@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)
No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)
@LukaszFan Byly newsy i to od powaznych zrodel ze Atleti chcę go przedłużyć a on sie na to nie zgadza i z Cholo ma zgrzyty Julian, a druga sprawa to jak zaczęła interesować się nim Barca to jest bardzo chętny do odejścia.
Odwidzialo mu sie bo nic nie wygral z tymi przegrywami, a on chce wygrywać trofea co podkreslal w wywiadach.
@LukaszFan Skąd mozesz wiedziec co zrobi? Gadales z nim? Jak będzie chciał odejść do Barcy to sie postawi i odejdzie, bo sam wie ze jesteśmy nim zainteresowani.
@Kgorecki2500 Nie wypełni bo nie chce nawet przedłużyć kontraktu i wie ze Barca jest nim zainteresowana.
@LukaszFan No jak sie postawi to będą musieli go sprzedać, z niewolnika nie ma pracownika, z resztą Atleti nie jest z tych klubów ze trzymają zawodnika na siłę więc będzie chciał Julian to odejdzie.
Atlético Madryt NIE będzie miało łatwego zadania, jeśli chodzi o zatrzymanie Juliána Álvareza. Kilka drużyn jest nim BARDZO zainteresowanych, a podpisanie nowej umowy z Atleti jest bardzo mało prawdopodobne i nigdy nie było to konkretnym planem. @FabrizioRomano
(🌕) JUST IN: It's NOT going to be easy for Atlético de Madrid to keep Julián Álvarez. Several teams are VERY interested in him and the new contract at Atleti is very very unlikely and it's never been concrete. @FabrizioRomano 🚨🇦🇷 https://t.co/enDsskPsNY">pic.twitter.com/enDsskPsNY
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) May 24, 2026
@mekston dzis dublet albo hattrick wlatuje, Phila slaba w huk w tym sezonie to GOAT powinien postrzelać, w dodatku to jego ostatni mecz w barwach Interu Miami przed przerwą na MŚ;-)
Ja wlasnie pomyśle do poniedziałku ale chyba powine bo i tak urlop mam i skonczylem juz gry ktore pokupowalem wcześniej wiec Bondzik siądzie idealnie ;P
Jedynie Crimsona zostalo mi skończyć ale go nie wliczam bo on dlugi bardzo jest ;D w niego gram z nudow ;P
@Adran360 z Dragon Balla mialem wszystkie karty plus te limitowane z Chio Czipsow, zostały niestety na poprzedniej chacie, wyprowadzalem sie i zapomnialem o nich xD
0
@Arkon Julian chce zostać w Hiszpanii i jedynym kierunkiem gdzie chce odejść jest Barcelona, sam to powiedział w wywiadzie.
@DonCarletto @daniel32778 Na szczęście w Atleti jest Alemany, więc negocjacje będą proste.
1
@daniel32778 Nie jest wykluczone, w tym okienku odejdzie.
@DonCarletto Atleti nie jest klubem który trzyma zawodnikow na siłę, jak Julian powie ze odchodzi to odejdzie.
@Czajka90 na ryby bo nad wodą lubię siedzieć;D
0
@LukaszFan Dla mnie akurat te co podawaly to spoko są, bo duzo sie sprawdzało od nich. ;-)
0
@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)
No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)
0
@LukaszFan Byly newsy i to od powaznych zrodel ze Atleti chcę go przedłużyć a on sie na to nie zgadza i z Cholo ma zgrzyty Julian, a druga sprawa to jak zaczęła interesować się nim Barca to jest bardzo chętny do odejścia.
Odwidzialo mu sie bo nic nie wygral z tymi przegrywami, a on chce wygrywać trofea co podkreslal w wywiadach.
2
@LukaszFan Skąd mozesz wiedziec co zrobi? Gadales z nim? Jak będzie chciał odejść do Barcy to sie postawi i odejdzie, bo sam wie ze jesteśmy nim zainteresowani.
@Kgorecki2500 Nie wypełni bo nie chce nawet przedłużyć kontraktu i wie ze Barca jest nim zainteresowana.
Tym akcentem kończę temat.
4
@daniel32778 Ja chcę finał Argentyna vs Hiszpania i niech się dzieję wola nieba wtedy ;D
3
@LukaszFan No jak sie postawi to będą musieli go sprzedać, z niewolnika nie ma pracownika, z resztą Atleti nie jest z tych klubów ze trzymają zawodnika na siłę więc będzie chciał Julian to odejdzie.
