząca, rodzina jest wierząca, więc siłą rzeczy człowiek już pójdzie raz na jakiś czas na jakieś chrzesty czy śluby, poudaje że się modli, szkoda mi robić jakieś afery i się wypisywać z kościoła, w życiu trza na kompromisy chodzić
3
@Sulimo Spytaj się księdza co myśli o inwazji Aegona na Gondor
3
@xvcWinterSoldier Fjuuużon ha!!
1
@hayek Nie cierpię jak ktoś zmienia profilowe po takim czasie xD
0
@arasz1819 Krzysztofy z rodziny La bambusowatych
0
@arasz1819 Kota ogonem araszu nie wykręcaj, znęcanie się nad kitkami to zła rzecz jest
0
@macio_944 Ale widziałem wcześniej znowu wyśmiewałeś kolegę który uznał Trzaskowskiego za narkomana, a z tego co widziałem podał później przesłanki które mogły o tym świadczyć, ja tylko chciałbym żebyśmy jako społeczeństwo potrafili trzymać bata nad politykami, nie dawać się za nich zabić tylko patrzeć im na ręce. Za dużo sobie już pozwalali właśnie przez wyborców którzy fanatycznie ich bronią, wystarczy popatrzeć jak te stare mohery dają się zabić za Kaczyńskiego :/
2
@arasz1819 A pan arasz prawie jak profesor Moody z Harego portfela, wszędzie widzi czarnoksiężników pisowców, może najwyższa pora do okulisty się udać, ewentualnie lekarza od głowy :)
0
@macio_944 A tam agresywnie odrazu, lubię sobie pośmieszkiwać z tej polityki, której jest tutaj pełno i z wyznawców którzy trzymają się kurczowo bronienia jednej partii. Nie jest tak przypadkiem z Tobą i z wyborcami Pisu czy Konfederacji? Też często wbijasz szpileczki :P
18
@Kgorecki2500 Rudy doskonale wie jak wzbudzić u swoich wyznawców dreszczyk emocji i wilgoć w majtasach, czekają jak na najnowszy odcinek serialu
3
@gumaz Ja miałem, ale mi zbanowali na 20 lat bo tam wyśmiałem raz Ronaldo czy kogoś
0
@marcin62 Jedyne co wampir powinien mieć czarne to szatę lol
1
@Kalin33 Messinho
1
@PoppersPose To nie było za samo nazwanie nerdem, kojarzę że toksyczny byłeś, ogarnij się chłopak to nie będziesz siedział
2
@DragonxNF Dużo, ale i tak przede mną jest co najmniej dwóch Mariuszy którzy miało w opór więcej xD
7
@TR3YWAY We mi też wrzuć
0
@LM10GOAT A to dziwne bo nie przypominam sobie żeby byli argentyńczykami
0
@partymaker To nie mnie przeproś tylko dział skautingu za brak zaufania
2
@barcuśl Niezły prank na chłopaku laska
0
@partymaker Myślę że jednak lepiej zaufać skautingowi niż jakiemuś randomowi z La bamby
2
@Rust_Cohle Co tu się odwaliło, Mario odpowiada Ci żartem na żart, jeszcze niedawno skończyło by się banem, musieliście się zbliżyć u tego elementa
2
@MarioVeB! Buried city
10
@wpwelement "czyli będzie mógł cie obrażać, a ty nawet tego nie zauważysz?" No na tym ma chyba polegać ta funkcja xD Moim zdaniem warto by zrobić kompromis i dać możliwość ignorowania użytkownika tak jak dotychczas, ale też całkowitej blokady. Na popularnych serwisach istnieje taka funkcja, więc nie rozumiem dlaczego tak zawzięcie się bronisz przed nią
4
@wpwelement "ale żeby obejrzeć to musisz kliknąć przecież."
No jak już zobaczy że ktoś mu odpowiedział to siłą rzeczy rozwinie ten komentarz bo go ciekawość zeżre, a zamysł był taki żeby pozbyć się interakcji z osobami z którymi się nie chce w nią wchodzić. Osobiście nie korzystałem jeszcze nigdy z tej funkcji, ale po tym co kolega napisał można stwierdzić że działa ona słabo i jest bezużyteczna
1
@adi7adi8 Co mnie pan wyrzuciłeś z oznaczania, nie jestem sezonowcem :(
5
@Tasde wódeczko wódeczko co z Ciebie za pani