LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RozowaPantera Spartak Trnava i Dudelange to nie ten kaliber. Lincoln to praktycznie ten sam poziom co drużyny z San Marino xD
@clyde To się ciesz, bo nie musisz tego przeżywać :D
0
Dziękuję Ci Tato, że nie jestem z Poznania.
Jakbym był kibicem Lecha, to chyba zapadłbym się pod ziemię po tym meczu.
Nie przypominam sobie większej kompromitacji Polskiej drużyny w europejskich pucharach w ostatnich latach.
0
@A4ron Jaga to już przeszłość ^-^
4
Tylko wielka Legia Warszawa może nas godnie reprezentować w Europie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
1
Ale kompromitacja XD
Nie dość, że wystawili pół rezerwowy skład lekceważąc Lincolna, to jeszcze dostają na łeb od pasterzy pokroju San Marino hahaha
4
Najlepszy mecz Augustyniaka w Legii
1
@gumaz Niby to jakieś zwykłe psy, których raczej nie ma się co bać, ale jakby wyskoczyły tak do mnie jak do tego chłopaka, to dostałby jeden z drugim kopa, a na dokładkę gazem i tak by się to skończyło.
0
@Antimadridista_WR Tylko Napoleoński od Mosso albo Pomorski. Żadnego syfu spod skrzydeł Nestlé.
3
@Trojanek23 Sam jestem kociarzem i pod wieloma względami psy mnie mocno irytują, ale nie wpadłbym na pomysł napisania tak bezmyślnego komentarza. Czepiał to bym się raczej mało inteligentnych właścicieli, którzy nie potrafią posprzątać po swoim pupilu, czy założyć mu kagańca jak jest agresywny.
1
@Stinger_ Daj spokój, oni żyją w swojej bańce.
0
@Klaudiaa8 Sorry autokorekta, chodziło o umniejszam
0
@Klaudiaa8 A gdzie ja mu niby umniejszam? Po prostu mam polewę z tych wszystkich fanatyków co chwalą wszystko co argentyńskie. Po kilku meczach niektórzy chcieli tu za niego wykładać 150 - 200M euro :D
1
@Karol145 Według "eksperta" od argentyńczyków, to jest napastnik i go nie przegadasz :) A fakty są takie, że Alvarez to piłkarz bez pozycji, coś jak u nas Ferran
1
I pomyśleć, że są na tej stronie osoby, które po kilku udanych meczach porównywali Alvareza do Kane'a czy Haalanda, po dzisiejszym meczu bawi jeszcze mocniej XD
4
Widzę, że "goacik", "kocik" i nadzieja futbolu nie istnieje w meczu na potężny Arsenal xD
1
@ShawnC Dokładnie, nie przez przypadek w muzeum jest cytat George'a Santayany:
"Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie".
Ten cytat powinni wziąć sobie głęboko do serca głównie ci, którzy chcieliby całkowitego resetu w relacjach polsko - niemieckich.
Nigdy nie można im tego zapomnieć!
2
@Kamilos84 Dzięki z pewnością obejrzę w wolnej chwili :)
@Konradowskyy Nie, od lat są plany wpisania Auschwitz do harmonogramu wycieczek obowiązkowych, ale jakoś opornie im to idzie. Ja np, do podstawówki i gimnazjum chodziłem w dwóch różnych miastach, gdzie do muzeum było 280 - 320km drogi, więc pewnie dlatego nie było takich wycieczek. Co innego jak ktoś mieszka niedaleko Oświęcimia, np w Krakowie albo Katowicach, wtedy łatwiej jest zorganizować taki wyjazd.
0
@Pomimo27 Nie, z tego co pamiętam to ani w podstawówce ani w gimnazjum nikt nie organizował tam wycieczki.
2
@RosjaninBut Dla mnie również nie jest to łatwy temat, ale jednak od dłuższego czasu czułem wewnętrzną potrzebę się tam wybrać i zobaczyć to na własne oczy. Tym bardziej, że bardzo interesuje się historią.
55
Wczoraj pierwszy raz w życiu byłem w niemieckim obozie zagłady Auschwitz Birkenau. I muszę przyznać, że żadna lekcja historii w szkole, czy filmy dokumentalne nie oddały mi klimatu tego miejsca, jak wczorajsza kilkugodzinna wizyta z przewodnikiem. Pomimo tego, że minęło przeszło 80 lat, to już przy głównej bramie czuć ciężar tego miejsca, nie mówiąc już o ścianie śmierci na dziedzińcu gdzie codziennie ginęli niewinni ludzie. Najbardziej daje do myślenia to jak jesteś na miejscu i wytężysz wyobraźnię, że tymi korytarzami, uliczkami, czy na tym placu chodzili skazańcy, czy ludzie, którzy szli do komór gazowych nie wiedząc co ich czeka.
Jeśli ktoś jeszcze nie był w muzeum, to gorąco polecam przyjechać, bo nic tak nie oddaje atmosfery tego miejsca, jak bycie tam nie miejscu.
Warto doceniać dzisiejsze czasy i to co się ma, bo tamci ludzie mogli o tym tylko pomarzyć.
1
@misterio Adam Małysz
1
@Stinger_ Wiadomo, szczegóły ustali się po zakończeniu sezonu ;)
0
@patryk97 U mnie stety albo niestety idzie to 1,2,3 przez co ciężko jest się przestawić na te pierwsze zmiany :v
@marcin62 Też się staram tak robić, ale niestety rzadko wychodzi, bo kładę się po robocie przykładowo o 7, nastawiam budzik na 12-stą albo na 13-stą, a i tak budzik nie potrafi mnie dobudzić i wstaję o 15 xD
3
@MYTO Znam dobrze to uczucie. Z tym, że u mnie problemy ze snem występują tylko wtedy jak przestawiam się z nocek na ranki. Tzn, schodzę z pracy w sobotę o 6, a już w poniedziałek na 6 znowu do roboty. Nienawidzę tego, jedną albo dwie noce mam już praktycznie nieprzespane, bo przekręcam się aby z boku na bok i patrzę za ile budzik. Na szczęście dzisiaj popołudniówka :P
0
@Eklerek Panie, nie ściągaj Pan ze mnie :D Ja też biorę "gruszę" od początku listopada xD
1
No i Maxiu odwala kolejny dzień w biurze, a McLareny kolejna wtopa.
No ale wiadomo, to już jest "nie do odrobienia" ^^
0
Chłop bez opon a i tak zdołał go objechać...
0
Russel coraz bliżej Oskarka :D
1
Hamilton powalcz chociaż o to podium
1
@Eklerek trzymaj się tam