0

Sporo osób to pamięta. Zresztą często jest to przytaczane, to byl zwykły rabunek i nie można tego nazwać inaczej. Gol Leo był w pełni prawidłowy i należało się nam mistrzostwo i ta brama Alexisa wtedy..

2

Szkoda, że nie wspomniał ile z tych 32 ich tytułów on pamięta ;D

2

Na dwa ostatnie niewygrane mistrzostwa Barcelony oba były skradzione. Real, gdy wygrywał to sędziowie przyznali im kilkanaście punktów z kradzieży, a triumf Atleti każdy widział jak sędzia zabrał gola Messiego

0

ja bym jeszcze Pique dał ;)

11

El crack total. Geniusz, dziś zapieprzał aż miło. Nie zawiódł mnie w tym sezonie. Oby tak dalej Luisito!

1

Miał rację. On jest piłkarzem nie dobrym, a wybitnym

1

tak

0

I Pichichi i Złoty But jest jego. Należą się mu, jest genialny

2

WTC jest też w BCN ;D Może nie aż tak ładne, ale jest ;)

0

Superpucharze Hiszpanii, a nie Europy

0

Granada to klub, a miasto w Hiszpanii to Grenada.

1

Nie ma sprawy. Sam nie raz robię błędy, w które potem sam nie wierzę ;D

0

porównując coś z czymś nie stawiamy przecinków ;) Barceloną a Madrytem jest poprawnie ;)

1

Głupota totalna, bo to jest ta chwila na którą czeka się 10 miesięcy i piłkarzom jutro należy się ten pucharu jak psu buda

0

francuski ;)

1

Cóż to była za trójka legend. Jak ja za nimi tęsknie

0

Tak. Oprócz wspomnianej w klauzuli w kontrakcie klub kupujący musi w dodatku zapłacić 50% tej kwoty podatku skarbowi państwa.

0

Nie ma kosztów. Ale trudno wynegocjować jak najwyższą klazulę ze względu na agenta jak i piłkarza. Agenci i piłkarze chcą być ta była jak najniższa by miał w razie wypadku jak odejść. Klub jednak cche sie zabezpieczyć, w Niemczech np. w ogóle nie ma klauzul co utrudnia negocjacje z innymi klubami i to tylko ich wola jest czy chcą go sprzedać czy nie

1

Póki co poczekajmy na koniec sezonu we Francji, bo sam powtarza, że decyzja zapadną po sezonie. Prasa sugeruje, że dziś wylądał w BCN, ale chyba to ściema

13

W sobotę o 19 wszyscy liczymy na otwieranie szampanów!! ;D

0

21.30

4

Chyba wtedy oboje zostają Pichichi

0

Cieszę się, ze Luis trafił dwie bramki i już niemal na pewno zostanie Pichichi i ze Złotym Butem. Należy mu się to jak psu buda.

0

Nie to nie działa w ten sposób. Przyjmijmy wersję, że Barca spada do drugiej ligi, a nasze rezerwy są na premiowanym miejscu do awansu do pierwszej ligi. Wówczas pierwszy zespół spada do drugiej ligi, a rezerwy mimo że wywalczyły awans to spadają do 3 ligi. Tak to właśnie wygląda.

1

na pewno bym nie wszedł na fcbarca,com i się tym pochwalił... ludzie którzy tak szybko dorabiają sie kasy równie szybko ją tracą, taka prawda

0

nie

0

możesz ;)

0

dobre i 24 zł, ja niestety tylko dwójeczka ;p

0

tak? to powiedz to ludziom, którzy zostali dzięki tej loterii milionerami. Na przykład ciekawe czy tego samego zdania jest facet czy tam babka co wygrała 35 mln

0

No panie i panowie kto z was czeka na zostanie dziś milionerem? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?