0

Jego klauzula to 30 mln ?

0

Ewentualne transfery Mo i Mane zapewne wznioslby budżet Liverpoolu :)

0

Nie powiedziałem złego słowa na Paulinho ;) Wszyscy się do mnie o niego sapali

0

No nie powiedziałbym, że to są bezsensowne wzmocnienia...

0

Z cały szacunkiem do Griezmanna, ale wolał bym Eriksena. Chociaż jakby przyszli obaj byłoby zacnie.

8

A mnie bardzo dziwi, chłop wiadomo chce grać po kontuzji kostki, ale nie grał przez większość sezonu, a Marek udowodnił swoją grą pozycję.

0

Nie wiem.... chociażby dlatego, że jedynym słabym punktem jest prawa obrona ? Reszta to doświadczeni, grający niesamowitą piłkę piłkarze ?

0

Pamiętam, że coś takiego mówił... Ale jak postapi wie tylko on sam.

0

Ziomek powiedziałem, że STRZELAM 75 jak nie mniej ... czytaj uważnie :)

0

Ma szansę, że zostanie trenerem... On powiedział, że dla trenera 3 lata w jednym klubie to max, bo wtedy kończą się pomysły i się "wypala".

0

Na tamte czasy strzelam, że 75 mln jak nie mniej to były kwoty kosmiczne.

0

W sumie racja :p

0

Arthur? Na pewno jest dojrzalszy pod względem gry niż ten Rodrygo

0

Justin niech jeszcze gra w ajaxie, bo jest za mlody... Ale Barca mogłaby zapewnić sobie prawo pierwokupu.

2

Jego ojciec powiedział że jeszcze za wcześnie na Justina w Barcelonie...

0

Wydawać kasę na cipeusza jakiegoś... Już lepiej przeznaczyć na dołożenia kasy na Arthura i sprowadzenie latem....

2

Ale to dziwnie wygląda...

2

No chyba ich popierdzieliło :)

0

Nikt nie osiagnie jego poziomu...

0

Ten cały prezes to kolejny kibic Śmietankowych ?

0

W okolicach września to Busi może biegać w każdym innym klubie z hiszpanii anglii lub francji

0

Komentarz usunięty

1

Panie Neymar Senior.... nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy...

1

Pewex

2

Jedyny słuszny komentarz.

2

Ziomus jaki idiota ? Marcelo zchodził i sie smial. Limo miał na pół ryja

0

Jeżeli nie został powołany to zapewne nie :v

0

Nie pierdziel bo w wielu spotkaniach byl kluczowy, ale znajdzie sie takich jak ty którzy od poczatku transferu gadają takie farmazony... Mogę się nie wiem o co założyć, że po spotkaniu z Getafe sie cieszyles jak małe dziecko po jego golu. Co do Denisa i Paulinho nie każdy jest Messim.

1

A moze 4-1-2-1-2 ? Fifą zalecialo, ale wygladaloby zacnie :)

0

Niestety nie mogl :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?