0

Za to co Messi zrobił dla Barcy, nie powinno go się sprzedawać za żadną kwotę, chyba, ze sam by chciał odejść

0

Może zdarzy się cud i po odejściu Pepa z Bayernu Thiago powróci do Barcy

0

Serio tylko 2 minuty ? Ten sedzia tak mnie irytuje

0

Gdyby każdy z tria REM byłby w swojej najlepszej formie w tym samym czasie, to byłoby to jeszcze lepsze trio niż MSN

0

Kto jest jeszcze nominowany oprócz Messiego na najlepszego piłkarza ?

7

Ma duże ambicje i chciałby grać więcej, to normalne. W końcu jest piłkarzem ;)

0

Ok, dzieki ;)

0

Witam kochani, kojarzy ktoś gry z cyfrowego polsatu/cyfry plus, co grało sie na pilocie ? Byly np kulki, jakaś pszczółka, ale najbardziej ciekawi mnie ta gra, co chodzilo się jakąś mumia, czy tam rycerzem w jakiejś piramidzie, byly tam jakies schody, grafika 2d. Na pewno ktoś z Was pamięta nazwę tej gry :D

0

Możliwe, że z cyfry+, juz nie pamiętam, a pamietasz jakie to dokladnie byly ?

1

Witam kochani, kojarzy ktoś gry z cyfrowego polsatu, co grało sie na pilocie ? Byly np kulki, jakaś pszczółka, ale najbardziej ciekawi mnie ta gra, co chodzilo się jakąś mumia, czy tam rycerzem w jakiejś piramidzie, byly tam jakies schody, grafika 2d. Na pewno ktoś z Was pamięta nazwę tej gry :D

0

Co do Mathieu, to nie można ciągle żyć tym jednym meczem, to tak jakby sie kims zachwycać, bo zagrał dobrze dwa sezony temu, a od tamtej pory gra padake

0

A rudego jak zwykle w obronie nie bylo, kiedy oni go wywala

0

Jak nie wygramy tego.meczu, to mam nadzieje, ze rudy w koncu bedzie ostatnia opcja na obrone

1

Tak liczyłem sam i spotykałem się mniej więcej z podobnymi statystykami, na stronie realu Cr'owi wyliczyli 12 asyst, ale nawet kilka w ta czy w tą nic nie zmienia, Ronaldo strzelał większość goli, kiedy mecze były już przesądzone, za to Suarez dawał bardzo ważne gole, np. z PSG czy to w finale LM. Obiektywnie to on powinien się znaleźć w najlepszej 3 :)

0

W sumie jakby nie patrzeć, to na przestrzeni kilku lat kibica skandują tylko Messiego, o ile nie jestem głuchy :D

0

Proszę Cię, patrząc obiektywnie, powinien tam być Suarez, a nie Ronaldo, spójrz tylko:
Indywidualnie:
Suarez - 40 goli + 22 asysty = 62
Ronaldo - 48 goli + 14 asyst = 62
Trofea:
Suarez - 4
Ronaldo - 0

Każdy szanujący się kibic, nawet realu, wie, że w trójce do ZP powinien znaleźć się Luis.

0

Znając życie Ronaldo nie przyjedzie nawet na gale jeżeli znajdzie się w finałowej trójce.

0

A najbardziej rozwalały mnie komentarze jakim to on nie jest rozwydrzonym bachorem i egoista :D

4

Gdyby tak połączyć pomoc za Guardioli + dzisiejszy napad, wtedy byłaby miazga totalna

7

tez zauważyliście ten progres prostopadłych piłek u Neymara i ogólnie kluczowych podań ? Jeszcze rok temu Ney w tym aspekcie wypadał blado, widać kto maczał w tym palce :D

1

Tak wiem, ale chodzi mi o to, że Ci co zawsze walili negatywy, teraz ucichli, bo nie mają w ogóle argumentów przeciw tym co Barce wychwalają :D

5

Jak dzisiaj oglądałem grę Neymara, to aż Ronaldinho mi się przypomniał :)

3

Ahh, piękny widok :D

0

Tak na prawdę tam zachwala się Barceloną max 20 fanów, reszta ucichła :D

0

Z Roma to on biegal usmiechniety caly mecz :D

0

Ta, od poczatku meczu

0

Dzisiaj cos Messi z Neymarem nie w sosie :d

0

Jego niedokladnosc i czasami wolne powroty

2

Tylko mnie irytuja gra rudego w ofensywie ?

0

top 5 tak, ale nie top 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?