@Kgorecki2500 juz wytłumaczyłem o co mi chodzilo.
3
@Comentateiro Za niecałe dwa miesiące z pucharem w górze;-)
2
@DonCarletto No i co ze ma, z niewolnika nie ma pracownika.
Będzie chciał to odejdzie.
10
Atlético Madryt NIE będzie miało łatwego zadania, jeśli chodzi o zatrzymanie Juliána Álvareza. Kilka drużyn jest nim BARDZO zainteresowanych, a podpisanie nowej umowy z Atleti jest bardzo mało prawdopodobne i nigdy nie było to konkretnym planem. @FabrizioRomano
Bardzo dobrze ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@kubix05 Dokładnie tak Kubuś ;-)
2
@kubix05 Dziś byłem pierwszy ;-)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16896468#comment-16896468
4
No i dobrze, czyli jazda po Julka ;-))
18
MessiDay ;-)
Z dzis na jutro o 1, Inter Miami podejmie u siebie ostatnią w tabeli Philadelphie, mecz w AppleTV.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@mekston dzis dublet albo hattrick wlatuje, Phila slaba w huk w tym sezonie to GOAT powinien postrzelać, w dodatku to jego ostatni mecz w barwach Interu Miami przed przerwą na MŚ;-)
8
Mistrz Świata z 2022 roku z Reprezentacją Argentyny, Rodrigo De Paul obchodzi dziś swoje 32 urodziny.
Feliz Cumpleaños Rodri!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@tomek8756 i po co bylo spamować na priv do @wpwelement ?^^
@clyde a co Karolina dostałaś dickpicka od kogoś tutaj?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewno od @Kessie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Messibestplayerintheworld mi sie wydaje ze da radę pod tym względem ale ja to i tak nie wymagam cudow, wazne zeby sie fajnie i przyjemnie gralo ;-)
@PatrychoO Rozumiem Patryku ;-)
2
@Messibestplayerintheworld To ja Ci juz mowie pierwszą kozak w uj będzie Byku ;D
Ja to czekam zeby w to cudo już zagrać;-))
@Sergio_Devils to ladnie lecisz z grami ;D
Gta to obowiązek nawet koło wywale jak będzie trzeba ;P
0
@Kgorecki2500 Rozumiem o co chodzi ;-) ja wlasnie kupie bo widzialem po filmikach ze mocna gra sie szykuje.
1
@Messibestplayerintheworld Rozumiem a ja wlasnie zacząłem kupować na premierę bo mam większą frajde z tego ;D
Noo ale za Forze to chcą dużo;P
Ja to na Goticzka juz czekam, oplacony leży w bibloteczce i czeka na premierę;D
0
@clyde haha ja to samo i to za duzo wydalem a jeszcze przed nami Gta VI ;D bedzie ciekawie w listopadzie/grudniu xD
Oo rower dobra sprawa ;-)
4
007 First Light kupujecie na premierke?
Ja wlasnie pomyśle do poniedziałku ale chyba powine bo i tak urlop mam i skonczylem juz gry ktore pokupowalem wcześniej wiec Bondzik siądzie idealnie ;P
Jedynie Crimsona zostalo mi skończyć ale go nie wliczam bo on dlugi bardzo jest ;D w niego gram z nudow ;P
@clyde @Mario96w @macio_944 @Kgorecki2500 @PatrychoO @Messibestplayerintheworld
4
@LAMC_10 jak juz mowisz o kibicach to ciekawe gdzie jest "scyzoryk scyzoryk tak na mnie wołają" ;D
@mekston @Adran360 @Lanosss Wy wiecie o kogo chodzi bo dawno go tu widzialem haha
4
@Adran360 No ja od zawsze w bloku mieszkam i wiem o czym piszesz ;D
4
@blakkudium to karty, 6 sztuk jest ;-)
@Adran360 współczuję:-(
5
@blakkudium @Adran360 ja ostatnio sobie dla jaj wziąłem paczuszke kart panini i patrzcie co upolowałem;D
https://ibb.co/r2FfTJxw
3
@blakkudium Oo to ladnie zes pojechał ;-)
@Adran360 z Dragon Balla mialem wszystkie karty plus te limitowane z Chio Czipsow, zostały niestety na poprzedniej chacie, wyprowadzalem sie i zapomnialem o nich xD
Dzis na allegro mialbym z 500zl za tą kolekcje ;D
1
@blakkudium mam gdzieś albumy nawet w szafie, 2006 to prawie caly owalilem ;D