1

@MessiForeverTheBest Julka temu winna, Julka temu winna, pocałować Trumpa powinna...

4

Premier pyta.

0

@July_6_BcN No, ale chyba możesz to jeszcze powiedzieć tej osobie? Chyba, że tej osoby nie ma już z nami... :(

0

@MichalVamos Tak. Spełniłem wszystkie swoje marzenia, porobiłem dużo fajnych rzeczy. Myślę, że teraz z roku na rok będzie już coraz gorzej więc nawet jeśli to ma nastąpić dzisiaj to płakał nie będę. Tak mówiąc szczerze to już nic mnie pozytywnego w życiu raczej nie czeka. Sam nie odważe się żeby to zakończyć, ale jak ktoś mi pomoże to czemu nie?

0

@ProMILs Ale to tak zacznij po 23.

1

Lis Tomasz.

0

@FcPortoFan1999 No mówię świat się kończy, skoro HH coś wygrał.

1

@Bolton Dokładnie. Za 100 lat i tak nie będzie miało to znaczenia czy umrę jutro czy za 50 lat.

6

@Filipem Ale przynajmniej zobaczymy jak Real dostaje wpierdziel.

1

@FcPortoFan1999 Świat się kończy.

0

@tbas Izrael oszczędzi.

4

@Bolton Biorąc pod uwagę co mnie spotyka w ostatnich latach i co mnie najpewniej by spotkało w najbliższych to nie jest wcale takie złe wyjście.

0

@ZuczekFCB1899 Lamine całkiem nieźle skacze z kwiatka na kwiatek.

5

@Cyzix Strzelam, że to pewna drukarka w centrum Madrytu?

0

@gumaz Nikogo nie kocham oprócz jednej dziewczyny. Ale na czele z Tomasiakiem (bo Kamil już zakończył, a Kubackiego czy Żyłę zawsze średnio lubiłem) jest to mój ulubiony skoczek.

2

@MirusAmisz Dzięki za przetłumaczenie. Tak właśnie myślałem, ale z hiszpańskim u mnie to tak średnio.

3

Swoją drogą Irańczycy mają tak głowę wypraną religią, że gdyby wiedzieli, że naprawdę USA zrzuci na nich bombę to i tak by się nie poddali, umarliby jako męczennicy.

0

@July_6_BcN Dobrze, że Domen Prevc zdobył szlema.

0

Włodzimierz Putin chyba bardziej na chwilę obecną jest przy zdrowych zmysłach niż Donald Trump...

2

@Lionel_Messi10 Nic nie rozumiem.

0

@July_6_BcN Nawet jak Ci tramwaj przytrzymam ponownie?

1

@macio_944 No z parę ładnych godzinek z escortką z Ukrainy by miał... Wszystko poszło się j... walić

0

@Ojciec5tkidzieci Nie problemem tylko zaletą.

4

@macio_944 No, ale jakby przełożył na piątek wieczór, to mógłby jeszcze pójść na całość w totalku.

3

Przynajmniej jutro do roboty nie trzeba będzie wstać xD

1

@July_6_BcN No w sumie. W każdym razie miło było Cię poznać, co złego to nie ja.

4

@PIWOSZ89 Nie uważam piekarnika za brata więc piekarnik.

3

@July_6_BcN skoro dzisiejszej nocy ma być koniec świata to przyznaj w końcu, jesteś 26 letnią Julką czy 56 letnim Julianem?

9

Na początku rzeczywiście wierzyłem w szachy 5d, ale moje nadzieję zostały już pogrzebane xD

0

Chowają się pewnie po bunkrach.
https://x.com/i/status/2041512043778306077

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?