Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Spróbowałbym z Olmo w tym momencie
0
@bezalkoholowy wszystko byleby nie jakiś Sharp czy Hisense
2
Takim zachowaniem to nie polepszył swojej sytuacji.
0
@buglikos Raczej zostaje status quo. Dopiero na 26/27 klasowa 9
0
@AxelF są sytuacje, że nie da się zrobić tej przerwy powyżej 72h. Jeśli mecze w LM grasz środa - wtorek o 21 to ligowy grasz w sobotę o 21. No nie da się po prostu inaczej
14
Taki komunikat to miał iść, gdy to samo mówili w Madrycie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca Nie mylisz się. Taki gol, a w ostatecznym rozrachunku nic on nie dał ;)
0
@bart_azz Inter czy PSG były w gronie faworytów.
0
@SZYCHA0005 jak mogą być chłopie zaskoczeni? Dostali lanie w pierwszym meczu to co mieli zrobić w drugim? Prosić o najniższy wymiar kary? Oczywiste było, że zaatakują
1
@barcanawieki To fajnie, bo PSG dopiero w ewentualnym finale
1
@GeneralXavi Senyszyn
14
Oczywiste. Jeden klasyk robiony pod Europę, a jeden pod Azje
9
@barcelonaLM Zapytaj prezydenta Warszawy
4
@Derpowsky Nie zdążą.
11
@gukwa bardziej chodzi o uwalenie Barcelony
0
@Muszynianka Na pewno zostanie ukarany brakiem premii :)
5
Nudny wyścig jak Monako
34
Psycha siadła chyba po tej Argentynie. Dobra robota Matsa bo jeszcze wyłapałby czerwoną.
1
@Aureczek tego biegu za Bale'em to nigdy mu nie zapomnę
1
@Gaucho Zmęczenie robi już swoje. Mamy kwiecień i gramy non stop
1
@DTMisTheBest Raczej niemożliwe. Dzisiaj już czuję ciężary
2
@Pablozeusz Może Puchar Gampera?
0
@Piotrek1993 Ten piąty nie byłoby chyba fajnie przegrać
6
@korn234 Nie ma na to szans. Co najwyżej nie będą mogli dalej grać.
0
@SelloutCrowd Też nad tym ubolewam. Jak wstać o 4 w czwartek :)
0
@mcsarna A ja sądzę, że tą grą zaraz zrobią finał CdR i finał LM. Nie raz już to przerabialiśmy. Jeśli my im piłki nie wybijemy z głowy to oni zgarniają tytuły hurtowo.
0
@wozniak1221 oficjalna strona Barcy
1
Oby dobry wynik do przerwy i dać odpocząć Laminowi
0
@FcPortoFan1999 Dla Polski lepszy byłby zimowy