0

Lechu co poleciał z końcem Barcelony xD

0

Zdarza się najlepszym, gramy dalej.
Messi czy Ronaldo też nie raz pudłowali

4

Moje 3 prawdy futbolu na 2 połowę:
Casado za Olmo i Pedri wyżej
Balde za Martina
Ronny za bezproduktywnego Torresa

5

Pedri jakie ciasteczko :D

0

Dalej są tutaj osoby, które chcą tego sabotazystę w tym klubie? Było go sprzedać, jak mogliśmy dostać spore siano, to Laporta wolał przedłużać mu kontrakt...

1

O znowu Lechu Olłowski na majku :D

2

@RoberDzik Właśnie dlatego kibicuje się klubowi jako całokształt. Piłkarze przychodzą, potem odchodzą, a z klubem będziesz na zawsze :)

0

@mekston Słyszymy, wszyscy mamy telewizory.

0

@MichuZ44 Szkoda, że Latifi już nie jeździ :p

0

@Pomimo27 Celnie o Hamiltonie za czasów jazdy w Mercedesie.

0

@Aragorn33 Nie no, co jak co, też nie cierpię Realu a już tym bardziej Viniciusa, ale bądźmy poważni, to jest klarowny karny xD

0

Obrzydliwe, ale jak widać pseudo gwiazdkom pieniążki nie śmierdzą.


0

@4drian0 Indie i tak lepiej niż Izrael, Korea Północna czy jakiś Pakistan

1

@jeonek Napewno większa niż w Bundeslidze gdzie na ostatnie 13 sezonów Bayern 12-krotnie zdobył mistrzostwo. Poza tym La Liga jako liga jest dużo ciekawsza do oglądania dla postronnego widza niż Niemiecka.

@fart Bayernowi w Bundeslidze może zagrozić tylko i wyłącznie sam Bayern, reszta to śmiech na sali. Wieczni frajerzy z Dortmundu, którzy przegrywają mistrzostwo podane na tacy jak w sezonie 22/23, sztuczny twór z Lipska, którego ambicją jest zakwalifikowanie się do LM, czy Bayer, który zamiast się wzmacniać po mistrzowskim sezonie, to wolał się rozsprzedać, o reszcie nawet nie wspominam, bo to typowi dostarczyciele punktów i kolejne ofiary Kane'a xD

1

@fart Nic nadzwyczajnego, liga pokroju Ligue 1, gdzie już przed startem sezonu wiesz kto będzie mistrzem. Wiadomo, raz na ruski rok zdarzają się wyjątki jak Bayer czy Monaco, ale na dłuższą metę ciężko się ogląda te ligi, właśnie przez brak konkurencyjności. Zobaczymy dokąd zajdą w LM, bo to tak naprawdę te rozgrywki zweryfikują to jak bardzo są mocni, bo w Bundeslidze nie mają żadnej konkurencji.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Brak słów kur... żółta za takie coś xD

0

Remontada is possible!

0

Kur, już się wydarłem, że obronił, a tu jednak wpadło

3

Ale skasztanił to podanie

0

@Faro Jak Ci nie pasuje mistrzostwo Hiszpanii, i bardziej liczy się dla ciebie wygrana LM, to zawsze możesz się przerzucić na kibicowanie Realowi, oni wygrywają ją dosyć często...

0

Można wyłączyć...

0

@12Frost12 Święcicki nie kibicuje Realowi jakby coś.

0

Niezły ten Mastantuono

0

@Czajka90 Nie, bliżej mam do Warszawy aniżeli Radomia

2

Zwycięstwo Radomiaczka oraz 7 miejsce w tabeli i od razu lepszy humor :)


Do pełni szczęścia brakuje tylko wygranej Villarrealu.

5

@wpwelement No offence, ale dlaczego w takim razie nie kasujesz komentarzy albo nie banujesz spamerów (nie będę tutaj rzucał nickami, bo każdy wie o kogo chodzi), którzy podczas wyścigu F1 co sekundę spamują o byle manewrze kierowcy gdzie generują kilkadziesiąt postów w ciągu wyścigu, albo o każdej wymianie podczas meczu tenisa? Sam uwielbiam F1, ale bez przesady, każdy kto ogląda wyścig widzi co się dzieje podczas wyścigu, a tu gościu prowadzi niemal relację tekstową.

1

@TR3YWAY Szoboszlaia zdecydowanie

0

Jan Grzesik na 3:0 i Zagłębie na łopatkach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?