Komentarz na stronie realu w sprawie transferu Vidala. No padłem ;x
2015.06.09, godz. 08:26, casillas95
Hmmmm, nie rozumiem tego kompletnie, skoro Barcelona ma ZAKAZ transferowy to kurde, zakaz to zakaz, nie mozesz kupowac a nie ze mozesz kulowac ale grają od 2016. Jakby mama zakazala Ci cos zrobic to nie mozesz tego robic wgl a nie od ktoregos roku, powiedziala Ci np ze nie mozesz skakac z okna z wysokiego piętra bo sie zabijesz, zakaz. Wiec tego nie robisz. Nie rozumiem tego kompletnie..
Maradona pewnie boi się tego, że to o Messim będzie się w przyszłości mówić najwięcej, a nie o nim, stąd pewnie taka wypowiedź, chciał przypomnieć o sobie. Zbłaźnił się i tyle, nie mógł znaleźć lepszych aspektów w rywalizacji z Leo, to taką głupotę palnął
Jeżeli Barcelona wygra LM, a Suarez dalej będzie ładował bramki w tcyh rozgrywkach i w dodatku strzeli w finale, to wraz z Messim powinien znaleźć się w najlepszej trójce do wygrania ZP
6
w tvp1 gol Lewandowskiego przeciwko Barcelonie jest jednym z najlepszych goli sezonu haha
0
No jakbym tego nie wiedział...
0
Komentarz na stronie realu w sprawie transferu Vidala. No padłem ;x
2015.06.09, godz. 08:26, casillas95
Hmmmm, nie rozumiem tego kompletnie, skoro Barcelona ma ZAKAZ transferowy to kurde, zakaz to zakaz, nie mozesz kupowac a nie ze mozesz kulowac ale grają od 2016. Jakby mama zakazala Ci cos zrobic to nie mozesz tego robic wgl a nie od ktoregos roku, powiedziala Ci np ze nie mozesz skakac z okna z wysokiego piętra bo sie zabijesz, zakaz. Wiec tego nie robisz. Nie rozumiem tego kompletnie..
2
https://www.facebook.com/Javier14Mascherano/photos/a.776271669091018.1073741831.397444863640369/965713223480194/?type=1&theater
a rudy z browarkiem :D
2
Bedziesz musiał przestać palić ! Powodzenia ! :)
1
Chciałbym zobaczyć reakcje Chielliniego po tym, jak Messi zrobiłby podobną rzecz z defensywą Juventusu
1
Nie słyszałem tego :D
87
Słyszeliście, że FIFA 16 ma być tak realistyczna, że ponoć w trybie menager nie będzie można prowadzić realu dluzej niz 1 sezon ? :D
0
Najważniejsze, to by żaden zawodnik nie dostał kontuzji
0
Syn mathie jaki rudy :d
0
Mnie zastanawia czemu prezes deportivo taki smutny :d
4
hehehehe leże
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10521654_1581951495415625_5772133116742072734_n.jpg?oh=aebd676cafafd4063a96bac7307ab1a4&oe=56071044
0
póki co brzydko się prezentują jak dla mnie, zobaczymy jak na piłkarzach będą leżeć
1
Maradona pewnie boi się tego, że to o Messim będzie się w przyszłości mówić najwięcej, a nie o nim, stąd pewnie taka wypowiedź, chciał przypomnieć o sobie. Zbłaźnił się i tyle, nie mógł znaleźć lepszych aspektów w rywalizacji z Leo, to taką głupotę palnął
0
Wszyscy byli pewni ze Barca przejdzie na lajcie, a to dzisiaj bedzie nerwowka
3
To jak u Ciebie ma lipe, to musi mieć strasznie ciężkie życie
1
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/vb.463898117074503/633569033440743/?type=2&theater
1
Dzisiaj całe nasze trio jakieś spiente, jakby bali się podejmowac dezycje
0
Jeszcze jak oni mówią o nim, "naszego mistrza"
0
Ok, dzieki ;)
0
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego na Ronaldo woła się teraz Grzmot ? :D Chyba cos musiałem przeoczyć
0
Real i tak coś w końcu wciśnie po dośrodkowaniu
1
Też mam taką nadzieję, ale wiesz, już nie takie rzeczy się działy :)
1
Wiem, że to mało realne, ale chodziło mi o to co by było gdyby :P Wiem, że to tylko gdybanie, ale w footballu juz nie takie rzeczy się działy
0
Jaka bylaby wasza reakcja gdyby dzisiaj Barca odpadła z LM ? :D
0
Jaka byłaby wasza reakcja gdyby Barca dzisiaj odpadła z LM ? (odpukać)
1
Dybala ? raczej nie ta pozycja
7
Jeżeli Barcelona wygra LM, a Suarez dalej będzie ładował bramki w tcyh rozgrywkach i w dodatku strzeli w finale, to wraz z Messim powinien znaleźć się w najlepszej trójce do wygrania ZP
1
adblock
0
Odkąd pamiętam gra dwoma defensywnymi pomocnikami zawsze sie tak kończyła. Nie ma w ogóle środka pola