LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może jak pozbędą się denisa, sampera,gomesa bo jak ma rafinha zostać i o ile ma niby pogba przyjść to trzeba pierw ich sprzedać.... Zresztą wolałbym dać więcej szans rafinhi niż pogbe przyjąć bo po co nam potrzebny.
1
dokładnie
2
Ten Pogba jest potrzebny tu jak świni latanie....... to już lepiej dać młodym pograć więcej ... niech większy tłok się jeszcze w pomocy zrobi....
8
Kadra prezentuje się dość obiecująco jeszcze paru grajków posprzedać i będzie gitara . Zobaczymy ilu uda sie sprzedać
3
myślę że to może być okazja zarobić konkretne pieniądze. Pamiętajmy że zagrał dobre MŚ a nie wiadomo czy u nas następny sezon by dobrze grał, jego atutem jest tylko wzrost ale słabością szybkość więc mogą z niego robić wiatrak , po 2 chyba limit paszportów
5
Czekam na oficjalną sprzedaz Andre Gomesa :D
0
Ciekawe ilu jeszcze się uda sprzedać zawodników jak myślicie?
0
ale sprzedaże też dobrze idą co jest ważne i jakieś godziwe pieniadze są a nie wypożyczenia albo pół darmo. Nie tylko transfery ważne ale też sprzedaż....
1
wiadomo kiedy Vidal dołączy do drużyny?
1
dokładnie ja wole Vidala niż thiago szklanke
2
zauważyłeś że wcześniej nie było efektów żadnych w poprzednich latach tylko w tym jakieś efekty? Abidal miał swoje 3 grosze w transferach
0
tez zdania jestem że thiago w ogóle niepotrzebny bo po co jeżeli mają brać thiago to już lepiej więcej szans dać rafinhi.... takie moje zdanie
0
waleczność i agresja to też ważne cechy noi cechy przywódcze
2
za 18 melonów to jak pół darmo :D
1
Abidal przyszedł i od razu efekty. Wkońcu facet z jajami przyszedł :D
2
jak Paulinho był każdy się z niego śmiał a potem każdy zatkał usta , dopóki nie zagra nie wolno go skreślać. Pamiętaj że Suarez też był w Liverpoolu agresywny i gryzł a tutaj wyszedł na ludzi . Wszystko od otoczenia zależy.
1
http://transfery.info/117026,arturo-vidal-w-barcelonie
czyli za 18 przechodzi czyli promocja zarząd zaczyna mi się podobać przyszedł Abidal i od razu jest tak jak należy :D
0
moi tu zacznie się problem bo nikt gomesa nie bd chcieć :/
1
kiedy zacznie się sprzedaż tych pomocników bo wkońcu sie zaczyna robić tłoczno :/
2
Vidal może przyjmie zachowanie typowego janusza xd
3
fajnie jeżeli zaczną sprzedawać jak najszybciej
4
doświadczenie i agresja też mają swoje + więc myśle że bedzie spoko :D
0
dokładnie to już prędzej do gomesa jeździec bez głowy pasuje xd
0
a co z miną lub marlonem? troche za dużo obrońców....
0
potwierdzone już?> :O
0
właśnie dobrze podkreślone sprzedaż hmmm narazie widać że tylko vidal odejdzie ale potem bedzie problem jak sie pozbyć reszty
0
to nie wada ale potrzeba kogoś kto by potrafił pobudzić drużynę. Noi waleczność też Vidal posiada a to też ważne i agresja
4
przyda się taki przywódca bo od odejścia Puyola nie ma gościa z jajami który może pobudzić drużynę bo bądzmy szczerzy messi mimo swojej genialności to z charakteru introwertyk niestety :/
0
no po Puyolu w sumie brakuje takiego przywódcy co by umiał pobudzić drużyne gdy jest załamanie w meczu lub dołek formy . Tacy ludzie są cenni
3
agresja też ma + zacznie drzeć się w przerwie to drużyne pobudzi :P