21

@Kapitan hawk To wciąż mniej smutne życie niż obsesyjne śledzenie strony rywala, robienie z niej raportów i wyśmiewanie Cristiano już od paru ładnych lat :D

15

@Kapitan hawk No całkiem szybko cię zapiekł ten CR trzeba przyznać, ledwo co wróciłeś a tu na start hattriczek zabolał :D

4

@HighestInTheRoom Czy to jakaś mapa z CSa?

1

@misterio Da się i to całkiem łatwo, wystarczy szybkim ruchem przewinąć w dół, później lekko w górę i włala szek

0

@Rl9k1nG Tylko na telefonie, laptoki są od grania

0

@MesQueUnClub96 Timotejszalamej

1

@LM10GOAT Zrobić tyle to nie problem, ale że chciało się liczyć to szacun

0

@FcPortoFan1999 Majonez z pomidorów się nie robi

2

@TheNekro94 Niesamowite że tyle osób lubi wpierdzielać klej do tapet jakim jest winiary, ale jak to się mówi gusta i guściki

0

@MNSbEstEver Chodziło o to że jak masz rodzeństwo to gra bokserska jest zbędna, bo możesz boksować rodzeństwo na żywo

0

@Pixelo Miło że się przedstawiłeś

0

@Sulimo Gdzie trzyma tego Yamala

0

Żółta kartka bo chłop mu wjechał przed nogę xDD Przecież to jest żart

2

Shakira new album, Pique lubi to

1

Jaaaa pier*oooole

0

Co pograły chłopaki tera

0

@LM10GOAT Nie tylko twitterowa fanbaza jest upośledzona, nasza La bamba też produkuje ładne warzywa

1

@Arden Podobnie, ale jeszcze bym dodał ligę mistrzów i jakieś ważniejsze mecze La Liga, albo poszczególne mecze madryciaków jak wyczuwam okazję że wtopią

1

@kulek22 Pewnikiem @Sulimo

4

@Mezocyklon87 Oryginalny tekst: You're asking a lot of the sun.

0

@Transu96 Solidny argument

3

Komentarz usunięty

1

@Transu96 Chłop co lalkami gra na bokach obrony, co z tej Fify zrobili

12

@Kessie Wyrosła z niego już?

4

@TR3YWAY Masz pittbulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pier*olony rezus, zachwycasz się panem Kunta Kinte, marnujesz scieżkę najlepszego towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

1

@koksik2700 Kiedyś był limit dni które pokazywało,chyba 4600, chciałem go dobić, ale widzę że podnieśli poprzeczkę, ile teraz jest wie ktoś?

3

@KacperVEB Top 9 rankingu, to niezły przegryw, co powiedzieć w takim razie o reszcie tenisistów

2

Komentarz usunięty

8

@LjakRoberciik Lucek Company spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. I ta odpowiedzialność naprawdę jest ograniczona, spierdzielą i nie odpowiadają

1

@Faro Tyś widział łatwo, tak łatwo jak Fati zdobywa gole w Brighton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?