MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i to jak xD! Postaw sie w jego miejscu... wprowadzilby mlodych w meczu na jednym z najtrudniejszych obiektow do gry i zapewne by przegrał, to nie zostawiono by po nim suchej nitki. Myśl...
2
Z Varem czy bez, hiszpańscy sędziowie to jedno wielkie, głębokie DNO.
0
Komentarz usunięty
6
Człowieku kontrakt z Realem i tyle... Moim zdaniem Ronaldo w tamtym roku powinien miec nizsza karte
0
Z Barcelony do PSG ?
0
Możliwe, ale takich na szczęście nie masz... Podejrzewam, że zamiast mózgu to orzech... albo i tego tam nie ma ;)
0
Widać jest nas zdecydowana mniejszość co do decyzji trenera...
1
Usuń konto, proszę...
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Jest jest ;) Głowa zawodnika Celty jest wysunieta. Pamiętaj ze reka nie zalicza sie do lini spalonego ;)
0
Dzięki :D Będę miał co oglądać xD
1
Siemano co polecacie ? Stranger Things czy Narcos ? Dom z Papieru juz obejrzalem :)
0
Aaaa xD Dziena :,D
0
Rafa pojedzie sankami w zimę do innego klubu ! :)
0
Nie wiem kto to pani 5 ale normalnie przepiekna xD
5
Wszyscy patrzą na Marcelo jaki to on nie jest zajebisty przez pryzmat jego techniki, a nie gry obronnej... Alba lepiej broni... Chociazby potwierdza to zmiana Marcelo w meczu z Gironą.
1
Nie skreślaj Realu...
0
Czy LM bedzie mozna zonaczyc w NC+ ? Slyszalem ze polsat tez dal prawa ale nie wiem czy to prawda.
0
:D Słyszałem, że ma być na netflixsie... tak mnie wciągneło, że nie mogę się doczekać :P
1
Orientuje się ktoś kiedy bedzie mozna obejrzec 3 sezon Domu z Papieru ? Chodzi mi o dokladniejsza date bo ze w 2019 to wiem :v
0
Dzięki wszystkim :)
0
Na jakim kanale można zobaczyć losowanie do LM?
0
Skończ....
4
Nie rozumiem tego jak Girona nie wygrała z Valladolid... chyba, że murawa była tak wspaniała jak w meczu Barcy.
1
Nie no wiesz jak wygra tryplet to w finale ma źle wyczyszczone pantofle... zawsze znajdą byle gówno, żeby się przyczepić...
2
Ale ważne, że jest zwycięstwo :v
1
Widzę, że jedyny zdrowo myśłący człowiek na tej stronie :) I najlepsze, że nie "taktyk" :D
1
Jaki masz powód ? 2 zwycięstwa i jest dobrze... Najlepiej dać Puiga Mirande Exzeite Malcoma Vidala Munira za kluczowych graczy na mecz z Valladolid, przepieprzyć i będzie cacy :)
0
Gra nie mogłabyć inna, jeżeli boisko jest do dupy... Kurde widzę, że z Ciebie niezły taktyk :) No zapewnie zostanie zwolniony... ;)
0
Lidera środka pola chcesz wywalic xD! 4 lata temu też Real V był słaby i dostaliśmy w dupę 1:0 -,- To nie PIEKARZE Z EKSTRAKLASY.