Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sporo osób to pamięta. Zresztą często jest to przytaczane, to byl zwykły rabunek i nie można tego nazwać inaczej. Gol Leo był w pełni prawidłowy i należało się nam mistrzostwo i ta brama Alexisa wtedy..
2
Szkoda, że nie wspomniał ile z tych 32 ich tytułów on pamięta ;D
2
Na dwa ostatnie niewygrane mistrzostwa Barcelony oba były skradzione. Real, gdy wygrywał to sędziowie przyznali im kilkanaście punktów z kradzieży, a triumf Atleti każdy widział jak sędzia zabrał gola Messiego
0
ja bym jeszcze Pique dał ;)
11
El crack total. Geniusz, dziś zapieprzał aż miło. Nie zawiódł mnie w tym sezonie. Oby tak dalej Luisito!
1
Miał rację. On jest piłkarzem nie dobrym, a wybitnym
1
tak
0
I Pichichi i Złoty But jest jego. Należą się mu, jest genialny
2
WTC jest też w BCN ;D Może nie aż tak ładne, ale jest ;)
0
Superpucharze Hiszpanii, a nie Europy
0
Granada to klub, a miasto w Hiszpanii to Grenada.
1
Nie ma sprawy. Sam nie raz robię błędy, w które potem sam nie wierzę ;D
0
porównując coś z czymś nie stawiamy przecinków ;) Barceloną a Madrytem jest poprawnie ;)
1
Głupota totalna, bo to jest ta chwila na którą czeka się 10 miesięcy i piłkarzom jutro należy się ten pucharu jak psu buda
0
francuski ;)
1
Cóż to była za trójka legend. Jak ja za nimi tęsknie
0
Tak. Oprócz wspomnianej w klauzuli w kontrakcie klub kupujący musi w dodatku zapłacić 50% tej kwoty podatku skarbowi państwa.
0
Nie ma kosztów. Ale trudno wynegocjować jak najwyższą klazulę ze względu na agenta jak i piłkarza. Agenci i piłkarze chcą być ta była jak najniższa by miał w razie wypadku jak odejść. Klub jednak cche sie zabezpieczyć, w Niemczech np. w ogóle nie ma klauzul co utrudnia negocjacje z innymi klubami i to tylko ich wola jest czy chcą go sprzedać czy nie
1
Póki co poczekajmy na koniec sezonu we Francji, bo sam powtarza, że decyzja zapadną po sezonie. Prasa sugeruje, że dziś wylądał w BCN, ale chyba to ściema
13
W sobotę o 19 wszyscy liczymy na otwieranie szampanów!! ;D
0
21.30
4
Chyba wtedy oboje zostają Pichichi
0
Cieszę się, ze Luis trafił dwie bramki i już niemal na pewno zostanie Pichichi i ze Złotym Butem. Należy mu się to jak psu buda.
0
Nie to nie działa w ten sposób. Przyjmijmy wersję, że Barca spada do drugiej ligi, a nasze rezerwy są na premiowanym miejscu do awansu do pierwszej ligi. Wówczas pierwszy zespół spada do drugiej ligi, a rezerwy mimo że wywalczyły awans to spadają do 3 ligi. Tak to właśnie wygląda.
1
na pewno bym nie wszedł na fcbarca,com i się tym pochwalił... ludzie którzy tak szybko dorabiają sie kasy równie szybko ją tracą, taka prawda
0
nie
0
możesz ;)
0
dobre i 24 zł, ja niestety tylko dwójeczka ;p
0
tak? to powiedz to ludziom, którzy zostali dzięki tej loterii milionerami. Na przykład ciekawe czy tego samego zdania jest facet czy tam babka co wygrała 35 mln
0
No panie i panowie kto z was czeka na zostanie dziś milionerem? ;D