LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 dla mnie Roberto głos oddany. Roberto chociaz grał przeciętnie ale zdarzały mu sie mecze wybitne jak PSG czy mecze z Realem a to są wymagający rywale. Owszem to nigdy nie był wybitny PO ale solidny. Semedo mało meczy miał dobrych i często mnie irytował. Dest pierwszy sezon nie miał wybitny ale jest młody potrzebuje czasu i doświadczenia, a montoya czy Douglas to jakieś nieporzumienie. Pytanie co robi tam Vidal :D moze zagrał tam parę meczy...
1
@FanBarcy123 nie przepadam za Case/ Benzemą
1
@VamosRakieta straszne to by było gdybyś Rakieta się na łyso obciął :P
1
@LeoMessiah jutro?
1
@LeoMessiah juz ciebie lubie mordo ;)
0
@lucas/catalan po tylu aktach co oglądałeś powinienes być giętki hahaha :P
1
@dawidor9 haha dobre
0
@PatrykBarcelona a co z dupą po kąpieli tez trzeba ją wytrzec....
3
dalibyście rade zrobić szpagat gdyby wam ktoś zaoferował 500 zł na zrobienie tego publicznie?
@Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Colon @AntekGriezmann @Tomek54321 @lucas/catalan @LS @Encore @kubix05 @Coutinho007
0
@Hrzan os razu mi sie przypomina Straszny film i scena z odkurzaczem :P
1
@lucas/catalan ja wiem ze ty no tylko oglądasz nonstop filmy +18 ale ja wole jednak cos innego tez obejrzec :P
0
@LS haaha :P xd
0
@LS medal z kartofla :P
0
@Kengo przyjemne z pożytecznym :P
0
@Jackazz oglądałem swietny zapomniałem wpisać :D
4
@Dembouz1899 Szpaku w swoim komentowaniu bije kazdego na głowę ze względu na szczere emocje. Owszem sie myli czasem ale jego głos na tego typu imprezy zawsze był genialny ;) Czasem mam wrażenie że gdyby mógł to by pomógł im ;)
1
Obstawiacie ze Fajdek zesra sie metr przed kiblem jak na wcześniejszych IO czy raczej wytrzyma jak sądzicie?
0
@Admin030 ładny sen ale już sie możesz obudzić ;)
0
@Transu96 oj tak +1 tez nie znoszę sernika z rodzynkami.
0
@BartqRKO a kiedy będą?
0
Dno mół i wodorosty żeby 1 reprezentacji nie dać rady?
2
@Kettger studio czy Sylwia( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BombowiecKrawczyk uwazaj bo ci kiełbase zje!
1
@PatrychoO w a masz o medale natomiast b to dalsze miejsca...
0
@marko111122 never
0
@PeteR10 drugą młodość przeżywa
2
Szukam serialu:
Oglądałem takie seriale jak: Dexter, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Lucyfera, Dr Hausa. Ogółem dość lubie tematykę kryminalną, historyczną lub psychopatów. Znacie jakieś ciekawe seriale w podobnych kryteriach? Tematyka gangsterki/ komedii mnie średnio ciekawi. Może macie jakieś typy?
Zastanwiałem sie nad takimi serialami jak Sherlock, Czarnobyl, Miasteczko Twin Peaks, Wikingowie, Dark, Spartakus. Może ktoś oglądał te seriale lub ma jakiś pomysł co by mogło mnie zaciekawić? Z góry dziękuję za poświęconą chwilę :)
@Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Colon @AntekGriezmann @Tomek54321 @lucas/catalan @LS @Encore @kubix05 @Coutinho007
3
@John_Doe za ludzi dozywocie za psy 20 lat powinno byc
0
@Chakalaka 20 lat łagrów
0
@escarabajo chyba pomyliłeś posty :)