Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na 99% Dani odchodzi. W niedzielę pożegnał się z kolegami i poinformował ich, że odchodzi do Juventus.
Oficjalne potwierdzenie w przyszłym tygodniu.
1
Chore było to, że ktoś zgodził się taki zapis w kontrakcie.
0
Nie, nie przerabiana
0
Obrona to jest jeden wielki dramat. 3/4 odejdzie, ciekawe kogo kupimy..
2
Jak chcesz uzyskać klauzulę, skoro kończy mu się kontrakt? Fuck logic.
7
Antimadridista, tyle w temacie
0
http://allegro.pl/show_item.php?item=6222065783
Jakby ktoś chciał kupić tanio konsolę to zapraszam ;)
0
Ew. RAC 1.
22
Nie wiem jak wy sądzicie, ale Alves ostatnio gra znakomicie i ja bym go jeszcze u nas zostawił. Facet daje taką pozytywnę energię i jest tak barwną postacią naszego zespołu, że łezka się zakręci gdy bedzie odchodził
0
Motywację i siłę nie wiem z czego czerpię ten facet ale jestem dla niego pełen podziwu. W każdym meczu daje z siebie 100%, zapieprza na boisku aż miło. Zdrowia Luis!
0
Suarez płacze, chyba koniec CA
5
każdy kto prosi o link do meczu powinien dostać bana
1
Nie przesadzaj z tą piątką. Wystarczy 1-0 po samobóju Krychowiaka
0
To ustalane jest przed sezonem. Gdyby np. takie Atletico czy Real grało dziś w finale PK to mieliby w ten sam dzień grać finał LM? No nie, i to dlatego tak jest
1
Ale która ekipa, bądź przynajmniej podaj rocznik zawodników
0
Dzięki, własnie tak przypuszczałem że to było naprawdę dawno temu. A jeśli chodzi o rozgrywki europejskie orientujesz się może?
4
Dalej w Sevilli
28
Sezon zakończony dubletem brałbym w ciemno. Nie pozostaje nic innego jak o 21.30 zasiąść przed ekranem i delektować się hiszpańską przystawką sezonu
1
Zgadza się. PSG z trypletem bo jeszcze puchar ligi francuskiej
2
Świetnie sie slucha nie to co jego kolega Marcin Zewlakow...
0
co sądzicie o tej koszulce?
http://allegro.pl/koszulka-barca-nike-fc-barcelona-home-replica-l-i5597501707.html#thumb/1
2
Pewnie, że tak. Niech zdrowieje córeczka
1
Bravo może przegapić Copa Americę ze względu na chorobę krwi nowo narodzonej córki. [ElMerciurio]
0
W końcu zarząd coś mądrego wynegocjował. To są astronomiczne kwoty, które pozwolą nam utrzymać Neymara i Messiego jeszcze przez wiele lat
0
Mogę i kurierem, nie byłoby problemu
0
Nie chce ktoś kupić xbox 360?
http://allegro.pl/xbox-360-slim-e-250-gb-gry-i6205465891.html
0
Dziwne, że ochrona nie interweniowała od początku. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne dla zawodników
1
Oba kluby chciały 18-19, a będzie 21.30
0
Barcelona wczoraj
0
ligue 1 to trochę taka parodia bo tam poziom słabiutki..