0

świetnie :/ znowu zostanie na następny sezon :/

8

Czy ktoś wie jaką kontuzje dostał gomes i na jak długo? Bo znów będzie problem ze sprzedażą....

0

Z tego co widzę te babki z Barcy- niektóre z tych akcji ładne im wychodzą

1

kobieca piłka nożna Barcy jest jak ktoś zainteresowany to na facebooku na profilu Barcy transmitują
SoCal FC vs Barça Women

10

sam wzrost to nie tylko pamiętasz co messi zrobił z boatengiem? Sam zwrost to nie wszystko przy takim wzroście szybki skrzydłowy robi z miny wiatrak niestety :/ już lepszy niższy a szybszy...

7

ale wiesz że sam wzrost to nie tylko ? Co z tego że dobry przy stałych fragmentach jak przyjdzie dynamiczny skrzydłowy i zrobi z niego wiatrak.... pamietasz co messi zrobił z boatengiem? tu mogło by być podobnie....

1

hahaha a kogo z tej 2 byś wolał mieć parejo czy gomesa? xd

0

thiago raczej tu nie przyjdzie jak co to zobaczymy pana z Valencii....

7

wkońcu jakieś optymistyczne informacji w kwestii sprzedaży a 40 baniek za mine to już jakieś godziwe pieniądze i troche Barca na nich zarobi... czekamy na potwierdzenie

1

niech jeszcze pobiegnie do mamusi ile on ma lat 4?

1

nw czemu ale ten zarząd zawsze drewniany jest ze sprzedażą....

3

akurat nadwaga to najmniejszy problem jak dobrze pamietasz brazylijczyka ronaldo też miał nadwage a jak grał....

0

jednocomożnapowiedzieć że Verma gdy już miał szanse dogry nigdy nie zawodziłi to też ważne gdy w drużynie ktoś inny dostanie kontuzje a co do wieku to sie zgadzam :/

0

wielu zawodników łapią częste kontuzje i przez to tracą szanse rozwoju :/ tak samo verma jak miał kontuzje umtiti gdyby nie kontuzje wg mnie byłby obrońc jednym z najlepszych na świecie ale to wg mnie nw czy się ze mną zgadzasz bo mnie się podobała jego gra gdy zastępował umtitiego.

0

Rafinha niczym thiago widać ze rodzeństwo w łapaniu kontuzji :/

0

tylko że hazard chce grać dla realu wielokrotnie o tym mówił....:/

0

co myślicie otym parejo+gomes włączony w operacje czy to rzeczywiście dobry ruch?

1

zapomniałeś o jednym thiago to szklanka dostanie kontuzji w najważniejszych momentach sezonu i co wtedy? :/

0

Bardzo dobrze dziady i złodzieje i oszuści powinni siedzieć

1

Wszystko spoko tylko kiedy zaczną sprzedawać te antytalenty by mieć spokój z nimi i budzet troche podrasować.hmmm

0

wsumie można powiedzieć że transfery nasze w tym roku spoko wyglądają: obronawzmocniona lengletem w którego mocno licze i pique będzie mieć rywalizacje, arthur może sporo też wnieść w pomocy i malcolm na skrzydle także w sumie jakby nie patrzeć obrona ,pomoc i atak wzmocnione . Bardziej się martwie jak się pozbędą tych czarnych pereł....

1

właśnie się obawiam z jednym . O ile zakupy nawet niedrogo wyszły to właśnie ta sprzedaż będzie szła ślamazarnie i wydaje mi się że tylko na deulofeu 1mln co zarobiliśmy a reszta albo wypożyczenia albo po 10mln pójdą gdzieś :/

1

i brawo bo trzeba jak się coś kocha trzeba całować :P

1

szkoda mi Leo każdy wie jaki to piłkarz i wątpie czy ktoś przez najbliższe 20-30 lat sie zbliży co do leo jak i i krystyny w osiągnięciach strzeleckich. Fakty i skuteczność same mówią za siebie . Najgorsze jest to że każdy wie jak leo gra i wie jaki to magiczny piłkarz a tyle brudów w reprezentacji się wylewa na niego. Jak zakończył reprezentacyjną kariere wcześniej to każdy prosił by został a na MŚ same brudy typu niech zakończy kariere. To zaczyna być dziecinada. Zamiast skupić się tylko na messim to zweryfikujmy realia argentyńskiego footbolu i zastanówmy się że oprócz ataku ma argentyna średnia pomoc , słaba obrona i ogórek na bramce. Argentyna zobaczy dopiero co straciła jak messi zakończy kariere a pamiętajmy że jest po 30 a nie widać tam godnego następcy i wątpie czy ktoś tam za szybko pobije jego rekord w bramkach w reprezentacji. Bolesna prawda jest taka że messi robi co może a my nie wiemy czy jest zmęczony sezonem, ma dołek formy, źle się czuje.My tego nie wiemy. Wg mnie to inteligentny piłkarz , który wie co robi i jeżeli szukają winowajcy to jest nią drużyna i trener a nie tylko messi.
Visca el Barca.

0

dokładnie sam bym chętnie pocałował herb mojego ulubionego klubu :P

4

właśnie odnośnie ich sprzedaży zawodników bym się martwił pewno i gomes pójdzie na wypożyczenie :/

0

zgadzam się ale wszystko będzie zależeć od jego zgrania, psychiki i motywacji bo z gomesa też miał byś fajny gracz a wszyscy wiemy jak się stało. Wszystko będzie zależeć od Malcolma i jego psychiki , ma predyspozycje do gry. Zobaczymy jak sie stanie :) Jeszcze żeby ze sprzedażą im tak szło jak z kupowaniem :)

0

i to jest przykre że taki wielki klub muszy być wydojony za grosze przez innych :/

1

chciałbym żeby ze sprzedażą też tak było szybko....:/

0

no gościu szybki jest, fajny drybling z zejściem w bok , umie się utrzymać będzie z niego pożytek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?