0

@Arkon Julian chce zostać w Hiszpanii i jedynym kierunkiem gdzie chce odejść jest Barcelona, sam to powiedział w wywiadzie.

@DonCarletto @daniel32778 Na szczęście w Atleti jest Alemany, więc negocjacje będą proste.

1

@daniel32778 Nie jest wykluczone, w tym okienku odejdzie.

@DonCarletto Atleti nie jest klubem który trzyma zawodnikow na siłę, jak Julian powie ze odchodzi to odejdzie.

@Czajka90 na ryby bo nad wodą lubię siedzieć;D

0

@LukaszFan Dla mnie akurat te co podawaly to spoko są, bo duzo sie sprawdzało od nich. ;-)

0

@LukaszFan Zobaczymy co wyjdzie po MŚ, ja jestem pozytywnie nastawiony, po ostatnich newsach z topowych źródeł to nawet bardzo, czekam na lipiec az sie okienko otworzy ;-)

No i czekam na zgrupowanie Argentyny wtedy będzie rozmowa między Julkiem a dziennikarzem Gastonem Edulem, więcej będzie można sie dowiedzieć. ;-)

0

@LukaszFan Byly newsy i to od powaznych zrodel ze Atleti chcę go przedłużyć a on sie na to nie zgadza i z Cholo ma zgrzyty Julian, a druga sprawa to jak zaczęła interesować się nim Barca to jest bardzo chętny do odejścia.

Odwidzialo mu sie bo nic nie wygral z tymi przegrywami, a on chce wygrywać trofea co podkreslal w wywiadach.

2

@LukaszFan Skąd mozesz wiedziec co zrobi? Gadales z nim? Jak będzie chciał odejść do Barcy to sie postawi i odejdzie, bo sam wie ze jesteśmy nim zainteresowani.

@Kgorecki2500 Nie wypełni bo nie chce nawet przedłużyć kontraktu i wie ze Barca jest nim zainteresowana.

Tym akcentem kończę temat.

4

@daniel32778 Ja chcę finał Argentyna vs Hiszpania i niech się dzieję wola nieba wtedy ;D

3

@LukaszFan No jak sie postawi to będą musieli go sprzedać, z niewolnika nie ma pracownika, z resztą Atleti nie jest z tych klubów ze trzymają zawodnika na siłę więc będzie chciał Julian to odejdzie.

@Kgorecki2500 juz wytłumaczyłem o co mi chodzilo.

3

@Comentateiro Za niecałe dwa miesiące z pucharem w górze;-)

2

@DonCarletto No i co ze ma, z niewolnika nie ma pracownika.

Będzie chciał to odejdzie.

10

Atlético Madryt NIE będzie miało łatwego zadania, jeśli chodzi o zatrzymanie Juliána Álvareza. Kilka drużyn jest nim BARDZO zainteresowanych, a podpisanie nowej umowy z Atleti jest bardzo mało prawdopodobne i nigdy nie było to konkretnym planem. @FabrizioRomano



Bardzo dobrze ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@kubix05 Dokładnie tak Kubuś ;-)

4

No i dobrze, czyli jazda po Julka ;-))

18

MessiDay ;-)



Z dzis na jutro o 1, Inter Miami podejmie u siebie ostatnią w tabeli Philadelphie, mecz w AppleTV.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@mekston dzis dublet albo hattrick wlatuje, Phila slaba w huk w tym sezonie to GOAT powinien postrzelać, w dodatku to jego ostatni mecz w barwach Interu Miami przed przerwą na MŚ;-)

8

Mistrz Świata z 2022 roku z Reprezentacją Argentyny, Rodrigo De Paul obchodzi dziś swoje 32 urodziny.



Feliz Cumpleaños Rodri!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@tomek8756 i po co bylo spamować na priv do @wpwelement ?^^

@clyde a co Karolina dostałaś dickpicka od kogoś tutaj?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewno od @Kessie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Messibestplayerintheworld mi sie wydaje ze da radę pod tym względem ale ja to i tak nie wymagam cudow, wazne zeby sie fajnie i przyjemnie gralo ;-)

@PatrychoO Rozumiem Patryku ;-)

2

@Messibestplayerintheworld To ja Ci juz mowie pierwszą kozak w uj będzie Byku ;D

Ja to czekam zeby w to cudo już zagrać;-))

@Sergio_Devils to ladnie lecisz z grami ;D

Gta to obowiązek nawet koło wywale jak będzie trzeba ;P

0

@Kgorecki2500 Rozumiem o co chodzi ;-) ja wlasnie kupie bo widzialem po filmikach ze mocna gra sie szykuje.

1

@Messibestplayerintheworld Rozumiem a ja wlasnie zacząłem kupować na premierę bo mam większą frajde z tego ;D

Noo ale za Forze to chcą dużo;P

Ja to na Goticzka juz czekam, oplacony leży w bibloteczce i czeka na premierę;D

0

@clyde haha ja to samo i to za duzo wydalem a jeszcze przed nami Gta VI ;D bedzie ciekawie w listopadzie/grudniu xD

Oo rower dobra sprawa ;-)

4

007 First Light kupujecie na premierke?

Ja wlasnie pomyśle do poniedziałku ale chyba powine bo i tak urlop mam i skonczylem juz gry ktore pokupowalem wcześniej wiec Bondzik siądzie idealnie ;P

Jedynie Crimsona zostalo mi skończyć ale go nie wliczam bo on dlugi bardzo jest ;D w niego gram z nudow ;P

@clyde @Mario96w @macio_944 @Kgorecki2500 @PatrychoO @Messibestplayerintheworld

4

@LAMC_10 jak juz mowisz o kibicach to ciekawe gdzie jest "scyzoryk scyzoryk tak na mnie wołają" ;D

@mekston @Adran360 @Lanosss Wy wiecie o kogo chodzi bo dawno go tu widzialem haha

4

@Adran360 No ja od zawsze w bloku mieszkam i wiem o czym piszesz ;D

4

@blakkudium to karty, 6 sztuk jest ;-)

@Adran360 współczuję:-(

5

@blakkudium @Adran360 ja ostatnio sobie dla jaj wziąłem paczuszke kart panini i patrzcie co upolowałem;D

https://ibb.co/r2FfTJxw

3

@blakkudium Oo to ladnie zes pojechał ;-)

@Adran360 z Dragon Balla mialem wszystkie karty plus te limitowane z Chio Czipsow, zostały niestety na poprzedniej chacie, wyprowadzalem sie i zapomnialem o nich xD

Dzis na allegro mialbym z 500zl za tą kolekcje ;D

1

@blakkudium mam gdzieś albumy nawet w szafie, 2006 to prawie caly owalilem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?