MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego klauzula to 30 mln ?
0
Ewentualne transfery Mo i Mane zapewne wznioslby budżet Liverpoolu :)
0
Nie powiedziałem złego słowa na Paulinho ;) Wszyscy się do mnie o niego sapali
0
No nie powiedziałbym, że to są bezsensowne wzmocnienia...
0
Z cały szacunkiem do Griezmanna, ale wolał bym Eriksena. Chociaż jakby przyszli obaj byłoby zacnie.
8
A mnie bardzo dziwi, chłop wiadomo chce grać po kontuzji kostki, ale nie grał przez większość sezonu, a Marek udowodnił swoją grą pozycję.
0
Nie wiem.... chociażby dlatego, że jedynym słabym punktem jest prawa obrona ? Reszta to doświadczeni, grający niesamowitą piłkę piłkarze ?
0
Pamiętam, że coś takiego mówił... Ale jak postapi wie tylko on sam.
0
Ziomek powiedziałem, że STRZELAM 75 jak nie mniej ... czytaj uważnie :)
0
Ma szansę, że zostanie trenerem... On powiedział, że dla trenera 3 lata w jednym klubie to max, bo wtedy kończą się pomysły i się "wypala".
0
Na tamte czasy strzelam, że 75 mln jak nie mniej to były kwoty kosmiczne.
0
W sumie racja :p
0
Arthur? Na pewno jest dojrzalszy pod względem gry niż ten Rodrygo
0
Justin niech jeszcze gra w ajaxie, bo jest za mlody... Ale Barca mogłaby zapewnić sobie prawo pierwokupu.
2
Jego ojciec powiedział że jeszcze za wcześnie na Justina w Barcelonie...
0
Wydawać kasę na cipeusza jakiegoś... Już lepiej przeznaczyć na dołożenia kasy na Arthura i sprowadzenie latem....
2
Ale to dziwnie wygląda...
2
No chyba ich popierdzieliło :)
0
Nikt nie osiagnie jego poziomu...
0
Ten cały prezes to kolejny kibic Śmietankowych ?
0
W okolicach września to Busi może biegać w każdym innym klubie z hiszpanii anglii lub francji
0
Komentarz usunięty
1
Panie Neymar Senior.... nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy...
1
Pewex
2
Jedyny słuszny komentarz.
2
Ziomus jaki idiota ? Marcelo zchodził i sie smial. Limo miał na pół ryja
0
Jeżeli nie został powołany to zapewne nie :v
0
Nie pierdziel bo w wielu spotkaniach byl kluczowy, ale znajdzie sie takich jak ty którzy od poczatku transferu gadają takie farmazony... Mogę się nie wiem o co założyć, że po spotkaniu z Getafe sie cieszyles jak małe dziecko po jego golu. Co do Denisa i Paulinho nie każdy jest Messim.
1
A moze 4-1-2-1-2 ? Fifą zalecialo, ale wygladaloby zacnie :)
0
Niestety nie mogl :D